Filtreleri Temizle
Marka
Christian Dior

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Tto
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDT
Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 12 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Christian Dior Parfüm & Deodorant

Eğer bütün günlerinizi özel bir gün gibi hissettirecek bir parfümünüz olsaydı? Christian Dior parfüm sizlere her günü özel kılabileceğinizi ve bu sayede kendinizi her gün iyi hissedebileceğinizi gösteriyor. Christian Dior parfüm kokusu sayesinde kalbinizi kazanıp sizleri kendisine bağlayacaktır. Daha önce parfüm seçme konusunda şanssızlık yaşamış müşterilerimizin eşsiz şansı olacak ve onlara yepyeni bir kapı açacak olan bu parfüm, aldığı Christian Dior parfüm yorumları sayesinde de ne kadar güvenilir olduğunu müşterilerine göstermiştir. Yarattığı bu güvence ağını yeni müşterileri sayesinde de genişletmeye karar vermiştir. Her biri birer klasik haline gelen ve duyulduğu anda akıllarda sadece Christian Dior adını andıran parfümler sizlerin de hayatına girerek güzel kokular getirmekte ve yaşamlarınızı bu kokularla daha eğlenceli, neşeli ve keyifli anların yaşanmasını arttırmaya çalışmaktadır.

Christian Dior Parfüm ve Her Günün Modu

Christian Dior Parfüm ve Her Günün Modu

Christian Dior yeni parfüm arayışında olan müşterilerimiz için ilk tercih etmeleri gereken markadır, Christian Dior parfüm kullananlar da çok iyi bilirler ki, ürünlerin hepsi kalıcılık konusunda çok iddialıdır ve bu iddiayı da sizlerden alınan geri dönüşler ile desteklemektedir. Hem erkekler hem de kadınlar için üretilen parfümler, notalarının dizilim şekilleriyle kendiyle bütünleşen kokularını uzun yıllardır sizlerin beğenisine sunmaktadır. Christian Dior parfüm çeşitleri ve modellerinin bolluğundan dolayı, parfüm seçme aşamasında önünüzde geniş bir yelpaze olacaktır. Bu yelpazeden Christian Dior parfüm içeriği ve aromalarının kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz özellikleri barındıranı seçerseniz, sizler de kullanıcılarımızın yaşadığı memnuniyeti tadabilirsiniz. Neşeli, canlı, mutlu hissetmek isteyen ve etrafına bu hisleri yaymak isteyen kadınlar için üretilen uygun çiçek ve meyve üst notalı seçenekler enerjinizi yükseltirken, kalıcılığı sayesinde de bütün gün bu moda kalmanızı sağlayacak. Erkekler için ise pudralı ve odunsu kokuların bir arada kullanılması daha ilgi çekici ve ferah bir koku sağlamaktadır. Kaliteli malzemeleri ile birleşen esansların dizilim özellikleri parfümlerimize kendine has özellikler kazandırmaktadır. Bu özellikleri günlük hayatta kullanmak için kendinize uygun notaları seçerek kendi ten kokunuzla birleştirip uzun yıllar kullanacağınız bir parfüme sahip olabilirsiniz. Christian Dior parfümlerin bir diğer güzel özelliği ise; farklı çeşitlerdeki şişelerin içerikleri ile uyumlu tasarımlarıdır. Ağırbaşlı ve yoğun kokularda daha koyu renk şişeleri tercih edilirken, görüntüleri de buna uyum sağlayacak şekilde yapılmıştır. Daha neşeli, canlı ve çiçeksi kokularda ise daha açık renkler ve buna uygun fiyonklu, ince uzun ve şekilli şişeler tercih edilmiştir. Christian Dior parfümlerinizi kuru, serin bir ortamda ve ışık, güneş gibi etkilerden olabildiğince uzakta saklamanız gerekmektedir. Güneşle ya da oksijenle fazla ve uzun süreli etkileşimde bulunursa parfümleriniz içerdikleri maddelerin özelliklerinden ötürü niteliklerini kaybedebilir veya bozulmalar yaşanabilir. Ancak kuru ve güneş görmeyen bir ortamda kaliteli içeriklerle oluşturulan parfümlerinizin kullanım ve saklama süresi uzun yıllar olabilmektedir. Bu sayede özenle seçtiğiniz kokunuzu herhangi bir bozulma yaşamadan uzun süreler de kullanabilirsiniz.

Christian Dior Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Christian Dior Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Herkesin her daim güzel kokabilme ve bu kokuyu gün boyu yenilemeden de olsa sağlayabilme gibi istekleri vardır. Bu istekler Christian Dior için kabul edilebilir ve olmasını istediğimiz isteklerdir. Çünkü sizler için özenle hazırlanan parfümler kalıcılık ve cilde uygunluk gibi aşamalardan geçmektedir. Bu aşamaların güvenle tamamlandığını, siz müşterilerin beklentilerini karşılayarak göstermek marka için çok kıymetlidir. Christian Dior parfüm özellikleri sayesinde bir defa kullananların hep tercih etmesini sağlamaktadır. Bu özelliklere bütçenize uygun Christian Dior parfüm fiyatları ile de sahip olabilir ve daha ayrıntılı fiyat bilgisi için sayfamıza göz atabilirsiniz. Christian Dior parfüm satın alırken bir diğer dikkatinizi çekecek ve fırsat olarak görebileceğiniz durum ise Christian Dior parfüm seti çeşitleridir. Setler böyle alımlarda her zaman hem bütçeniz için hem de kullanım açısından daha faydalı sonuçlar doğurabilir. Ürünler kendi içeriklerine ait destekleyici ürünler ile kullanıldığında daha sağlıklı sonuçlar doğurmaktadır. Örneğin setinizin içinde bulunan ve parfümünüzün temelini oluşturan kokuları vücudunuzla bir araya getirebilir ve banyo sonrası temiz cildinize parfümünüzü kullanarak da bu kokuyu kalıcı hale getirebilirisiniz. Bu sayede kokunuz bütün gün üzerinizde kalır ve etrafa daha çok yayılır. Aynı şekilde ek ürün olarak krem kullanımı da bunu sağlamaktadır. Banyo sonrası vücudunuzu nemlendirmek için kullanacağınız krem parfümünüzün kokusunu kendi kokusuyla birleştirerek daha kalıcı hale getirir.

Christian Dior Parfüm ve Hoş Aromalar

Christian Dior Parfüm ve Hoş Aromalar

Hem erkeklere hem kadınlara hitap eden modelleri barındırmamız sebebiyle tercihlerinizi, hem kendiniz hem de eşiniz veya sevgiliniz için Christian Dior’dan yana kullanabilirsiniz. Koku duyusunun beynimizde iletildiği noktalarda o an hissettiğimiz kokuya göre farklı çağrışımlar yapması aslında iyi bir parfüm sahibi olmanın hayatımızda ne kadar önemli olduğunu da göstermektedir. İyi bir parfüm sizinle bütünleşerek kendi kokunuz haline gelir. Yıllarca kullanacağınız bu koku sizinle kendi hissettiğiniz kadar, insanlara ulaşacak şekillerde de bütünleşmiş olacaktır. Parfümün bizlere günlük hayatımızda sağladığı etkileri sayarak bitiremeyiz. Her an doğal ve zinde hissetmek, hoş kokmak ve girdiğiniz ortamlarda fark edilmek bu etkilere örnek olarak verilebilir. Sizler de bu etkileri, en gelişmiş şekilleri ile hayatınıza katmak ve kendinizin daha iyi bir versiyonu haline gelmek isterseniz Christian Dior parfüm tam da aradığınız fırsat olabilir. Christian Dior parfüm kullanıcı yorumları tam da bu özellikleri destekler niteliktedir. Parfümünüzü seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunları doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz, etrafınızdakilere veya dikkatini çekmek istediğiniz kişiye yalnızca güzel kokular yayarsınız. Bunlardan ilki; parfümünüzü kendi üzerinizde deneyip almalısınız, aksi takdirde farklı birinin tenindeki koku parfümle birleşip belki de sonradan memnun kalmayacağınız kokular yaratabilir. Parfüm seçerken fazla seçenek koklayacağınızdan ötürü seçeneklerin arasında bu kokuları nötrleyecek bir şey koklamanız gerekmektedir. Çoğu noktada bu kahve olarak düşünülebilir. Kahve yoğun kokusu sayesinde sizlere bir sonraki Christian Dior seçeneğine geçmeden temiz bir burun sağlayacaktır. Bütün bunların yanında öncelikle hangi kokuların size daha çok seslendiğine karar vermeniz gerekir. Seçtiğiniz koku bir bakıma asıl kişiliğinizi yansıtma özelliğine de sahiptir. Daha yoğun kokular bu anlamda daha ağır bir kişiliğiniz olduğunu ifade ederken; daha hafif kokular da neşeli ve canlı bir yapınız olduğunu niteler şekildedir. Bütün bunları göz önünde bulundurarak Christian Dior parfümleri ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.