Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Sırtlık

için 376 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sırtlık

Motosiklet kullanımında güvenliği sağlamak hayati bir önem taşıyor. Motor sürücüleri için güvenli sürüş sağlamanın yolu da özel olarak üretilmiş ekipman kullanımından geçiyor. Muhtemel kazalara karşı omurga ve bel bölgesini koruma altına alan sırtlık modelleri, bir kaza anında oluşabilecek ciddi hasarları büyük ölçüde önlüyor. Kaza sırasında sırt bölgesinde oluşabilecek savrulma, çarpma ve sürtünmeye bağlı her türlü yaralanmayı en aza indirerek azami koruma sağlıyor.

Sırtlık Modellerinde Öne Çıkan Özellikler

Sırtlık Modellerinde Öne Çıkan Özellikler

Motorcu sırtlık kullanımı, kazalarda telafisi mümkün olmayan ve sonu felç kalmaya kadar varabilen omurga zedelenmelerine karşı alınan en önemli tedbirlerden biri olarak dikkat çekiyor. Bu açıdan, belirlenen tüm güvenlik testlerinden başarıyla geçerek uluslararası kalite standartlarının gereğini sağlayan ürünleri tercih etmek büyük önem arz ediyor. Gerekli standartlara sahip, üst düzey koruma sağlayan ve üstün teknoloji eşliğinde birinci sınıf malzemelerden üretilen motosiklet sırtlık markaları, ilgili kategori altında beğeninize sunuluyor. Tüm ürünlerde, sürücünün güvenliğini sağlamak birinci amaç olurken bunun için özel materyaller kullanılıyor. Kompozit koruyucular, köpük paneller ve darbe emici plakalarla güçlendirilen modeller, nefes alabilen elastik tekstil ve anti-bakteriyel file gibi yüksek kaliteli ve nitelikli malzemelerle donatılıyor. Özenle bir araya getirilen bütün bu malzemeler, kusursuz bir tasarıma büründürülüyor. Olası kazalarda azami güvenlik sağlamak üzere tasarlanan ekipmanlar, alınan darbeleri en iyi şekilde absorbe etme görevini üstleniyor. Motosiklet sırtlık fiyatları ise ürünün sahip olduğu teknik donanım ve kullanılan materyallere göre değişiklik gösterebiliyor.

Kullanım Alanına Özel Sırtlık ve Koruma Ürünleri

Kullanım Alanına Özel Sırtlık ve Koruma Ürünleri

Sürüş güvenliği ve konforu açısından motor sürücülerinin sırt ve bel bölgesini destekleyen ve koruyan motosiklet sırtlık modelleri, farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çeşitli özelliklere sahip olabiliyor. Boyundan kuyruk sokumuna kadar tüm sırtı saran, omuz askılıkları ve bel kayışları ile vücuda sabitlenen ürünleri ya da bele ve omurgaya doğru uzanarak omurganın bir kısmını kavrayan modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanım alanınıza göre; göğüs ve sırtı tek bir ürünle koruyan yelek şeklindeki koruyucuları, yalnızca bel bölümünü koruma altına alan ekipmanları veya motosiklet montunun içinde konumlandırabilen esnek ve hafif sırt koruyucuları da seçebilirsiniz. Aynı kategori altında, motosiklet sırt dayama aparatı ya da motosiklet koltuk sırtlığı olarak adlandırılan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Üst düzey koruma performansının yanı sıra kolay ve konforlu bir kullanım deneyimi de vadeden ürünler, rahatlıkla takılıyor ve giyilebiliyor. Ayarlanabilir bantları sayesinde vücuda kolayca adapte ediliyor ve ergonomik yapılarıyla ise sürüş sırasında vücudun aldığı şekle uyum sağlayarak sürücüyü kısıtlamıyor.

Sırtlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sırtlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet sırtlık koruma ürünleri arasında tercih yaparken kullanılan araca ve sürüş tipine göre seçimde bulunmak oldukça önem taşıyor. Bu doğrultuda en ideal ürün tercihi yapıldığında, kaza durumunda en çok korkulan omurga zedelenmelerinin de önüne geçilmiş oluyor. Motosiklet sırtlık tavsiye kriterlerine bakıldığında da özellikle bu husus öne çıkıyor. Ayrıca satın alınan ürünün, vücudun ilgili bölümünü tam olarak kavraması, herhangi bir bolluk oluşmaması gerekiyor. Aksi takdirde, güvenlik beklentisi tam olarak karşılanamayacağı gibi sürüş konforunun da olumsuz etkilenmesi söz konusu olabiliyor. İdeal boyutta ürün sipariş ederek ve ürünü kullanırken ayarlanabilir kısımlarını tam kavrayış sağlayacak şekilde düzenleyerek ürününüzün performansını artırabilirsiniz. Sırt koruyucular, alınan darbeleri absorbe etmenin yanı sıra hıza, rüzgâra, soğuğa ve yağışa karşı dayanıklı materyallerden de üretiliyor. Her türlü zorlu koşula uyum sağlayan ürünler, bu yönüyle de kullanıcılardan tam not alıyor. Birbirinden farklı koruma düzeyine sahip motosiklet sırtlık çeşitleri arasından, ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih ederek güvenlik ve konforu bir arada sunan sürüş avantajına sahip olabilirsiniz. Tüm motosiklet kıyafet ve ekipmanları için Kıyafet & Ekipman sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acerbis (3)
arch (1)
Armode (30)
Bering (3)
Clover (2)
Dainese (59)
Falcon (1)
Forte GT (3)
Held (4)
ImpacTec (4)
Ixon (3)
IXS (2)
Knox (2)
Ktm (2)
MTS (4)
Nic (1)
OJ (4)
Prohel (2)
Prosev (9)
Revit (32)
Scoyco (11)
Spidi (73)
Tex (4)
Ufo (23)
Venom (7)
Xrider (1)
Zandona (48)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (59)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL