SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Paul Hewitt Saat

Alman üretim teknolojisini ve kalitesini dünya çapında temsil eden markalardan biri olarak yoluna devam eden Paul Hewitt aksesuar kategorisindeki saat çeşitleriyle zaman takibini keyifli ve şık hale getiriyor. Paul Hewitt saat Türkiye kullanıcıları için yenilikçi modelleri tanıtarak 28 mm ile 42 mm arasında değişen çaplara sahip saatleri kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Işıltılı Görünüm Sayesinde Ön Plana Çıkın

Işıltılı Görünüm Sayesinde Ön Plana Çıkın

Saat hem erkek hem de kadın kullanıcıların günlük hayatta ve özellikle davet ve balo gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih ettikleri aksesuarlar arasındadır. Paul Hewitt saat aksesuar kullanmayı seven kullanıcılar için ideal bir seçenektir. Tasarımıyla kullanıcıların beğenisin kazanan markanın saat modelleri parlak ve ışıltılı camıyla da ön plana çıkar. Paul Hewitt bu noktada safir kristal ve mineral olmak üzere 2 farklı cam çeşidini kullanmayı tercih eder. Dayanıklılık konusunda en nitelikli materyaller arasında bulunan safir kristal cam kırılma ve çizilme problemlerini tamamen ortadan kaldırarak saatin mükemmel görünümünü uzun yıllar korumasına imkan tanır. Diğer yandan mineral cama sahip Paul Hewitt marka saat çeşitleri de dayanıklılık konusunda iyi bir performans ortaya koyar. Temperleme işlemiyle sertleştirilen mineral cam kolay buğu tutan bir yapıya sahip olmasına rağmen toz tutmayan üst yüzeyi sayesinde temiz bir kullanım imkanı sunar. Şeffaflığını uzun süre koruyabilen ve güneş ışınlarının saat kadranına tamamen ulaşmasını sağlayan mineral cam saatin ışıltılı görünümüne artı katar. Tüm bu özellikler Paul Hewitt saat nasıl bir niteliğe sahip sorusuna cevap olur.

En Doğru Zaman Takibi İçin Kuvars Mekanizma

En Doğru Zaman Takibi İçin Kuvars Mekanizma

Paul Hewitt saat dış görünümüyle ve malzeme kalitesiyle olduğu kadar sahip olduğu iç mekanizmasıyla da kullanıcılar tarafından beğeni kazanıyor. Günümüzde en çok tercih edilen saat mekanizmalarından biri olan quartz mekanizmayı tercih eden marka bu konuda saat dünyasında en nitelikli markalar arasında bulunan Seiko quartz mekanizmayı kullanıyor. Mekanik modellerden farklı olarak içerisinde bulunan pilden güç alan bu model içerisinde bulunan kuvars taşından adını alır. Pilden kuvars kristallerine verilen elektrik akımı onların sürekli olarak titremesini sağlar. Bu titreme saatin saniye kolunun hareketinde etkili olur. Mekanik saatlerdeki yerçekiminden kaynaklı sapma problemlerine çözüm olarak gösterilen quartz Paul Hewitt saatler zamanın daha doğru ve sağlıklı bir şekilde ölçülebilmesini sağlar. Analog modellere kıyasla tek bir pil sayesinde uzun yıllar boyunca kesintisiz çalışabilen bu saatler zamanı en doğru şekilde takip etmeniz açısından en ideal seçenektir. Paul Hewitt saat kullananlar için en doğru zaman takibine imkan tanırken markanın üretim anlayışıyla oluşturulan benzersiz tasarımlar zaman takibinden daha fazlasını deneyimlemenize olanak tanır.

Su Geçirmeyen Sağlam Yapı

Su Geçirmeyen Sağlam Yapı

Bir saatin en önemli özellikleri arasında üretildiği materyal, sahip olduğu cam türü, iç mekanizması gibi etmenler gösterilebilir. Cam ve mekanizma konusunda oldukça nitelikli bir yapıya sahip olan Paul Hewitt marka saat kasa materyaliyle de dikkat çekiyor. Markanın tercih ettiği paslanmaz çelik saat kasasının son derece dayanıklı olmasını, kırılma ve çizilme gibi problemlerden etkilenmeden uzun yıllar boyu kullanabilmesini sağlıyor. Saat mekanizmasını gelebilecek her türlü darbeye karşı koruyan paslanmaz çelik Water resistant özelliğiyle birleştiğinde üstün su geçirmezlik sunuyor. Suya karşı saatin dirençli olmasını ve su içerisinde oluşan basınçtan dolayı suyun saatin içerisine girmesini engelleyen Water Resistant saatin duş ve havuz gibi ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmesine imkan sağlıyor. Farklı kordon seçenekleriyle dikkat çeken Paul Hewitt saatler metal, çelik, kanvas ve deri kordon çeşitlerini kullanıcılarına sunuyor. Özellikle doğal deri kordon bilek bölgesinde terleme engelleyici özelliğiyle sağlıklı kullanımı garanti ediyor. Benzersiz özellikleriyle ön plana çıkan Paul Hewitt saat fiyatları her kesimden kullanıcının bütçesine uygun seçeneklere sahiptir.