SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Hulyah London Saat

Erkekler ve kadınlar için en önemli aksesuarlardan biri kol saatleridir. Tarzınıza uygun seçeceğiniz kol saati ile hem zamanı takip edebilir hem de şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Tarzınızı daha iyi yansıtabilmek için Hulyah London Saat, ürünlerinde sizlere özel tasarımlar sunmaktadır. Hulyah London saat modelleri arasında zevkinize uygun bir model bulmakta zorlanmayacaksınız.

Farklı Tarzı ile Hulyah London Kol Saati

Farklı Tarzı ile Hulyah London Kol Saati

Hulyah, Arapça kökenli bir kelime olup ziynet, zarafet ve takı anlamına gelmektedir. Ortaya çıkışında, başta Osmanlı hanedanları ve İstanbul mimarisinden ilham almış olup firma temelleri 2014 yılında İngiltere’de atılmıştır. Dünyanın 65 ülkesinde Hulyah London saat ürünleri güvenle kullanılmaktadır. Londra merkezli bir marka olan Hulyah London kol saati, duvar saatleri ve takı kategorisinde ürünler de sunmaktadır. Hulyah London, saatlerinde kullandıkları arapça rakamları ve modern tasarımları bir araya getirerek müşterilerine farklı bir tarz sunmaktadır. Saatlerinde kullandıkları tüm tasarımlar kendi tasarımcılarına ait ve tescilli ürünlerdir. Kaliteli malzemeler ile sağlam olmasının yanında eşdeğer ürünlere göre çok daha uygun bütçelerde ürünler sunmaktadır. Ürünlerinde tümüyle paslanmaz çelik malzemeler kullanmaktadır. Sağlam ve bütçe dostu olmasının yanında Hulyah London saatlerinde insan ve çevre sağlığına zarar veren kurşun, nikel bazlı ürünler kullanılmamaktadır. Hulyah London, tüm saatlerinde kısıtlanmış ve yasaklanmış ürün olup olmadığını kontrol eden RoHS sertifikası da bulunmaktadır. Eğer Hulyah London saat kullananlar arasındaysanız sağlam, ekonomik ve çevre dostu, sağlığa zararsız bir ürün sahibisiniz demektir.

Hulyah London Saat Benzersiz Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

Hulyah London Saat Benzersiz Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

Hulyah London, kol saati modellerinde eski ve yeniyi bir araya getirmektedir. Herkesin farklı tarzı olsa da, tarzını tamamlaması için bazı aksesuar ürünlerine başvurabilir. Aksesuarlar arasında en işlevsel parçalardan biri saatlerdir. Hulyah London saat modelleri arasında tarzınızı tamamlayacak bir ürün bulabilirsiniz. Her sezon hem erkek hem de kadınlara özel üretilen çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Deri ya da metal kordon materyalleri ile her zevke hitap edebilmektedir. Hulyah modellerinin tamamında paslanmaz çelik gövde ve kayış malzemesi kullanmaktadır. Ayrıca 5 ATM basınca kadar suya dayanıklı ürettiği ürünleri ile kolay ve rahat bir kullanım sunar. Ürettiği saatlerin neredeyse tamamı Japan Citizen Miyota Süper GL30 saat motoru kullanılarak satışa sunulmaktadır. Pek çok farklı renk ve modele sahip saatleri ile ürün çeşitliliğini ortaya koymaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile dünyanın her yerinden kullanıcıları kendine çeken Hulyah London, özel tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Hulyah London, ürünlerinin tamamını RoHS sertifikasına uygun olacak şekilde üretmektedir.

Hulyah London Saat Tasarımlarında Türk Değerlerinden İlham Alır

Hulyah London Saat Tasarımlarında Türk Değerlerinden İlham Alır

Hulyah London saat renkleri ile canlı, dikkat çekicidir. Farklı tarzlara uygun özellikleri ile Hulyah London, saat meraklılarına hitap etmektedir. Çoğu kişi için saat kullanmak aksesuar takmaktan öte bir tutku haline gelmiştir. Hulyah saat aynı modelin birçok farklı renklerini üretmektedir. Bu çeşitlilik çoğu zaman koleksiyonlarını tamamlayabilecek kişiler için tercih sebebi olmaktadır. Hulyah London saat nasıl tasarımlar sunar diye baktığımızda, Londra merkezli olmasına rağmen ürünlerinde Osmanlı ve Türk etkilerini yansıtan benzersiz tasarımları ile farklılık yarattığını görüyoruz. Saat tasarımlarında Haydarpaşa Garı, İstanbul Üniversitesi, Haydarpaşa Lisesi’si gibi pek çok tarihi yapılardan da esinlenmiştir. Hulyah London saat yorum ve olumlu kullanıcı deneyimleri, tasarımlarında son derece başarılı olduklarını kanıtlar niteliktedir. Saatlerin iç tasarımında Arapça ya da Osmanlıca rakamları kullanan marka, modern saat kordonları kullanarak da modern tarzları yakalamaktadır. Bayan ve erkek kullanıcılara özel ayrı ayrı ürettiği ürünlerin yanında, takım olarak saat kullanmayı seven kişilere uygun çift saat modelleri de bulunmaktadır. Üretiminde uygun bütçeler kullanan Hulyah London saat fiyatları her kullanıcının erişebileceği düzeydedir.