Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Dizlik

için 1,050 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Motosiklet Dizlik

Güvenli bir sürüş deneyimi için önlemleri güçlendiren dizlikler, tasarımları ve fonksiyonel opsiyonları ile yer almaktadır. Birçok renk ve desende çeşitleri bulunan dizlikler, maceralı ve zorlu yollarda hasarsız bir şekilde motosiklet kullanım imkanı sağlamaktadır. Motosiklet dizlikleri hem konforlu bir sürüş deneyimi sunarken hem de kullanıcı sağlığını arttırmaktadır. Aynı zamanda aksesuarların içerisinde motosiklet dizlik ve dirseklik olmak üzere farklı kategoriler yer almaktadır. Vücut uzuvlarını saran mekanizmalar kullanıcıyı rahatsız etmeden koruma imkanı sağlamaktadır. Diz koruma aparatları, motosiklet kullananlar için bacak ve ayak çevresini yağmur, rüzgar gibi şiddetli havalardan korumaktadır. Standart kalıp olarak üretilen ürünler, tek renk ve tek beden seçenekleri ile yer almaktadır. Ayarlanabilir kayış cırt haznesi sayesinde bacağı sarar ve hava geçirgenliğini kesmektedir. Dolayısıyla kullanıcı soğuk hava, rüzgar ve yağmur gibi etkenlerden zarar görmez. Bacak baldır ve bilek kısmında ayarlanabilir kayış yer almaktadır. Aynı zamanda bot ve benzeri ayakkabılar ile de kullanılabilir özelliktedir. Ürünlerin içeriğinde yer alan su geçirmez kumaş sayesinde rüzgar ve soğuk havadan etkilenme söz konusu değildir. Dizliklerin iç kısmında sıcak tutan özel polar astar yer almaktadır. Plastik dizlik haznesine sahip olan diz çevresini koruyan aparatlar kullanıcılara sunulmaktadır. Ayak bilek kısmına kadar inmeyen ürünler, yalnızca bilek kısmında lastik mekanizması ile bulunmaktadır. Çift katlı koruyucu dizlik tabakası dolayısıyla güvenli bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Söz konusu dizlikler çeşitli modellerde iki adet beden seçeneği bulundurmaktadır. Beden aralıkları şu şekildedir; small ve medium bir arada olmak üzere birinci beden seçeneği, large ile xlarge bir arada olmak üzere ikinci beden seçeneğini oluşturmaktadır. Söz konusu dizlik tasarımları siyah olmak üzere tek renk seçeneği ile yer almaktadır. Aynı zamanda belirtilen ürünlerin diz koruma alanında çift diz mafsası mevcuttur. Titanyum malzemesine sahip olan dizlikler gelişmiş teknolojileri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Sürüş esnasında rahat etmek ve güvenliliği sağlamak için oluşturulan ürünler genellikle standart kalıpları ile mevcuttur. Dizlikler şiddetli soğuklarda veyahut yağmurlu havalarda eklem ve kaval bölgelerini koruma amacı ile meydana gelmektedir. Pro-titanyum teknolojisi ile oluşturulan objeler, aerodinamik özelliği ile diz çevresini korumaktadır. Diz bölgesine iyi bir şekilde oturan koruyucu dizlikler, sürüş esnasında veyahut yürürken hareket kabiliyetini kısıtlamamaktadır. Titanyum koruma özelliği taşıyan dizliklerin içerisinde nefes alabilen ve hava sirkülasyonu sağlayan pedler yer almaktadır. Dolayısıyla kullanım sırasında eklem yerleri rahatsız olmaz.

 Hem Fonksiyonel Hem Estetik Motosiklet Dizlikleri

Hem Fonksiyonel Hem Estetik Motosiklet Dizlikleri

Soğuk havaların etkisi ile zorlaşan motosiklet sürüşlerine katkı sağlamak için oluşturulan dizlikler, cırt kayış haznesi ve lastik başlıkları ile yer almaktadır. Belirtilen ürünler motosiklet dizlik dirseklik ve bileklik olmak üzere çeşitlere ayrılarak uzuvları korumaktadır. Koruma sağlayan ürünler dizlik ve dirseklik bir arada bulunarak set halinde veya ayrı olarak yer almaktadır. Çeşitli renkteki dizlik ve dirseklik koruma setleri, dayanıklı abs plastik ve paslanmaz hafif çelikten meydana gelmektedir. Tam koruma sağlamayı hedefleyen setler, eklem kısımların yer alan delikleri sayesinde havalandırma sağlar ve terlemeyi engeller. Set halinde yer alan koruma dizlikleri standart beden aralığında yer almaktadır. Siyah renk olmak üzere tek renk ve tek beden seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Motosiklet koruma dizlikleri, diz ve bacak çevresinde yer alan ayarlanabilir kayış haznesi ile yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin alt kısmında yer alan pedler hem darbe emici özelliği sayesinde bacak çevresini sakatlanmalara karşı korumaktadır hem de soğuk havaların etkisini azaltmaktadır. Sürüş esnasında artan rüzgarın oluşturacağı etkiyi minimum seviyesine indirmektedir. Siyah olmak üzere tek renk ve tek beden seçeneği ile yer alan ürünler, ayarlanabilir kayışları sayesinde tüm kullanıcılar için uygundur. Motosiklet ve benzeri araçlarda kullanım sırasında örtülmek için yer alan örtüler siyah renk seçeneği ile mevcuttur. Ayarlanabilir ipleri sayesinde koruma kalkanı oluşturmaktadır. Tüm motosiklet modellerinde uyumluluğu söz konusudur. Belirtilen koruma örtüleri, suni deriden meydana gelmektedir. Yağmurlu havalarda su geçirmez özelliğinde ve rüzgarlı havalarda soğuk geçirmez özelliği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Gece sürüşlerinde kullanım için uygundur. Birçok dizlikler diz çevresi koruma hazneleri ile yer almaktadır. Plastik ve hafif çelikten olmak üzere materyal çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda belirtilen setler motosiklet termal dizlik modelleri ile de yer almaktadır. Uzuv koruyucu dizlikler, diz çevresi mafsallı modeli ile kullanıcılara sunulmaktadır. Standart beden seçeneği sunan ürünler, darbelere dayanıklı bir şekilde oluşturulmaktadır. İçeriğinde yer alan yumuşak iç astar sayesinde rahat bir şekilde hareket edilebilmektedir. Ürünlerde genel olarak cırtlı elastik sabitleyici başlıklar yer almaktadır. Setler, siyah olmak üzere tek renk seçeneği ile çift olarak kıyafet ve ekipman sayfamız üzerinde bulunmaktadır.

 Güvenliği Arttıran Motosiklet Dizlikleri

Güvenliği Arttıran Motosiklet Dizlikleri

Sürüş esnasında hem güvenliği hem de konforu sağlayan koruyucu dizlikler boyutlarına göre ve günlük kullanımlarına göre çeşitlenmektedir. Tüm bacak uzvunu saran modelleri tam koruma teşkil etmektedir. Aynı zamanda soğuktan ve yağmurdan koruyan dizlikler dört mevsim kullanılabilmektedir. Sadece diz eklem bölgesini çevreleyen modeller günlük ve pratik kullanımlar için tercih edilmektedir. Motosiklet dizlik koruma ve su geçirmez özellikli çeşitleri kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm bacağı saran modeller standart kalıbı ile meydana gelmektedir. Soğuğu ve rüzgarı geçirmez özelliktedir. Bacağı olduğu gibi saran ürünler ise ekstra dizlik koruma aparatı ile yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin iç kısmında yün materyali mevcuttur. Diz koruma kısmında iç taraftan dikilmiş sabit koruma bantları yer almaktadır. Dolayısıyla koruyucu dizlikler hem fonksiyonel hem de estetik bir görünüm teşkil etmektedir. Set olarak yer alan fermateks bağcıkları ile üç farklı noktadan bağlanmaktadır. Belirtilen setlerin boyutları şu şekildedir; genel boyut 61.5 cm, diz ortası boyutu 22 cm ve en geniş diz kısmı mesafesi 41 cm boyutlarında yer almaktadır. Günlük kullanımlar için pratiklik sağlayan motor dizlik modelleri birçok marka ve model kategorisinde yer almaktadır. Rahat giyilebilir ve hafif özellikte oluşu dolayısıyla günlük kullanımlar için uygundur. Dizliklerin boyutu yalnızca diz çevresini korumak için tasarlanmaktadır. Diz kapağını ve çevresini sararak soğuktan ve rüzgardan korumaktadır. Kumaşın içerisinde ekstra diz koruma materyali yer almaktadır. Ayarlanabilir cırtlı başlığı sayesinde pantolon üzerine rahatlıkla giyilebilir özelliktedir. Vitesli motosiklet modelleri için oluşturan termal örtüler, sürüş esnasında soğuktan korumaktadır. %100 yerli üretim olan diz örtüleri, deri kumaşından oluşturulmaktadır. Rüzgarı ve suyu geçirmez özelliktedir. Aynı zamanda belirtilen koruma örtüleri, reflektörlü ve siyah renk seçeneği ile yer almaktadır. Çeşitli modeldeki dizlikler yüksek diz koruma haznesi ile güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Lastik hazneleri yer aldığından dolayı ürün standart bedendir. Dört bağlama kayışı ile yer alan ürünler, tüm bacağı sararak soğuk havadan korumaktadır. Kolay silinebilir özelliği sayesinde temizliği sağlanmaktadır. Deri materyalinden meydana gelen objeler, diz kapağı üstünden bileklere kadar korumaktadır. Su ve rüzgarı geçirmez özelliktedir. Aynı zamanda ürünün içerisinde sıcak tutan iç astar yer almaktadır. Koruma dizlikleri, tüm bacağı saran yapısı ile kullanıcılara sunulmaktadır. Impertex koruma teknolojili kumaşı sayesinde soğuk havayı, yağmuru ve rüzgarı geçirmemektedir. Sıcak tutan özel polar astarı mevcuttur. Rahat giyim imkanı sağlayan ürün botlar ile kullanılabilir özelliktedir. Standart beden kalıbı ile yer alan ürün ayarlanabilir başlık haznesi sayesinde tüm kullanıcılar için uygundur. Sayfamızdan Alpinestars dizlik modellerine göz atabilirsiniz.

 Motosiklet Dizlik Çeşitleri

Motosiklet Dizlik Çeşitleri

Motosiklet aksesuarları kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Bacak, kol, dirsek ve bilek bölümlerini korumayı hedefleyen ürünler birçok farklı modeli ile yer almaktadır. Soğuk havaların etkisi ile zorlaşan sürüş deneyimini kolaylaştıran dizlik ve dizlik örtüleri kullanıcılara sunulmaktadır. Diz koruma örtüleri vitesli bölümleri ile yer almaktadır. Sürüş pozisyonu ile 60 cm ölçülerinde yer alan diz koruma örtüleri, soğuk havayı ve suyu geçirmez. Suni deriden meydana gelmektedir. Söz konusu ürünlerin gece sürüşleri için her iki bacak tarafında yer alan refektif şeritleri mevcuttur. Siyah olmak üzere tek renk seçeneği ile yer almaktadır. Farklı kategorilerde bulunan motosiklet soft dizlik modelleri kullanıcılara sunulmaktadır. Siyah renk üzerine kırmızı şerit desenleri ile yer alan dizlikler ayarlanabilir başlık hazneleri ile mevcuttur. Söz konusu ürünler genel olarak tek beden aralığında yer almaktadır. Fermuar detayı bulunan koruma hazneli dizlikler ise modeli large ve xlarge olmak üzere iki adet beden seçeneği ile mevcuttur. Belirtilen ürünlerin içerisinde yumuşak diz koruması vardır. Aynı zamanda kullanıcı tercihine göre iç koruma başlığı çıkarılabilir özelliktedir. Ürünlerin iç kısmında gerginleştirmek için ip başlığı bulunmaktadır. Yanda yer alan fermuar detayı sayesinde pantolon üzerine rahatlıkla giyilip çıkarılabilir özelliktedir. Diz çevresi koruma dizlikleri kısa boyutları ile de yer almaktadır. Ergonomik yapısı ile yer alan ürünler standart kalıp seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Koruma dizliklerinde yer alan güçlendirilmiş bölümler ekstra güvenlik imkanı sağlamaktadır. Ayrıca söz konusu ürünlerin içeriğinde polietilen yapı mevcuttur. Dolayısıyla bacağı gelişmiş bir şekilde sarmaktadır. Kullanıcılara sunulmak üzere motosiklet dizlik tavsiye ve çeşitleri yer almaktadır. Çeşitli modelde ve renkte yer alan diz koruma örtüsü, siyah renk seçeneği ile mevcuttur. Geniş yapısı sayesinde bacak çevresini ve vücut gövde kısmını korumaktadır. Rahat bir oturma pozisyonu için oluşturulmuş ürünler, rüzgarı ve yağmuru geçirmemektedir. Belirtilen örtülerin genel özellikleri ise şu şekildedir; diz genişlik 40 cm, yükseklik 50 cm, derinlik 65 cm ve göğüs kısmı 40x40 cm boyutlarında yer almaktadır. Diz koruma aparatları ekstra güçlendirilmiş plastik yüzeyi sayesinde güçlendirilmiş güvenlik önlemi sağlamaktadır. Ergonomik bir yapıya sahip olan ürünler siyah renk seçeneği ile mevcuttur. Tex dizlik modelleri, birçok farklı seçeneği ile sayfamızda mevcuttur.

 Motosiklet Dizlikleri ve Boyutları

Motosiklet Dizlikleri ve Boyutları

Kullanım alanına göre dizlik boyutları farklılıklar göstermektedir. Günlük kısa mesafeli kullanımlarda pratiklik kazandıran kısa boyutlu modeller yer almaktadır. Gece sürüşlerinde dikkat özelliği sağlayan renkli şeritleri mevcuttur. Aynı zamanda soğuk havaların etkisini azaltmak için bacağı saran özellikteki yapıları mevcuttur. Çeşitli modeldeki diz koruma aparatları soft yapısı ve bacağı saran hacmi ile güçlü koruma imkanı sağlamaktadır. Motosiklet dizlik önerisi olarak yer alan soft modelli dizlikler, siyah renk ve tek beden aralığı seçeneği ile yer almaktadır. Dış etkenlerden koruyarak konforlu bir sürüş deneyimi sağlayan ürünler, cırtlı bağlama aparatı ile yer almaktadır. Fonksiyonel ve estetik özellik gösteren ürünler, uzun ömürlü kullanım deneyimi sağlamaktadır. Mafsa detayına sahip olan dizlikler ise kırmızı şeritli ayarlama aparatları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Darbelere dayanıklı ve emici özellik taşımasından dolayı ekstra koruma mekanizması bulundurmaktadır. Dizin şekline göre hareket edebilen elastik sabitleyiciler yer almaktadır. Tek beden seçeneği ile bulunan koruma dizlikleri, yumuşak iç astarı ile mevcuttur. Motosiklet için oluşturulmuş farklı boyutlarda soft dizlik çeşitleri yer almaktadır. Ürünler siyah renk üzerine yeşil desenlerle mevcuttur. Aynı zamanda soft dizliklerin kırmızı ve yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır. Sert kabuk koruma ce sertifikalı olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Belirtilen diz koruma aparatlarının ayarlanabilir elastik bant cırt detayı yer almaktadır. Motosiklet için bacak koruma aparatları ve diz örtüsü modelleri korumalı ve ekstra korumalı çeşitleri ile yer almaktadır. Ekstra uzun boy ölçüsünde yer alan diz koruma aparatı, diz kapağı üstünden ayak bileklerine kadar tam koruma imkanı sağlamaktadır. Bacağı saran ayarlanabilir başlık hazneleri sayesinde tüm kullanıcılar vücut proporsiyonlarına göre ayarlayabilmektedir. Mafsa detaylı dizlikler, kapak bölümünde yer alan hava geçirir delikleri sayesinde terletme sağlamaz ve hava sirkülasyonunu dengelemektedir. Darbelere karşı dayanıklı olan ürünler, ekstra darbe emici olan poliüretan köpük malzemesinden meydana gelmektedir. Terlemeyi engelleyen anti-bakteriyel yumuşak iç yüzeyi mevcuttur. Standart tek beden seçeneği ile yer almaktadır. Bacak boyutuna göre ayarlanabilir sabitli cırt detayları mevcuttur. Söz konusu dizliklerin dış malzemesi polikarbon malzemesinden oluşmaktadır. Güvenlik sertifikası yer alan aparatların, aynı zamanda mafsalı güç sağlayan koruma yüzeyi mevcuttur. Kullanıcıların beğenisine sunulan motosiklet dizlik fiyatları model ve ürün kriterlerine göre değişiklik göstermektedir.

 Koruma Sağlayan Motosiklet Dizlikleri

Koruma Sağlayan Motosiklet Dizlikleri

Sürüş performansını arttıran motosiklet aksesuarları aynı zamanda konfor ve güvenli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Kullanıcıların gereksinimleri dolayısıyla gelişen modeller ve çeşitler yer almaktadır. Bazı dizlik modelleri üç boğumlu bacak koruma katmanı sayesinde ekstra güvenlik sağlamaktadır. Sürüş esnasında oluşabilecek kaza riskini hasarsız ya da minimum hasarla geçirmeyi sağlayan koruyucu dizlikler yer almaktadır. Siyah renginde ve standart beden olarak mevcuttur. Belirtilen koruma aparatları dizlik dirseklik setleri olarak yer almaktadır. Takım ve ayrı olarak yer alan ürünler kullanıcıların tercihleri doğrultusunda oluşmaktadır. Ürünlerde yer alan genişlik ayarlı manşetler konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Dizliklerin içeriğinde koruyucu abs plastik materyal yer almaktadır. Darbe emici özelliği gösteren diz koruma pedleri aynı zamanda soğuk havadan da korumaktadır. Reflektörlü modeli ile yer alan ürünler, su ve rüzgar geçirmez deri materyalinden meydana gelmektedir. Deri altında 4 mm genişliğinde yer alan soğuk geçirmez yüksek dansteli sünger mevcuttur. Koruyucu taytlar ise sürüş esnasında termal ısı dengesi sağlamaktadır. İçeriğinde çift yoğunluklu eva, streç örgü kumaş, silikon bacak tutucular ve elastikleştirilmiş kemer yer almaktadır. Boyun askı uyumlu özelliği bulunan ürünler her türlü spor faaliyeti için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda setler yıkanabilir özelliktedir. Çeşitli modelde yer alan profesyonel dizlik setleri, kırmızı ve siyah renk seçeneği ile yer almaktadır. Söz konusu setlerin içeriğinde %10 çelik, %35 epdm, %35 polipropilen, %15 neopren ve %5 diğer elyaflar yer almaktadır. Setlerin belirli kısımlarında ayarlanabilir 3’lü bant mekanizması mevcuttur. Aynı zamanda setlerde yer alan yumuşak neopren malzemesi çıkarılabilir ve temizlik aşamasında yıkama sağlanabilir özelliktedir. Böylelikle güvenli bir sürüş deneyimi sağlanmaktadır. Aynı zamanda taşınabilir özellikteki diz plastik aparatları, hareketin genişliğini sınırlandırmaz ve kolay refleks mekanizması oluşturur. Ergonomik özellikli yapısı ile kolay kullanım sağlamaktadır. Uzun boyutu ile yer alan diz koruma aparatları, tüm bacağı sarmaktadır. Ayarlanabilir başlık haznesi mevcuttur. Böylelikle kolaylıkla her kullanıcıya göre ayarlanabilir. Belirtilen aparatlar medium, large ve xlarge olmak üzere toplamda üç adet beden seçeneği yer almaktadır. Eklem bölgesinde yer alan yumuşak elastik yapısı sayesinde hareket kabiliyetini kısıtlamamaktadır. Sürtünme ve yırtılmaya karşı dayanıklılık gösteren kumaştan oluşmaktadır. Bacağı kolay bir şekilde saran fermuar detayı mevcuttur. Düşme veya sarkma gibi durumlar söz konusu değildir. Görünürlüğü arttırmak amacıyla her iki yan bölmede reflektif kısımlar mevcuttur. Bu sayede dizlikler, güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi sağlamaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Venom (43)
Prosev (108)
Scoyco (96)
Dainese (22)
Prohel (74)
Zandona (58)
Tex (54)
Acerbis (44)
Forte GT (26)
Armode (18)
Mts (17)
Pro-nix (15)
arch (15)
HSB (12)
Revit (12)
Yamaha (12)
Knox (9)
Axo (7)
Held (6)
Ufo (6)
Xrider (6)
Durt (5)
Knmaster (5)
cbtx (5)
ImpacTec (4)
Moveo (4)
Clover (2)
Ducati (2)
Ethna (2)
Flm (2)
Ktm (2)
Rmax (2)
Spidi (2)
Bandana (1)
DMD (1)
Falcon (1)
Gob2c (1)
IXS (1)
Ixon (1)
Macna (1)
PHARAO (1)
Probiker (1)
Tech90 (1)
Wagell (1)
XLock (1)
(293)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(130)
ve üzeri (197)
ve üzeri (217)
ve üzeri (220)
ve üzeri (223)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL