PARFÜM & DEODORANT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Maison Francis Kurkdjian Parfüm & Deodorant

Koku, kadının ve erkeğin imzası niteliğinde olan bir unsurdur. Kişinin tarzını yansıtabilmesinde ve hem kendinin hem de etrafındaki insanların duyularını harekete geçirebilmesinde etkili olabilen parfümler bu nedenle kullanılır. Maison Francais Kurkdjian parfüm alternatifleri ile bu amaca güçlü bir şekilde ulaşabilirsiniz. Maison Francis Kurkdjian parfüm kokusu ile teninizde kendisini göstersin istiyorsanız hemen ürün kategorisini ziyaret ederek markanın beğendiğiniz bir parfümünü satın alabilirsiniz.

Maison Francais Kurkdjian Parfüm Zenginliği Sembolize Ediyor

Maison Francais Kurkdjian Parfüm Zenginliği Sembolize Ediyor

Modern dönemde, tüketicilerin duyusal özelliklerine hitap eden ürünler geliştirebilmek oldukça önemlidir. Zira farklı stillerde tasarımlara sahip ürünler, farklı tüketici arzu ve isteklerine dokunuşu yapmayı başarırlar. Maison Francais Kurkdjian markası, parfüm kategorisindeki ürünlerinde kokularıyla büyüleyici işlere imza atmanın yanı sıra şişeleriyle de kullanıcılarının arzularına ve isteklerine dokunuyor. Zira Maison Francais Kurkdjian parfüm kokusu ile hangi duyuları harekete geçiriyorsa, şişe tasarımıyla da bunu ispatlıyor. Markanın ürün kategorisi incelendiğinde ilk başta sadeliği ile dikkat çeken ve tarihi dokuya sahip görünümleriyle öne çıkan parfüm şişeleri görülüyor. Zenginliği sembolize eden öğelere bolca yer verilen şişe tasarımları ayrıca özgün renklerle de çarpıcı bir etki yaratıyor. Bronz, siyah, kahverengi, pembe ve gri gibi renklerin oldukça yumuşak tonlarının hâkim olduğu parfüm şişeleri tek renkli görünümlerini altın sarısı kapaklarıyla tamamlıyorlar. Zira Maison Francais Kurkdjian parfüm yorumları markanın sadece kokularıyla değil aynı zamanda şişe tasarımlarıyla da etkileyici olduğuna işaret ediyor.

Maison Francais Kurkdjian Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Maison Francais Kurkdjian Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Maison Francais Kurkdjian markasının parfümlerinde kullanıcıların ilgisini çeken özelliklerden birisi de markanın unisex yani hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilmeye uygun parfümler yaratıyor olması. Kadının ve erkeğin doğasındaki ortak öğelerden yola çıkarak kompozisyonları oluşturulan parfümler, kokularıyla baş döndürücü etkiler yaratabiliyorlar. Kompozisyonunda laos oud, siam benzoin, amber, Damascena gülleri, menekşe ve vanilya akoruna yer verilen Maison Francais Kurkdjian parfüm notaları ile çok katmanlı bir stili ortaya koyuyor. İnsanın tutkulu yönlerini, hareketliliğini ve derinliğini temsil eden kompozisyon günlük kullanıma uygunluk gösteriyor. İçeriğinde tonka fasulyesi, gayak ağacı, vanilya, Kalibriya limonu ve Sicilya mandalinası bulunduran Maison Francais Kurkdjian parfüm keskin yönleriyle ve sakinleştirici notalarıyla da kullanıcısına dengesi sunuyor. Maison Francais Kurkdjian parfüm içeriği ile sadece belirli bir tarza hitap etmiyor, kadının ve erkeğin çok yönlü özelliklerini bütünleşik olarak yansıtabiliyor.

Maison Francais Kurkdjian Parfüm ile Keşif Zamanı

Maison Francais Kurkdjian Parfüm ile Keşif Zamanı

Bireyin kendini keşfederek, kendi özgün tarzını ortaya koyabilmesiuzun bir zaman alır. Hatta sürekli olarak bir değişim halinde olan insanın iç dünyası çoğu zaman bir kalıba sığdırılamaz. Bu bakış açısından yola çıkarak parfüm alternatiflerini geliştiren Maison Francais Kurkdjian markasının ürün kategorisinde, çeşitli seçenekler keşfedilebilir. Kendinize uygun olan parfüm seçeneğini bulmak için markanın ürün kategorisini incelerken geniş bir yelpaze ile karşılaşıyorsunuz. Maison Francais Kurkdjian parfüm kullananlar arasında yer almak üzere markanın bir parfümünü satın almak istediğinizde tercih edeceğiniz parfümün ölçü seçeneklerini dikkate alabilirsiniz. Her biri 11 ml şişelerde farklı kokuların yer aldığı setleri satın alabileceğiniz gibi tarzınız ile örtüşen 200 ml parfüm alternatiflerini de edinebilirsiniz. Markanın ürün kategorisindeki farklı koku seçeneklerini ayrıca EDT ve EDP olma durumlarına göre de tercih edebilirsiniz. Maison Francis Kurkdjian parfüm fiyat yönünden de geniş bir skalada farklılık gösteriyor. Dilerseniz ürün kategorisini inceleyerek esans yoğunluğuna, koku türüne, şişe ölçüsüne ve fiyatına göre sizin için uygun olan bir parfüm seçeneğini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.