SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Nibosi Saat

Tüm zamanların en çok kullanılan ve sevilen aksesuarlarından biri olan saatler, teknoloji ne kadar ileride olursa olsun, moda nereye evrilirse evirilsin, işlevleri ve estetik duruşlarıyla hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmezleri arasındaki yerini koruyor. Saat tutkunlarının severek kullandığı Nibosi kol saati de birbirinden güzel modelleriyle tamamlayıcı bir aksesuar olarak fark yaratıyor.

Nibosi Saat ile Zamanı Yakalayın

Nibosi Saat ile Zamanı Yakalayın

Nibosi, farklı tarzdaki kombinleri tamamlayan, kombinlerdeki göz alıcı parçalar olarak tarz yaratan saatleriyle sevilen markalar arasında yer alıyor. Şıklık ve sadeliği, göz alıcılık ve modernliği bir arada sunması Nibosi saatlerin her zaman trendler arasında olmasını sağlıyor. Bunun yanında dayanıklı oluşu ve kalitesiyle de göz dolduruyor. Çelik kasalar, düzeneği darbelere ve dış etkilere karşı koruyor. Nibosi saat yüzeyinde çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklı, temizliği kolay, toz tutmayan, kimyasal maddelerden kolay kolay etkilenmeyen mineral cam kullanılıyor. Farklı tasarım ve renklere sahip kadranlar, uzun yıllar boyunca, bu sağlam kasa ve camların koruması altında tüm bileşenleriyle tıkır tıkır işliyor. Nibosi’nin birçok modelinde bulunan yüksek dereceli su geçirmezlik, suyla temasın kaçınılmaz olduğu durumlarda da dahi sorun yaşanmamasını sağlıyor. Nibosi saat yorumları da saatlerin suya dayanıklılık derecesinin ne kadar önemli olduğunu kanıtlıyor. Saatlerde sık sık rastlanan ve can sıkan kordon problemleri Nibosi saatlerde yaşanmıyor. Çünkü Nibosi saatlerin dayanıklı metal ve deri kordonları kopmalara, terlemelere, çizilmelere karşı maksimum dayanıklılık gösteriyor.

Nibosi Saat ile Modern Şıklık

Nibosi Saat ile Modern Şıklık

Tarz sahibi, yerleşik beğenileri olan kadın ve erkeklerin tercih ettiği saat markası Nibosi, birbirinden özel modelleriyle farkını ortaya koyuyor. Özel tasarımlı yarış saati serisinde araba jantı görüntüsü verilen kadran, hem yarış tutkunlarını hem de saat tutkunlarını cezbediyor. Farklı renk ve modelleri bulunan bu seri, modern ve özgün görünümüyle en sevilen saatler arasında yer alıyor. Yarış saatlerinin kasa rengi, kordon ve kadran rengi modeller arasında farklılık gösterirken akrep, yelkovan ve saniye ibresi de değişik renklerde olabiliyor. Bu sayede Nibosi saat kullananlar saatlerini kıyafetleri ve diğer aksesuarlarıyla uyumlu kullanmakta zorluk çekmiyor. Bu serinin dışındaki özgün çizgilere sahip diğer saat modelleri de modern estetiği renkleri ve tasarımlarıyla yakalayarak çağın yenilikçi anlayışına ayak uyduruyor. Zarif Nibosi kadın saatleri ise stilini şıklıkla birleştirerek modern duruşunu ortaya koyan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Deri, seramik, çelik gibi kaliteli ve estetik malzemeleriyle Nibosi saat nasıl bir giyim tarzı seçerseniz ona uyum sağlıyor.

Zamanın Dışına Taşan Nibosi Saat

Zamanın Dışına Taşan Nibosi Saat

Saatler, kullanılmaya başlandığı ilk yıllardan itibaren insanlar tarafından şıklığın ve tarzın göstergesi olarak taşınıyor. Günümüzde özellikle klasik tasarımlı saatler, göz alıcı renk ve detaylarıyla, lüks görünümleriyle dikkatleri üzerlerine çekiyor. Klasik tasarımın modern detaylarla işlendiği Nibosi saat modelleri bu tarzı seven ve kullanmayı tercih edenler tarafından oldukça beğeniliyor. Geçmişle olan bağlarını koparmayanlar için bazı modellerdeki takvim, kronometre ve saat meraklılarının çok iyi bildiği takimetre (tachymeter) özelliği gibi geleneksel saatlerden esinlenerek kullanılan detaylar, Nibosi saatlerde varlığını sürdürmeye devam ediyor. Hasır ve parlak metal kordonlar, altın ve gümüş renklerle çarpıcı bir görüntü sunarken günümüz modasını yansıtan renklerle analog kadran tam anlamıyla eskiyle yeninin, klasikle modernin buluşmasını saate yansıtıyor. Bu modelleriyle modanın ve zamanın ötesinde bir tarz sunan Nibosi, özgün ruhunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Nibosi saat özellikleri tüm farklı ve özgün tasarımlarının yanında teknik olarak her zaman çağı yakalayacak şekilde korunuyor. Siz de saatinizle zamanın dışına çıkmak ve özgün bir tarz ortaya koymak için sayfamızdaki Nibosi modellerini inceleyebilir ve Nibosi saat fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.