Kampanyanın bitmesine kaldı
Tümünü Temizle

Öne Çıkanlar


Samsung Z Flip3 & Z Fold3 Hediye Samsung Care+ Ekran Koruma Sigortası Kampanya Koşulları

Samsung Z Flip3 & Z Fold3 Hediye Samsung Care+ Ekran Koruma Sigortası kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 1 - 21 Eylül 2021 tarihleri arasında, SamsungTürkiye Mağazasından yapacakları Samsung Galaxy Z Flip3 5G (F711B) veya Samsung Galaxy Z Fold3 5G (F926B) model cep telefonu alışverişlerinde, kampanya koşullarını yerine getirmek kaydıyla, ön siparişe özel Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortası hediye fırsatından yararlanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 21 Eylül 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? SamsungTürkiye Mağazasından 21 Eylül 2021 tarihine kadar Samsung Galaxy Z Flip3 5G (F711B) veya Samsung Galaxy Z Fold3 5G (F926B) satın alan n11 üyeleri, ek bir ücret ödemeden 1 yıl boyunca telefonunu kazaen oluşacak ekran hasarlarına karşı koruma altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortası hediyesine hak kazanacaklardır.
SC+ Ekran Koruma Sigortası nedir? SC+ sigorta teminatı Gulf Sigorta tarafından sağlanmaktadır. SC+ sigorta teminatı, Yetkili Samsung Mağazaları’ndan belirli cep telefonu ürünleri ile birlikte SC+ Ekran Koruma sigortası hediye edilen tüketicilere 1 yıl süre ile telefonunu kazaen olaşacak ekran hasarlarına karşı sigorta altına alma imkanı verir. Rizikonun gerçekleşmesi halinde sigorta tazminatı, yürürlükteki mevzuata ve poliçeye uygun olarak Gulf Sigorta tarafından karşılanacaktır. Ayrıntılı bilgi için: www.samsung.com/tr/offer/samsung-care-plus/

*SC+ sigorta ürününü satın alan tüketicilerin, cihazlarda yaşanabilecek hasarlar sonrasında 0850 241 7711 numaralı Gulf Sigorta Çağrı Merkezi ile iletişime geçmeleri gerekir.
Aldığım ürün ve hediyem ne zaman, nasıl teslim edilir? Ürün teslimatı 21 Eylül 2021 sonrası için planlanmaktadır. Ürün ve hediye teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Hediye ürün, n11 üyelerinin ürün alımında belirttiği e-posta adresine 21 Eylül 2021 tarihi sonrasında gönderileceği planlanmaktadır. n11 üyelerinin e-posta adresinde belirtilmiş olan linke tıklayarak ilgili formu doldurmaları ve aktivasyon kodunu girmeleri durumunda SC+ hediyesini aktive etmiş olacaktır. Aktivasyon kodlarının geçerlilik tarihi 30.09.2021 (23.59) olup bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçersiz olacaktır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
Kampanya yurt dışında da geçerli midir? Kampanya, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya n11’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya hangi koşullarda geçersizdir? Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

*n11.com ve Samsung kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
**Tüketicinin indirimin parasal değerini talep etme hakkı bulunmamaktadır.