SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

WAINER Saat

Etkileyici ve şık görüntüsü ile saat piyasasında kendisine iyi bir yer bulmuş olan Wainer saat, İsviçre’de üretimi gerçekleştirilen bir Türk markasıdır. Saat üretiminde tasarladığı her detayında yeni teknolojinin detaylarını yansıtan bu saat markası, iddialı ürünleri ile de kullanıcılarına memnuniyet garantisi vermeyi hedeflemektedir. Swiss Made markalarından biri olan Wainer marka saatler, tasarladığı her koleksiyonu için yüksek kaliteli ürünler kullanarak mükemmeliyetçiliği saatin her detayında göstermektedir. Erkek saat Wainer modellerinin dışında kadın saat modellerinde birçok model ve çeşitte de seçenek sunan Wainer saatler, kıyafetlerinizi tamamlayan uyumlu modelleri ile şık bir aksesuardır. Wainer saat, müşterilerine en yüksek performans verecek saatler tasarlama konusunda büyük saat üreticilerinden biri olmuştur. Kişinin tarzına göre tasarlanmış klasik yaşam, gündelik yaşam ve spor yaşantısına uyum sağlayacak saat seçenekleri ile piyasada ön plana çıkmaktadır. Çeşitli modellerde tasarlanmış saat seçeneklerinin dışında, renk ve farklı malzemelerden üretilmiş kordon çeşitliliği sayesinde kişisel tercihlerinize uygun Wainer saat satın almanız da mümkün. Dayanıklı ve sağlam materyallerden üretilmiş bu saat markası, uzun ömürlü ve dayanıklı olması sebebi ile de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İkonik, üçlü, nostaljik ve klasik gibi dört farklı saat koleksiyonları ile kullanıcısının zevk ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bu saatler ile kendinizi yeni başlangıçlar içerisinde bulabilirsiniz. Kordon ayarlamaları sayesinde bileğinize tam oturma sağlayan Wainer saat, zamanı doğru ayarlayabilmek için gövdeye yerleştirilmiş hassas ayar düğmeleri ile de doğru saat takibi yapabilmenizi de kolaylaştırmaktadır. Altı farklı seri modelleri bulunan ve kasa çapı, kasa rengi gibi seçenekleri ile kullanıcısına geniş ürün yelpazesi sunmayı amaçlayan Wainer marka saatler, metal, silikon,çelik, deri kayış, hasır kordon gibi özelliklere sahip kayış tipleri ile de ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Suya dayanıklı özelliğine sahip olması kullanıcısının su ile yapacağı sportif aktivitelerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Belirli derecelere göre dayanıklılığı olan bu saat modellerini kullanım tercihinize göre satın alabilirsiniz. Ayrıca Analog, Quartz-Pilli Makine tipi, Otomatik Makine tipi, Otomatik Bones tipi gibi birçok makine tip alternatifleri bulunan ve 20 ila 54 çap boyutları sayesinde herkesin bileğine uyacak tarzda modellere sahip olan Wainer marka saatleri görmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

  WAINER Saat İle Mükemmel Zamanlama

WAINER Saat İle Mükemmel Zamanlama

Tüm saat müşterilerini düşünerek tasarladığı ve sloganı herkes için İsviçre kalitesinde saat sunmayı amaçlamış olan Wainer saat, İsviçre saatçilik geleneğine yeni ve taze bir bakış açısı katarak saatlerini yeni fikirler ile üretmektedir. Farklı koleksiyona sahip Wainer saat özellikleri sahip olduğu modellere göre de farklılık göstermektedir. Tüm saat modellerinde genellikle paslanmaz çelik kasa kullanan Wainer saat, deri, örgü ve metal kayış gibi çeşitli saat kayışları ile kullanıcısına kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca Wainer saat otomatik kemik özelliğine sahip seçeneklerine de sahiptir. 30 (3 ATM) metre ve 100 metre (10 ATM) arasında değişen suya dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Wainer saatler kasa boyutuna göre de farklılık göstermektedir. Kadın ve erkek olarak üretilen ve farklı model ve özelliklere sahip olan bu saat markası, unisex modelleri ile de kullanıcısına ürün imkanı sunmaktadır. Ayrıca kristal cam, safir cam ve mineral cam gibi farklı materyallerden üretilmiş Wainer saatler ile zarif bir görüntü yakalayabilmek mümkün. Bazı modellerinde kronograf özelliği de bulunan saat markası, tamamen kullanıcısının ihtiyacına göre dizayn edilmiştir. Şık bir stile sahip olanların yanı sıra rahatlığından ödün vermeyenleri de düşünen Wainer Saat, İsviçre saatçilik gelenekleri ile tasarladığı 4 farklı koleksiyonu ile kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Mavi, siyah, kahverengi gibi çeşitli renklere sahip hakiki deri kayışı dışında, metal bilezik kayışları ve yine çeşitli renklerde bulabileceğiniz metal hasır örgü kayışları da mevcuttur. Ayrıca Wainer saat modellerinin bazı modellerinde, saat kadran içlerinin kolay anlaşılır tarzda tasarlanması iyi bir fonksiyon özelliğinin dışında nostaljik görünümüne de sahip olmasını sağlamıştır. Kronograf özelliği ile de süre konusunda destek verici özelliği vardır. Kronometre özelliğine ek olarak günlük tarihi ya da haftanın günlerini gösteren model seçenekleri de bulunmaktadır. Klasik saat görünümünün dışında otomatik çok fonksiyonlu özelliğe de sahip Wainer saatler, kronograf, 24 saat ibresi ve haftanın günlerini gösteren ek ibreler ile de müşterilerine model seçenekleri sunmaktadır. Bütün bu ek opsiyonel özellikleri ile beraber kadranın iç haznesinde oluşturulan özel işçiliği sayesinde de bilekte oldukça şık bir görünüme sahip olmaktadır. Müşterisine geniş bir ürün yelpazesi sunan Wainer markasına sahip saatler, garanti belgesi ve orijinal kutusu ile kendinize ya da sevdiklerinize alabileceğiniz şık bir hediye alternatiflerinden de birisidir.

 WAINER Koleksiyonları

WAINER Koleksiyonları

Wainer saat modelleri, tasarladığı dört farklı saat koleksiyonları ile tüm müşterilerini memnun etmeyi amaçlamıştır. Klasik koleksiyon, ikonik koleksiyon, üçlü koleksiyon ve nostaljik koleksiyon olmak üzere Wainer saatin 4 çeşit saat koleksiyonu vardır. Erkek ve kadınlar için şık bir saat tercihi olan Klasik koleksiyon saatler, stil konusunda da zarif görüntüsü ile tamamlayıcı bir parçadır. Paslanmaz çelik kasası, metal bilezik kayışı, hakiki deri kayışı ve örgü kayışı özellikleri ile Wainer kol saati dayanıklılığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Yaklaşık 30 metreye kadar suya dayanıklı olma özelliği sayesinde kullanım sırasında kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. İkonik saat koleksiyonu ise İsviçre zanaatkarların yaratıcı yorumlarından oluşmuştur. İddialı tasarımları bulunan bu koleksiyonun iki serisi bulunmaktadır. Bunlar İkonik Bones ve İkonik Quartz. Paslanmaz çelik kasadan oluşan saat modelleri, safir cam, kristal cam gibi özel seçenekleri ile kullanıcısına seçenekler sunmaktadır. Hakiki deri kayış, örgü kayış gibi kordon seçenekleri ve 30 ila 100 metreye kadar suya dayanıklı özelliği bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip olmasının dışında paslanmaz çelik kasa, yuvarlak saat kadranı ve ayrıntılarının inceliği gibi 3 ortak noktasının bulunduğu Trio koleksiyona ait saatler ile spor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Kronograf özelliği, silikon kayış, örgü kayış veya hakiki deri kayış seçenekleri bulunan Wainer saatin Trio koleksiyonu iddialı parçaları ile piyasada yer almaktadır. Son koleksiyon olan Nostaljik modelle sahip saatler, geleneksel saat işçiliğini modern tasarım ile birleştirerek ortaya Vintage ayrıntılarına sahip bir koleksiyon ortaya koymuştur. Farklı kayış seçenekleri ve paslanmaz çelik kasası ile nostaljik görünümlü saatleri son zamanların modasında da kullanmak mümkün hale gelmiştir. İsviçre saatçilik geleneği ile tasarlanan Wainer saatler, saat kadranının dizaynında genellikle romen rakamları ya da farklı renkte metal çubuklar kullanmıştır. Saatin içerisinde bulunan ve 15’er dakikalık dilimleri daha kalın çubuklar veya noktalar ile belirten bu saat markası, saati daha rahat okuyabilme imkanı sağlamaktadır. Kadranında bulunan diğer ek özellikleri sayesinde de sportif etkinliklerde profesyonel bir sonuç alınmasına katkı sunmaktadır. Kadın, erkek ve unisex çeşitleri ile birden fazla model arasından zevk ve tercihlerinize göre Wainer saate sahip olmanız mümkün. Tercih edeceğiniz koleksiyona ait oldukça geniş ürün seçenekleri sunan Wainer marka saatleri, sayfamızda inceleyebilirsiniz.

 Tarzınıza Uygun WAINER Saatler

Tarzınıza Uygun WAINER Saatler

Erkeklerin resmi günlerde giydiği takım elbise gibi şık kombinlerinin yanında şık bir aksesuar olarak bileklerinde taşıyabilecekleri Wainer saat markasını, günlük ve spor giyimde de tercih edebilme şansınız vardır. Giydiğiniz her kıyafette ayrı bir uyum sağlayan Wainer otomatik saat, mekanik aksamları sayesinde uzun kullanım imkanı sunan popüler saat modellerinden bir tanesidir. Otomatik saat yapımında paslanmaz çelik, seramik, karbon fiber, PVD, DLC, kauçuk ve titanyum gibi maddeler yer almaktadır. Farklı modelde, farklı renkte ve farklı malzemeden yapılmış cam alternatifleri ile tasarlanan Wainer mekanik saat seçenekleri, kullanıcısına şık ve estetik saatler sunmaktadır. Dayanıklı ve güçlü kasa yapısı ve iç fonksiyonlardaki yüksek teknoloji ile üretilmiş Wainer saatler, tarih, saat, kronometre gibi kadranda bulunan ek özellikleri sayesinde saatin görünümünü ve performansını artırmıştır. Saatin yan taraflarında bulunan 3 farklı ayarlama düğmeleri sayesinde saatinizi en doğru şekilde ayarlama imkanı sunmaktadır. Genel olarak saat pili ile çalışan bu Wainer saatlerin yaklaşık 4 yıl süren uzun pil ömrü vardır. Bu yılın sonunda kolayca değiştirilebilen saat pili ile yine uzun bir kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak paslanmaz çelikten üretilen ve üretildiği kasa yapısına göre farklı materyallerde tasarlanan kordon özellikleri ile satışa sunulmaktadır. Bilek yapısına uyum sağlayacak şekilde olan Wainer saat, kordon üzerinde bulunan ayarlama boşlukları sayesinde bileğinize tam olacak şekilde tasarlanmıştır. Metal kayış, hakiki deri ve örgü kayış modelleri ile saatinize istediğiniz tarzda kullanabilirsiniz. Saat kadranının üzerinde tamamlayıcı etkisi bulunan ve şıklığın bir parçası olan cam modeller, kr kristal cam, safir cam ve mineral cam gibi özel işçilik ile üretilmiştir. Wainer saatlerinde zarif ve lüks bir görünüm veren bu farklı cam yapıları ile klasik ve şık kullanımı tercih edenlerin oldukça beğenisini kazanıyor. Şık ve zarif görüntüsünün dışında bu camlar, kırılma, çizilme ve aşınma gibi olası problemlerde de yüksek performans ile dayanıklılık sağlıyor. Aynı zamanda su basınç dayanıklılığı açısından da iyi teknoloji ile üretilmiş Wainer saat, modellerinin sahip olduğu farklılıklara göre yaklaşık 10 ATM (100 metre) basıncına kadar dayanıklılık gösterebiliyor. Dünyadaki tüm müşterilerine aynı kalitede ürünler sunmayı amaçlayan ve farklı modellerde geniş ürün alternatifleri ile uzun süre şıklık katacak Wainer saatlere sahip olmak mümkün.

 Dayanıklılık ve Zariflikte WAINER Saat

Dayanıklılık ve Zariflikte WAINER Saat

Wainer saatler, farklı koleksiyonlarda üretilen elegan bir saat markasıdır. Herkes için İsviçre sloganı ile yola çıkan ve İsviçre kalitesini 4 basit kural ile birleştiren bu saat markası, hassas el işçiliği, yenilikçi tasarımı ile geleneksel İsviçre saatçiliğine modern yaratıcılık getirmiştir. Yeni başlangıçların gücüne inanan Wainer saatte, yaşam tarzı odaklı ürünler tasarlanmaktadır. Stil sahibi erkekler için şık ve klasik saatler sunan Wainer erkek saat, sunduğu dört farklı saat koleksiyonu ile her tarzı benimseyen erkek müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Şıklığa ve stiline önem veren erkekler için tasarlanan Klasik koleksiyon modeli ile her daim şık olmak mümkün. Sunduğu bu koleksiyonda, farklı malzemelerden üretilmiş kayış ve cam modelleri ile saatinizi kişiselleştirmeniz de mümkün. Takım elbisenize uyum sağlayacak çeşitli renklerde üretilen Wainer saat deri kordon ile de kullanım imkanı bulunmaktadır. Deri kayış modelinin dışında Wainer saat hasır kordon ile de farklı tarza sahip olabilirsiniz. Metal siyah, gri renk alternatiflerine sahip hasır örgü saat kayışları, deri ve metal kordon istemeyen müşteriler için düşünülmüş bir seçenektir. Hem zarif hem de spor görünen bu saat kordonlarını istediğiniz modelde ve renkte bulabilmeniz mümkün. Klasik saat görüntüsüne sahip olan metal bilezik kayışı ile de aksesuar olarak saatinizi kullanabilirsiniz. Gİydiğiniz hemen hemen her parçaya uyum sağlayabilen bu metal kayışlar, gümüş, siyah renk seçenekleri ile piyasada mevcuttur. Erkek modelleri dışında kadınlar için de özel işçilik ile tasarlanmış olan >Wainer kadın saat, kadınların aksesuar seçimlerinde önemli bir yere sahip olmuştur. Safir, kristal gibi cam modellerinin dışında altın, bakır, bronz ve metal renge sahip olan Wainer kadın saatler, kadınların renk ve tercihlerine göre geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. El işçiliğinin ve şıklığın bir arada bulunduğu bu saatlerin cam dizaynlarının yanında ek olarak bazı modellerinde swarovski taşları ile de şıklığı yakalamak mümkün. 5 ATM ile 10 ATM arasında suya dayanıklı olan bu saatler, uzun kullanım isteyen kadın müşteriler için oldukça dayanıklı ve kullanışlı saatlerdir. Wainer kadın saat, klasik görüntüye sahip analog çalışma tipi ile nostaljik bir görüntüye sahip. Metal, çelik silikon ve çelik hasıra sahip saat kayışları ile de her müşterinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

 WAINER Saat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

WAINER Saat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şık bir aksesuar olmasının yanı sıra saatler, farklı fonksiyona sahip özellikleri sayesinde de kullanıcının işini kolaylaştırmak için tasarlanmış çok kullanışlı ürünlerden biridir. Ancak her saat kullanımında olduğu gibi Wainer saat kullanımı sırasında da dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi saatin ATM değerinin kaç olduğudur. ATM değeri, suyun üzerinde bulunan hava basıncıdır. Saatler, suya dayanıklı özellikte üretilmiş olsalar da bu özellik belli bir derinliğe göre test edilmektedir. Bu bakımdan saat seçiminde, saatinizin su basınç özelliğinin kaç metre olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Öğreneceğiniz ATM değeriyle saatinizin su ile olan temasına dikkat ederek daha uzun süreli kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Deniz veya havuzda yüzme sırasında veya yağışlı havalarda kullanımında suya dayanıklı olma özelliği birçok müşteri tarafından da tercih edilme nedenlerinden birisidir. Kişisel zevk ve tercihlerinin yanında saati kullanacağınız alanda saat seçiminde önemli bir konudur. Sürekli bileğinizde olan saatlerin ağırlığı çok önemli bir unsurdur. Bu bakımdan saat seçiminde sürekli el ve bilek kullanan kullanıcılar için ağır modeller yerine tercih edeceğiniz silikon, hasır veya örgü kayış seçenekleri daha hafif kullanım imkanı sağlayacaktır. Ayrıca saat seçiminde takım elbise ile uyumlu hakiki deri, metal ve çelik örgü kayış modellerini kullanabilir, tatilde, doğada veya plajda plastik veya silikon modelleri tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir bilek boyutuna göre kolay bir kullanım da sunan Wainer saat, hafif yapısı ve dayanıklı cam seçenekleri ile kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Saat kordonlarının uç bölümünde bulunan kanca sayesinde bileğinize uygun olarak ayarlama imkanı sunmaktadır. Bu da kullanan kişiye pratik bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Mekanizma yapısında isterseniz pilli isterseniz kurmalı isterseniz de quartz tercih edebilirsiniz. Pilli modellerinde uzun süre kullanım imkanı sağlamasının yanında bittiğinde kolay değiştirilebilen saat pili özelliği de bulunmaktadır. Wainer saat, tüm bu özel seçenekleri ile kullanıcısına farklı saat seçenekleri sunabiliyor. Kadran renginin farklı renklerde olması sayesinde gün içerisinde kolaylıkla saat takibi yapabilirsiniz. Bununla birlikte bazı modellerinde bulunan alarm özelliği sayesinde cep telefonunuzu kullanmadan da işlerinizi planlamanız mümkün. Tüm bu özelliklere ek olarak darbelere karşı çizilme ve kırılma gibi olası tehlikelere karşı dayanıklı modelleri ile Wainer saati tercih edebilirsiniz. Wainer saat yorumları ve Wainer saat fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.