Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Jöle, Köpük, Sprey

için 3,673 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Jöle, Köpük, Sprey

Kuruyan saçlara ya da şekil almayan cansız görünümdeki saçlara uygulanabilen saç spreyi çeşitleri birçok erkek ya da kadın kullanıcının gündelik yaşamda işlerini kolaylaştıran bakım ürünleri arasındaki yerini alıyor. Köpük kıvamında bulunup, saçlarınıza hacim kazandıran saç köpüğü modelleri, dalgalı, uzun, normal, kıvırcık ya da kısa olmak üzere her türlü saç tipine uygun bakım stilini modellerinde barındıran saç bakım ürünleri olarak görülüyor. Saatlerce uğraşmanızı gerektiren saçlar, işlerinizi daha geç yapmanıza ve gündelik hayattaki zaman yönetiminizi kriz anına çevirebiliyor. Birçok erkek ya da kadın kullanıcı için kurtarıcı olarak görülen saç jölesi gibi şekillendiriciler, kolaylıkla saçlarınızı istediğiniz stilde bir görünüme kazandırmaları ile dikkatleri çekiyor.

Saç Bakımınız Daha Verimli

Saç Bakımınız Daha Verimli

Birçok erkek ve kadın, denizden çıktıktan sonra saçlarının havalı ve hacimli yapıda olduğuna şahit olabiliyor. Deniz tuzunun ve denizdeki minerallerin saçlara oldukça iyi geldiği bilindiği için deniz tuzu saç spreyi birçok kullanıcının saç bakım ürünleri arasına giriyor. Saçlarınızın doğal deniz tuzu yapısı ile şekillenip, hacim kazanmasını sağlamak amacı ile sizlere sunulan deniz tuzu spreyleri ile kadınlar sağlıklı bukleler ile saçlarını aradığı görünüme ve tarza rahatlıkla kavuşturabiliyor. Saçınıza hacim kazandırırken, ipeksi yapıyı da sağlayan deniz tuzu spreyleri, dolgun, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Saç köpüğü erkek modelleri, erkek kullanıcılarının saçlarına besleyici, koruyucu ve saçı onarıcı faydalar sunmaları ile ön plana çıkıyor. Saç üstünde ağırlık yapmayan erkek saç köpükleri, saçlara aynı zamanda parlak görünüm vermeleri ile biliniyor. Saçı ağırlaştırmayan çeşitlere sahip olabilen erkek saç köpükleri, uzun süre kalıcı etkileri ile erkeklerin sıklıkla kullanmak istediği saç bakım ürünleri arasındaki yerini alıyor. Birçok erkek kuaföründe de kullanılan erkek saç köpükleri, farklı tasarıma sahip şişe ve ambalaj yapıları ile farklı miktarlarda ürün yapısı ile karşınıza çıkıyor. Kadınlara özel formül ve bileşenler ile üretilip sunulan saç köpüğü kadın kullanıcıları için sağlıklı doğal ve hacimli buklelerin ortaya çıkarılmasını sağlıyor. İçerisinde birçok vitaminin bulunabildiği kadın saç köpükleri, fön makinmesi ile aktif olup, daha iyi verimliliği kullanıcılarına sunabiliyor. Ekstra güçlü bukleler ve saç yapısını kadınlara sunan kadın saç köpüğü modelleri, kadın saç tipi düşünülerek hazırlandığı için, erkeklerden farklı olarak çeşitli yararları saça gösterebiliyor. Birçok erkek ya da kadın kullanıcının zaman zaman kullandığı saç jöle çeşitleri, farklı renk yapıları ve özellikleri ile sizlerin saçlarının istediğiniz stilde sabitleşmesini sağlıyor. Güzel koku yapısına sahip olan saç jöleleri, genç yaştaki birçok erkeğin sert ve gür saç tipine uygun ürün özellikleri göstermesi bakımından önemli işlevler sunuyor. Saçlarınıza şekillendirici görevi sunan saç jöleleri, aynı zamanda parlak ve bakımlı saç yapısını kazanmanızı sağlamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güçlü yapısı ile uzun saatler boyunca yüksek kalıcılık yapısı gösteren saç jöleleri, en önemli Saç Şekillendirme ürünleri arasında görülüyor.

Saç Spreyi, Saç Köpüğü, Saç Jölesi Modelleri

Saç Spreyi, Saç Köpüğü, Saç Jölesi Modelleri

Dış çevrenin kötü etkilerinden dolayı saçlar ve saç derisi çeşitli şekillerde zarar görebiliyor. İçeriğindeki zengin keratin yapısı ile birçok saça sağlık, canlılık ve güç kazandıran keratin saç spreyi modelleri, düzenli olarak kullanıldığında saçları en iyi şekilde beslemeleri ile ön plana çıkıyor. Saçlarınızın canlı kalmasını sağlayan keratin özlü saç spreyleri, hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan Saç Bakım & Şekillendirme ürünlerinden olmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Pullanma, tortu ve kötü koku yapmayan keratinli saç spreyleri, farklı miktarlarda tüplerde kullanımınıza sunuluyor. Spreyden daha yumuşak etkiye sahip saç bakım modellerinden olan saç köpükleri, jöleden daha az yapışkan etki vermeleri ile öne çıkıyor. Köpük kıvamı ile anında etki eden saç köpükleri, saçlara parlaklıki bakım ve hacim kazandırmaları ile biliniyor. Saç spreyi çeşitleri arasında özel olarak üretilmiş olan dalga ve bukle belirginleştirici modeller bulunuyor. Alkolsüz yapılara sahip olup, yapışkanlık bıraktırmadan yumuşak saç bukleleri yaratmanızı sağlayan dalga ve bukle belirginleştirici saç spreyleri, birçok kadın için önemli saç bakım görevlerini yerine getirmeleri ile biliniyor. Düz saçlardan kısa saçlara, uzun saçlardan kıvırcık saçlara olmak üzere birçok saç köpüğü çeşidi bulunuyor. Kıvırcık saç köpüğü modelleri, kıvırcık yapıda bulunan zorlu saç tipleri için kullanıcılara sunulmuş olan saç şekillendirici ve bakım yapıcı modeller arasındaki yerini koruyor. Sürekli kıvırcıklaşan saçlara daha düzenli ve bakımlı görüntü sunmak için ortaya çıkmış olan kıvırcık saçları düzleştirici köpük modelleri, bukle şekillendirici ve belirginleştirici yapısıyla da kullanıcılarını mutlu ediyor. Oldukça hoş kokulara sahip olabilen renkli saç jölesi modelleri, saçlarınızı istediğiniz tarza kavuştururken, aynı zamanda istenilen renklere kavuşmanızı sağlayan model özellikleri gösteriyor. Banyo sonrası rahatlıkla geçebilen renkli boya yapısında bulunabilen renkli saç jöleleri, saçlara zarar vermeden geçiçi bir boya yapısı ile kullanıcılarına farklı tarzda saç stilleri yaratmasını sağlıyor. Erkek ya da kadın olmak üzere birçok kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesini sağlayan renkli saç jöleleri, her türlü saç stilini yaratabilen üstün jöle performansını sağlıyor. Birçok farklı modeli bulunan saç spreyi, saç köpüğü ve saç jölesi fiyatları , satın almak istediğiniz modele göre farklılık gösterebiliyor.

Saç Spreyi, Saç Köpüğü ve Saç Jölesi Çeşitleri ile Farkı Hissedin

Saç Spreyi, Saç Köpüğü ve Saç Jölesi Çeşitleri ile Farkı Hissedin

Bitkisel özlü formül yapısı ile sizlerin saç bakımını yapan sıvı saç spreyi çeşitleri, sıvı haldeki ürün yapısı ile kullanıcılarına farklı kullanışlılık vadediyor. Nemlendirici özelliği aynı zamanda saçların daha iyi taranmasını ve kuruyup, cansız görünmemesini sağlayan sıvı yapıdaki saç spreyleri, gazsız modelleriyle sizlerin memnuniyetini fazlası ile sağlıyor. Kadın ve erkek olmak üzere birçok çeşidi bulunan sıvı saç spreylerinin her kullanıcının rahatlıkla kullanmasını sağlayan unisex yapıdaki sıvı saç spreyleri modelleri kullanıcılara sunuluyor. Turuncu, sarı, gri ve yeşil olmak üzere birçok farklı ambalajda farklı miktarlarda kullanıcılarına sunulan sıvı saç spreyi modelleri, en güçlü saç yapılarına bile sabit duruş kazandırmaları ile biliniyor. Gazlı yapısı ile hacimsiz ve şekilsiz saçlara ilk sıkıldığı andan itibaren hacim veren saç spreyi modelleri bulunuyor. Hacim veren saç spreyleri olarak sunulan modeller, kuru veya nemli farketmeksizin her türlü saçlara uygulanabilen modelleri içermeleri ile biliniyor. Saçlara ekstra hacim verip, daha dolgun gözükmesini sağlamak amacı ile kullanıaln hacim veren saç spreyleri, saçlara 25-30 cm uzaklıktan püskürtülerek kullanılıyor. Saçlarınızı kurutmadan en iyi şekilde nemlendirip, bakıp yapmasını sağlayan saç spreyleri, birçok kullanıcı için en önemli saç ürünleri arasındaki yerini almaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Saç spreyleri gibi saçların bakımını en iyi şekilde yakıp, en üst düzey saç ve Kozmetik & Kişisel Bakım performansı göstermesini sağlayan saç köpükleri, birçok farklı çeşitte sizlere sunulmaları ile ön plana çıkıyor. Yumurta büyüklüğüne yakın miktarda alacağınız saç köpüğünü, el yardımı ile ovuşturarak, saç derinize ve saçlarınıza sürerek saç bakımını yapmanızı mümkün kılan saç köpükleri, saçlarınıza tek seferde istediğiniz şekli verebilmenizi sağlıyor. Bitkisel ve doğal bileşenli yapıları ile her saç tipine uygun şekilde bulunan doğal saç jölesi modelleri, her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanmasını sağlayan yapılarda olması ile memnuniyet yaratıyor. Saçlarda leke, kepek ve yapışkanlık bırakmayan doğal saç jöleleri, paraben, alkol ve fatalat gibi istenemeyen maddeleri içermemesi ile sizlerin güvenini kazanan saç bakım ürünleri olarak görülüyor. Saç bakım ürünleri arasında önemli yere sahip olan saç spreyi, saç köpüğü ve saç jölesi modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AC Class (15)
Affinage (2)
Agiva (23)
Akat (153)
Akat Gardi (50)
Alfaparf (3)
Alopecia (2)
Alterna (5)
Amore (6)
Amway (2)
Aqua Net (4)
Arcade (1)
Artego (3)
Aveda (50)
Avon (8)
Axe (5)
Babaria (1)
Balmain (1)
Bandido (9)
Bebak (6)
Bioblas (13)
Biofin (1)
Biorin (1)
Biosilk (5)
Bonhair (110)
Borthe (2)
Bosley (2)
Cantu (2)
Cehko (2)
Ceylinn (5)
Chi (20)
Clinic (1)
Cliven (2)
Clubman (3)
Color Wow (6)
Colorinn (1)
Cosmed (2)
Dalize (1)
Davines (78)
Dax (3)
Delia (4)
Dep (1)
Dermoday (2)
Dieci (17)
(13)
Dorsh (1)
Ducray (1)
Echosline (2)
Eci (1)
Egos (57)
Element (3)
Elidor (4)
Evoque (3)
Fanola (1)
Farmasi (3)
Finesse (4)
Fiyto (15)
Fonex (68)
Freshea (1)
Goldwell (50)
Gürbent (1)
Hask (1)
Hobby (188)
Iden (2)
İmaj (19)
Indola (1)
Insight (16)
Isana (1)
Jagler (90)
Joico (3)
Kerastase (8)
Kruidvat (3)
Kuaf (1)
Kyana (9)
L'Carina (1)
L'oreal (137)
L'Oreal (1)
LA Looks (5)
Lacinia (3)
Lacınıa (1)
Lara Shine (16)
Lilafix (1)
Logona (1)
Loof (1)
LR (1)
Luis Bien (1)
Magicare (4)
Magicivy (17)
Matrix (20)
Maxx (3)
Mikrotem (1)
Milk_Shake (17)
Mixup! (5)
Mojito (16)
Morfose (512)
Nashi (1)
Nelly (11)
Neva (20)
Neva Form (2)
Nevaform (1)
Nivea (67)
Nook (5)
Okay (2)
Oriflame (1)
Orkide (2)
Osis (36)
Osmo (6)
Ostwint (11)
Otacı (50)
Ottoman (2)
Palmer's (12)
Parlement (12)
Perçem (14)
Photon (4)
Phyto (13)
Q-xtra (2)
Raliss (1)
Rave (1)
Red One (12)
Redist (102)
Revlon (11)
Sachajuan (2)
Safari (1)
Sante (1)
Schwarzkopf (142)
Sebastian (24)
Seleccion (1)
Serenity (1)
Shiba (1)
Sono (2)
Suave (2)
Superdrug (1)
Syoss (127)
Taft (422)
Tanaçan (1)
Toni&Guy (18)
Totex (34)
Tresemme (12)
TRESemme (1)
Trina (5)
Uber (1)
Urban Care (107)
Vitalis (2)
VO5 (3)
Wella (187)
Wella SP (1)
Wellaflex (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sertlik

(611)
(340)
(329)
(114)
(94)
(75)
(21)
(16)
(10)
(8)
(6)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(745)
(633)
(548)
(539)
(175)
(130)
(129)
(115)
(86)
(74)
(59)
(50)
(42)
(40)
(38)
(23)
(15)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Saç Tipi

Tüm Saçlar (503)
Normal (72)
Yağlı (58)
Kuru (53)
Bukleli (40)
Boyalı (30)
Dalgalı (28)
(11)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Görünüm

(272)
(124)
(38)
(33)
(10)
(4)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(484)
ve üzeri (688)
ve üzeri (719)
ve üzeri (734)
ve üzeri (757)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL