TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 39 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

Moonstar Mutfak Gereçleri

Düzenli bir ev hayatına sahip olan kullanıcılar, günün önemli bir kısmını mutfakta geçiriyor. Belirli saatlerde yemek hazırlıyor, sofra kuruyor, sofrayı kaldırıyor ve mutfağı temizliyor. Tüm bu süreçler göz önüne alındığında mutfaklarda kullanıcılara yardımcı olacak ürünleri kullanmak hayati bir öneme sahip olabiliyor. Bu mutfak gereçleri yemek yapmaktan tutun yapılan yemekleri saklamaya kadar tüm aşamalarda kullanıcılara yardımcı olabiliyor. Özellikle yemek yapmak ve yemekleri saklamak konusunda mutfak araç gereçleri olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bunu oldukça iyi bilen Moonstar, kullanıcılara daha pratik ve daha şık bir mutfak hayatı sağlamak amacıyla birçok ürün üretiyor. Yemeğinize pratik bir şekilde yağ eklemek için bir moonstar plastik yağ saklama kabı kullanabiliyor, yemeğinizden arta kalan soğan, maydanoz ve nane gibi malzemeleri moonstar saklama kabı yardımıyla uzun süreler boyunca saklayabiliyorsunuz. Moonstar saklama kapları, vakumlu yapıları sayesinde içlerindeki havayı dışarıya atarak gıdalarınızın besin değerlerinin korunarak uzun süreler boyunca taze kalmasını sağlıyor. Ayrıca şık görüntüleri sebebiyle de kullanıcıların beğenisini topluyor. Üretildiği malzemeler itibariyle sağlık sorunlarına sebep olmuyor ve hijyenik bir saklama ortamı sunuyor. Moonstar mutfak gereçleri sayesinde çok daha hijyenik, sağlıklı ve pratik bir mutfak hayatına sahip olabiliyorsunuz.

 Moonstar Mutfak Gereçleri Pratik Çözümler Sunuyor

Moonstar Mutfak Gereçleri Pratik Çözümler Sunuyor

Moonstar mutfak gereçleri ve moonstar saklama kapları kaliteli yapıları ve güncel üretim teknikleri sayesinde mutfaklardaki en önemli yardımcı araçlardan birisi oluyor. Özellikle saklama kapları, gıdaların hijyenik ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağladığı için en çok kullanılan mutfak gereçleri arasında yer alıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra mutfaklardaki düzeninizi de büyük ölçüde iyileştiriyor. Moonstar saklama kapları sayesinde gıdaları saklamak çok daha kolay oluyor. Daha sonra tüketmek istediğiniz ya da evinizde hazırlayıp iş yerinize götürmek istediğiniz yiyecekleri Moonstar saklama kaplarına koyduktan sonra saklama işlemini başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Özel yapıları sayesinde herhangi bir işleme gerek kalmadan kapakları kapandığı anda içeriye hava almıyor ve yiyeceklerin taze kalmasını sağlıyor. Yiyeceklerinizin pişmiş ya da çiğ olması hiç önemli değil. Moonstar sayesinde tüm yiyecekleri çok daha uzun süreler boyuncu saklayabiliyorsunuz. Ancak pişmiş yiyecekler çiğ yiyeceklere oranla daha kısa ömürlü oluyor. Bunları uzun süreler boyunca bekletmemeye dikkat etmeniz gerekiyor. Moonstar mutfak gereçleri, yalnızca yiyeceklerinizi saklamakla kalmıyor aynı zamanda sizlere oldukça düzenli bir mutfak ortamı sağlıyor. Buzdolabınızdaki yiyecekler, sebzeler, kahvaltılıklar ve daha birçok gıda düzenli bir biçimde saklama kaplarında saklanıyor olduklarında ortaya çıkan düzen, mutfak yaşantınızı ciddi bir derece kolaylaştırıyor. Bunun sebebi Moonstar mutfak gereçlerinin de yardımıyla oluşturduğunuz düzen oluyor. Bu düzen sayesinde hangi yiyeceğin nerede olduğunu kolaylıkla görebiliyor, buzdolaplarınızdaki karmaşadan kurtulabiliyorsunuz. Ayrıca saklama kaplarını üst üste ve yan yana koyabileceğinizden, buzdolabınızın saklama hacmini daha efektif bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu düzen sayesinde dolabınıza göz ucuyla dahi baksanız ihtiyacınız olan gıdaya kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Saklama kapları sayesinde gıdaların kokusu dolabın içine yayılmıyor ve dolabınızın çok daha ferah kokmasını sağlıyor. Saklama kapları şeffaf olduklarından yiyeceklerinizi kolaylıkla görebiliyor ve hatta durumunu kontrol edebiliyorsunuz. Moonstar Mutfak Gereçleri yalnızca evlerde değil, iş hayatınızda da büyük kolaylıklar sağlıyor. Eğer iş yerinize evden yemek götürüyorsanız Moonstar saklama kapları sizleri en çok memnun edecek ürünlerden biri oluyor. Plastik yapıları sayesinde cam kaplara oranla çok daha hafif olduklarından taşıma sırasında sizlere herhangi bir zorluk yaşatmıyor ve kilitli kapak sistemleri sayesinde çantanızda ya da poşetinizde herhangi bir sızma ya da dökülme gibi soruna yol açmıyorlar. Koku sızdırmadıkları için çantalarınızda da istenmeyen kokulara sebep olmuyorlar. Her açıdan en iyi performansı sunan Moonstar saklama kapları, kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılıyor.

 Moonstar Mutfak Gereçleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Moonstar Mutfak Gereçleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Moonstar mutfak gereçleri özellikle saklama kapları konusunda oldukça geniş bir model skalasına sahip oluyor. Ürettiği modeller ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kaliteli üretimi ve şık görünümleri ile Moonstar mutfak gereçleri, mutfakların vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Yemeklerinizi saklamak için kullanabileceğiniz saklama kapları çok farklı şekillerde ve boyutlarda üretiliyor. Bu sayede kendinize en uygun ürünü keşfedebiliyorsunuz. Yuvarlak şekilde ve küçükten büyüğe birçok genişlik seçeneği bulunan yemek saklama kapları ile yemeklerinizi güvenle saklayabiliyor, herhangi bir sorun yaşamadan yanınızda dahi taşıyabiliyorsunuz. Dikdörtgen ve silindir şeklindeki Moonstar erzak kabı sayesinde nohut, fasulye ve mercimek gibi kuru bakliyatları güvenle saklayabiliyorsunuz. Yapıları sayesinde kuru bakliyatları uzun süre taze tutuyor ve lezzetlerinden hiçbir şey kaybetmemesini sağlıyorlar. Moonstar saklama kapları farklı renklerde ve farklı tarzlarda bulunabiliyor. Dilerseniz sert plastikten cam görünümü sağlayan modelleri tercih edebiliyor, dilerseniz de elastik ve saydam plastikten modelleri tercih edebiliyorsunuz. Geniş boyutta saklama kaplarının yanı sıra küçük boyutta kahvaltılık kapları, kurabiye gibi unlu mamuller için saklama kapları ve makara gibi gıdaları saklamak için de birçok ürün bulunuyor. Gıdaların saklanılması ve tüketimi söz konusu olduğunda en önemli hususlardan birisi de hijyen oluyor. Moonstar mutfak gereçleri en üst kalitedeki plastiklerden üretildiği için herhangi bir sağlık sorununa yol açmıyor. Ayrıca kesinlikle yemeklerinize plastik kokusu yaymıyorlar. Bu yapıları sayesinde hem gıdalarınızı hijyenik bir ortamda saklayabiliyor, hem de gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde tüketebiliyorsunuz. Saklama kaplarını kapaksız bir şekilde mikrodalga fırınların içerisinde kullanabiliyor ve bulaşık makinelerinde yıkayabiliyorsunuz. Kir tutmayan ve gıdaların yapışmasını engelleyen yapısı sayesinde bulaşık makinelerinde ve elde kolaylıkla yıkanabiliyorlar. Bu sayede mutfak hayatınızı oldukça kolaylaştırıyorlar. Moonstar saklama kabı yorum ve kullanıcı deneyimleri incelendiğinde Moonstar’ın güncel üretim ve tasarım tekniklerinin başarısı ortaya çıkıyor. Moonstar saklama kabı fiyatları üründen ürüne değişiklik gösteriyor. Uygun fiyatlarla mutfak hayatınızı kolaylaştıracak ve yemeklerinizi hijyenik bir ortamda saklayacak mutfak gereçleri satın almak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Moonstar Mutfak Gereçleri Mutfaklarınıza Uyum Sağlıyor

Moonstar Mutfak Gereçleri Mutfaklarınıza Uyum Sağlıyor

Moonstar mutfak gereçleri, yalnızca fonksiyonel değil aynı zamanda şık bir yapıda üretiliyor. Bu şık yapıları sayesinde mutfak dekorasyonlarına başarıyla uyum sağlıyor ve hatta oldukça hoş görüntüler yaratabiliyor. Kullanıcılar, Moonstar mutfak gereçlerini yalnızca fonksiyonel oldukları için değil aynı zamanda dekoratif oldukları için de kullanıyor. Mutfağın en büyük dekorlarından birisi düzen olduğundan gıdaları muhafaza etmek için bir saklama kabı kullanmak oldukça önemli oluyor. Baharatlar, kuru bakliyatlar, makarnalar, pirinçler ve daha birçok gıda saklama kaplarının içerisinde düzenli bir şekilde tutulduğunda mutfaklardaki dağınık görüntüyü engelliyor ve mutfağınızın daha iyi görünmesine yardımcı oluyor. Paketleriyle birlikte muhafaza ederken oldukça fazla yer tutan ürünler saklama kaplarının içerisinde çok daha az yer işgal ediyor ve bu kapların yapıları sayesinde üst üste, yan yana olacak şekilde yerleştirilebiliyor. Tabii saklama kaplarının dekoratif faydaları yalnızca bununla sınırlı kalmıyor. Sarıdan pembeye, siyahtan beyaza kadar birçok farklı renkte üretilen Moonstar mutfak gereçleri, çeşitli desenlere de sahip olabiliyor. Mutfağınızın genel tasarımına uygun renklerde saklama kapları tercih ederek mutfağınızın dekorasyonunu tamamlayabiliyor ve stilinizi saklama kaplarıyla dahi yansıtabiliyorsunuz.

Arama Kriterleriniz

Moonstar
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (24)
3 Er (1184)
7numara (307)
A-design (81)
AA PLASTİK (561)
Acar (4356)
Acassia Home (241)
Activex (93)
Acura (112)
adalinhome (45)
Adell (697)
Adore (85)
Aircool (36)
AKA (86)
AKASYA (28)
AKCAM (51)
Akdeniz (341)
Akel (54)
AKS (232)
Aksu (79)
Al Marka (16)
Alaca (34)
Alessia (28)
ALEV (46)
Alf (37)
Almond (46)
ALPER (98)
Altın (16)
Altınbaşak (570)
Amboss (375)
AMT (113)
Argem (35)
Ariete (19)
Arin (46)
Armada (17)
Arnica (30)
Aroni (26)
AROX (306)
ARTAÇ (33)
Arte Home (29)
Aryıldız (1327)
Arzum (37)
Arçelik (296)
Assos (32)
ASUDE (37)
Atadan (40)
Avatherm (96)
Avcı (136)
AXENTİA (25)
AYDO (36)
Bambum (3985)
Bastonlu (409)
Başak (523)
BeeChef (19)
BekBars (130)
Benimkupam (47)
Berghoff (686)
BERLİN (48)
Bernardo (100)
Best (89)
Betsy (42)
Beurer (53)
Bi Home (23)
bialetti (88)
Biev (397)
Biggshop (43)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (53)
Bondy (28)
BONERA (319)
Bonera (20)
Bonna (354)
BORA (563)
Borcam (84)
Bosphorus (79)
Boğaziçi (248)
Brabantia (68)
Brioni (154)
Brita (51)
Budayeni (123)
Buffer (315)
BURSEV (86)
Cafemarkt (18)
Canba (84)
Cancan (42)
Cas (24)
Casasi (22)
Caso (36)
Cem (188)
Cemile (279)
Ceylin (68)
CHEEFPLUS (42)
CHEFPLUS (30)
Cinox (21)
Cole & Mason (198)
Cookbella (21)
Cooker (1441)
Cookplus (18)
Cosiness (417)
Cralex (23)
Culinare (60)
Cunill (25)
Cvs (162)
Dalgıç (86)
Dami (73)
Day Co (39)
DECOCIA (43)
DECORITA (144)
Decostyle (319)
Decovetro (83)
Dekor (222)
Dekor Kmaz (17)
Deniz (18)
Depa (76)
Diamond (57)
Dispo (19)
(153660)
Dolly (80)
Dore (17)
Dr Fool (18)
Dr. Fool (31)
DU (193)
Duru (16)
Dündar (19)
Ebru Metal (101)
ECE METAL (66)
Eco (39)
Ege (49)
Egehome (19)
Elegant (36)
Elfini (20)
EMİR (20)
Emsa (109)
Emsan (2975)
Epicurean (58)
Epinox (446)
Erdem (47)
Esse (103)
Esse Home (56)
estela (18)
Eternity (18)
Euro Flora (20)
Ev+ (23)
Eva (148)
Evelin (21)
Evelle (25)
Evimsaray (274)
Evle (647)
Evmotex (90)
Evox (23)
Evren (82)
evstyle (18)
EWs (4573)
F.DICK (240)
Fackelmann (31)
Fagus Wood (31)
Fakir (40)
Falez (596)
Fame Kitchen (393)
Fantom (87)
Fecra (38)
Fidex Home (177)
Fissler (507)
Fizz Saver (19)
Flora (111)
FLOSOFT (50)
FMS (330)
FREECOOK (174)
Fresh Life (18)
Gift Cloud (114)
GLASSCO (40)
Globy (290)
Glore (236)
Goldmaster (105)
Gondol (510)
Grandeur (55)
Granit (33)
Greenpan (54)
Gusto (16)
GÖKDENİZ (39)
GÖNÜL (442)
Gülsan (914)
GÜNEŞ (48)
GÜRALLAR (793)
Hafele (151)
Happy Chef (28)
Hario (115)
Hascevher (185)
HazanCam (90)
Hemaks (25)
HEREVİN (346)
Hiper (155)
Hira (330)
Hisar (501)
Hobby (54)
Hobby Life (923)
Hoby Life (114)
Homend (30)
Hulusi (31)
ICF (29)
ihouse (29)
illa (26)
Illy (17)
İnci Çelik (109)
inter çelik (284)
İnterlife (34)
İpek (317)
IVO (135)
Joie (59)
Jumbo (442)
Kahramanlar (1138)
KAI (24)
Kaiser (44)
Kale (126)
Kampanya (25)
Kanca Ev (53)
KAPP (934)
Kara Kedi (222)
Karaca (2020)
Kayalar (611)
Keramika (1078)
Kılıçlar (120)
King (20)
Kis (38)
KLT (191)
Koleksiyon (406)
Korkmaz (4084)
KOSOVA (974)
Kozanat (49)
Kreamaison (17)
Kroma (29)
Laisy (31)
Lalezar (91)
Laliano (24)
LAV (376)
Lav (273)
Lava (595)
Lavi Home (34)
Lavin (216)
LAVİN (77)
Lazoğlu (679)
Leggno (44)
leydi (22)
Leylaki (123)
Lider (84)
Lock&Fresh (25)
LokmanAVM (19)
Lotus (146)
Lucahome (25)
Lucky Art (392)
Luminarc (328)
LUX PLASTIC (640)
Lux Seri (28)
luyano (164)
Marianna (51)
Marob (98)
Master (144)
Mehtap (251)
MENBA (81)
Menzir (48)
Mercan (98)
Mespho (630)
Metaltex (61)
MHZ REBORN (68)
MICRA (54)
Midori (24)
MIEN (206)
Mikasa Moor (315)
Miniso (56)
Miras (17)
Moneta (19)
Moonstar (39)
morya (390)
Motta (22)
MUKKOHOME (63)
Narin (235)
Nehir (1559)
Neoflam (77)
Netlon (79)
Neva (1138)
NEW LİFE (54)
Nilayen (27)
Nilşah (87)
Noble Life (126)
NUR (24)
nurline (26)
Obje (93)
Okram (43)
OKYANUS (103)
OLKAR (16)
Omak (41)
OXO (201)
Palex (81)
Papilla (232)
Patiskha (131)
PATİSSE (27)
PAÇİ (921)
Paşabahçe (9313)
PENGUEN (1934)
PEROTTİ (1080)
Perotti (146)
Peugeot (82)
Pingi (110)
Pink&More (31)
Pip Studio (75)
Pirge (2241)
PlastArt (238)
PM (41)
POLOSHEF (302)
Poppy (17)
PORLAND (1267)
Porland (211)
Porsima (30)
Pratigo (28)
Premier (23)
Prima Nova (75)
Primanova (499)
Pyrex (282)
Q Too (64)
Qedi (56)
Ratolye (20)
Rem (21)
Remetta (213)
Reoona (95)
Retinashop (669)
Rooc (203)
Rose (39)
Rowenta (221)
Saban (375)
SADE (25)
Saflon (45)
San Miguel (32)
SARAL (37)
SARİNA (44)
Savaşan (56)
SCHAFER (2696)
SENA (21)
ShuEv (22)
SİGMA (150)
Silver (173)
Simax (118)
Sinbo (147)
SMC (16)
Sofram (132)
SoftBowl (24)
Solingen (326)
SSAF (24)
Star (280)
Staub (56)
STİLEVS (24)
Storway (170)
Streçmak (21)
SUFF (32)
SUNCOOK (804)
Sunplast (34)
Sürbisa (1726)
Sürel (69)
T Design (16)
Taboo (21)
TantiToni (924)
Tantitoni (440)
Taç (1319)
Tefal (890)
Tekbir (190)
Tekno-Tel (205)
TEKNOPET (61)
Tepe Home (43)
Tercih (186)
Tescoma (50)
The Mia (1671)
ThermoAd (280)
Thermoad (26)
Tictac (22)
Titiz (716)
Tivoli (21)
Toygar (662)
Tramontina (641)
TRE SPADE (40)
Trio (43)
Tripod (23)
Tuna (23)
Tupperware (2274)
TURAN (17)
Turkuaz (109)
Ultraform (135)
ULUTAŞ (174)
URVE (143)
Urve (22)
UTYAWOOD (24)
Uğur (45)
Vadi (46)
Varan (47)
VEFA (18)
verda (64)
Vestel (62)
Victorinox (3114)
VIDREX (29)
Violet (52)
Vivas (36)
Vomex (23)
Waterpow (21)
Waybe (20)
WMF (569)
woodywood (36)
XTS (28)
Yargıcı (39)
YAĞMUR (20)
Yetkin (219)
YİĞİT (229)
Yiğitsan (30)
YNS (118)
Your Home (36)
Zembu (45)
Zenker (65)
Zensan (56)
Zethome (150)
Zeyve (45)
ZL (194)
ZMdecor (40)
Zwilling (676)
Zyliss (346)
Zücev (1140)
Çakır (26)
Çırağan (29)
Özkent (191)
Şan (173)
Şehzade (78)
ŞİŞECAM (623)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL