Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mobilya

için 141,888 sonuç bulundu.

Mobilya

>Mekanlar ruh hallerini son derece etkileyen bir konumda oluyor. Mekanların en önemli ögeleri olan mobilyaların kaliteli malzemeden seçilmesi, kişinin isteğine hitap edecek modelde olması, kullanışlı olmasını sağlayacak özellikleri olması gibi pek çok etken onların seçilmesinde göz önünde bulundurulur. Mobilya kişilerin kişilik özelliklerini yansıtan özelliklere de sahip olabiliyor. Trende uymak isteyenler veya klasik modellerin iddialı havasından yararlanmak isteyenlerin ve daha pek çok istek adına tasarlanmış mobilyalar çeşitlilikleri her geçen gün artacak şekilde üretilmeye devam ediyor. Mobilya takımı alarak pek çok ihtiyacı bir anda karşılamak isteyenler veya özgün parçaları kendi isteklerine göre birleştirmek isteyenlerin yöntemleri farklı olsa da hepsinin en önemli ortak paydası kaliteli ve uzun ömürlü mobilyalar edinmek oluyor. Mobilyalar pek çok çeşitli malzemeden elde edilebiliyor. Uzun ömürlü mobilyalar edinilebileceği gibi hem uzun ömürlü hem de ekolojik açıdan doğa dostu bir tutum sergilemek de mümkün olabiliyor. Mobilyanın elde edildiği malzemelere dikkat edilmesi halinde talep edilen her şey elde ediliyor. Klasik, rustik, iskandinav stili, sade-şık, spor gibi çeşitlerden oluşan dekorasyon modellerinin asıl parçaları olan mobilya modelleri kendi içlerinde de kategorilendiriliyor. Geçmişten günümüze çeşitlilikleri artmaya devam etmekle beraber bazen geçmiş ve güncelin birleşiminden tasarımların yapılması farklı atmosferlere sahip olunmasını sağlıyor.

Mobilya Modelleri Zamansız Olabiliyor

Mobilya Modelleri Zamansız Olabiliyor

Mobilyaların kaliteli olması onları yıllandıkça daha da değerli kılıyor. “Antika” da denilen modellerin oluşturduğu rustik havayı sağlamak için yeni üretilen modellerin eskitme mobilya stiliyle tasarlandığı oluyor. Eskitme mobilyaları elde etmek için yeni mobilyaları eskitme stiliyle boyamak şeklinde yöntemler de kullanılıyor. Ahşap mobilya modellerine boyama işleminin ardından zımpara yardımıyla hafif silik bir işlem gerçekleştirilmesi söz konusu modellerin elde edilmesini mümkün kılıyor. Klasik mobilya modelleri daha çok ince işlemelere sahip oluyor. Ince ince detaylandırılmış oyuntulardan gelen zarif duruş modern evlerde de yerini alıyor. Modern ve klasik modellerin birleştirilmesi trendi uzun zamandır devam ediyor. Oldukça modern bir şekilde dekore edilmiş evlerde en azından klasik aksesuarlara yer veriliyor ve yıllar arasında birleşimin tadı çıkarılıyor. Ahşap mobilyalar beyaz olduğundan eskitme stil daha çok kendisini gösteriyor. Beyazın ferah duruşu iç açıyor ve eski görünümün depresiflik oluşturma ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Şık Misafir Odaları ve Keyifli Saatler

Şık Misafir Odaları ve Keyifli Saatler

İmkan olduğu takdirde oluşturulan misafir odaları oldukça kullanışlı oluyor. Günlük kullanılan eşyalarda daha çok kullanış kolaylığı ön planda olduğundan misafir odalarının dekorasyonu istenilen şıklıkta dekorasyona sahip olabiliyor. Misafir mobilya grubu içinde koltuk takımı ve yemek masası ana mobilyalar olarak ediniliyor. Aynı zamanda ayna gibi aksesuarlar yardımıyla dekoratif görünüm daha da arttırılabiliyor. Misafir odalarında mobilya oturma grubu ve yemek masasının yanı sıra bunlara uygun olarak seçilen konsollar oldukça şık bir görüntü sağlamanın yanı sıra kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor. Öyle ki, artık gün geçtikçe daha da küçüklen mutfaklara eşya sığdırmak oldukça zor olduğundan bu konsollar yüklük tarzında kullanılabiliyor. Böylece hem mekandan tasarruf edilmiş oluyor hem de mobilya şıklığı tamamlanmış oluyor. Son zamanlarda salon takımı mobilya modelleri farklı renklerin kombinasyonuyla oluşturuluyor. Berjerlerin rengi farklı seçilebiliyor veya en azından farklı renkte yastıklar tercih ediliyor. Bu renkli görünümü elde etmenin yanı sıra göz yorma taraftarı olmayanlar daha çok soft renklerden yana tercihlerini kullanıyor. Ceviz ağacı, kestane ağacı gibi pek çok ağaç türünden mobilyalar elde ediliyor. Bunlar arasında ceviz ve meşe ağaçları oldukça dayanıklı yapılarıyla biliniyor. Bazen mobilya koltuk yapımında metal ayakların ve sırt desteklerinin bulunduğu da oluyor. Daha çok günlük kullanım için alınan L tipi koltuklarda bu gibi seçenekler tercih ediliyor. L tipi koltukların sportif duruşu misafir odalarında çok fazla tercih edilmiyor. Misafir odalarının şık akşam yemeklerine veya zarif beş çayı toplantılarına uyumlu olmasına adına daha şık seçimler yapılıyor. Misafir odalarındaki koltuk takımlarının daha çok açılabilir yataklı modellerden tercih edilmesi oldukça mantıklı oluyor. Çünkü gitgide minimalize edilen ev mimarilerinde ayrıca misafir yatak odası da bulundurmak çok zor oluyor. Bu yüzden gelen misafirin koltukta yatarken tıpkı bir bazadan farksızmışçasına dinlenebilmesi için, tek özelliği açılıp yatak olmak olmayan aynı zamanda oldukça rahat ettiren seçimlerin yapılması gerekiyor. Şık akşam yemeklerindeki atmosferi tam olarak sağlayabilecek kadar şık, misafirin yatıya kalma ihtimalinde misafiri olabildiğince rahat ettirecek kadar fonksiyonel özelliğe sahip seçimlerin yapılması herkesi mutlu ediyor.

Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İhtiyaçlara göre mobilyaların modelleri oluyor. Örneğin mutfak mobilya kategorisinde daha çok yemek masası ve sandalyeler veya L tipi minimal koltuklar kategoriyi oluşturuyor. Mutfak mobilyalarının mutfağı daraltmamasına dikkat etmek gerekiyor. Bunun için mutfak masaları uzun ve dar veya kare şeklinde gibi seçeneklerden oluşabiliyor. Yine mutfakta alan olmadığı takdirde duvara yaslanabilen L tipi minimal koltuk tasarımları daha uygun oluyor. Eğer daha çok mekan tasarrufu ihtiyacı hissedilirse duvara monteli ve katlanabilir masalar fazlasıyla iş görüyor. Koltuk modellerinde 3’lü, 2’li, tekli, U tipi ve L tipi seçenekleri bulunuyor. Odanın geniş olması halinde daha çok kişinin ağırlanabilmesine olanak veren 3+3+1 veya 3+3+1+1 şeklinde oldukça geniş alana yayılması gereken takımlar tercih ediliyor. Ancak böyle bir imkan yoksa daha çok L tipi koltuklar ve yanına puf veya iki veya bir tane tekli koltuk tercih ediliyor. Oturma odasının aynı zamanda dinlenme odası olması düşünülüyorsa tekli koltukların fonksiyonel özelliklere sahip sallanan koltuklardan tercih edilmesi ciddi bir kazanç sağlıyor. Öyle ki, bilimsel olarak kanıtlanan sallanan koltuk kullanımı faydalarından yararlanmak gerçek bir dinlenmeyi beraberinde getiriyor. Destek olarak kullanılan mobilya kenarlarının, ana koltuk kasasına oldukça sağlam bir şekilde bağlı olması gerekiyor. Aynı zamanda kumaşların silinebilir hatta mümkünse hiç leke tutmayan kumaşlardan olması gerçek bir kolaylığı beraberinde getiriyor. Mobilya fiyatları bütün bu özelliklere göre farklılaşabiliyor. Mobilyaların ahşaptan olması halinde bu ahşapların sağlam ağaçlardan elde edilmiş olmasına dikkat etmek gerekiyor. U tipi koltuklarda daha çok şark köşesi tasarımlarında kullanılıyor. Etnik bir dekoraftiflik edinmek isteyenler U tipi koltuklar ve şark köşelerinin gereken diğer ihtiyaçlarını bir araya getirerek otantik bir odaya sahip oluyor. Konsol veya kitaplık gibi mobilyalarda sunta yerine mdf tercih etmek her zaman daha dayanıklı kullanımı beraberinde getiriyor. Cam kapaklara göre cam olmayan kapakların kullanımı daha rahat olabiliyor. Bütün bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda mobilya modelleri ve fiyatları doğru orantıyla birbirini etkileyen değişkenlikleri beraberinde getiriyor.

Mobilyalar Kullanım Kolaylığını Beraberinde Getiriyor

Mobilyalar Kullanım Kolaylığını Beraberinde Getiriyor

Son yılların en trend dekorasyon teması minimalist dekorasyon kategorisi oluyor. Artık tamamen ihtiyaç odaklı ev dekorasyonları, teknolojik çağ insanını daha fazla cezbediyor. Özellikle metropollerdeki ev mimarisinin ihtiyaç karşılama odaklı olması bu yönelişi arttırıyor. Dar alanlarda az eşya ile şıklığı yakalamak ve olabildiğince ok yönlü kullanım imkanı olan mobilyalar edinilmek isteniyor. Klasik mobilyaların gösterişli havasından ayrı olarak modern mobilya modelleri olabildiğince sade bir profil çiziyor. Çoğunlukla yüksek olmayan sırt bölgeleri kullanılıyor ve böylece ev duvarları daha uzun, ev daha ferah gözüküyor. Spor mobilya modelleri için kullanılan kumaşlar daha çok kolay silinebilir veya leke tutmayan kumaşlardan tercih ediliyor. Daha çok sürekli kullanılan alanlarda kullanılmalarından dolayı alırken bu özellikleri göz önünde bulundurmak oldukça elzem oluyor. Mobilyalara çeşitli eklemeler yapılarak spor dekorasyonun sade yapısı korunmaya çalışılıyor. Örneğin koltuk kenarlarına eklenen birleşik sehpalar ile ekstra sehpa kullanımı engelleniyor veya keyifli oturmaların konforu bu şekilde arttırılmış oluyor. Sportif mobilya takım özellikle gri, siyah, füme gibi renklerin tercih edildiği kategorilerden oluşuyor. Aynı zamanda kırmızı veya hardal sarısı gibi canlı renkleri bulmak da mümkün olabiliyor. Burada amaç özellikle göz yormayan sadeliğin muhafaza edilmesi olduğundan renklerle de bu muhafaza durumu sabitlenmek isteniyor. Klasik mobilyaların hantal yapılarından ziyade sportif dekorasyon mobilyalarında daha taşınabilir olma özelliği bulunur. Özellikle hafif olmaları sağlanmak istenir. Böylece taşıma kolaylığı sağlanmış veya mekan değişikliğini kolaylaştırmak amaçlanmış olur. Spor mobilya modellerinde daha çok L tipi koltuk kullanılıyor. Çünkü L tipi koltuklar dekorasyonda ciddi mekan tasarrufuna sebep oluyor. Aynı zamanda duruş olarak da diğer mobilyalardan daha sportif bir havaya sahip oluyorlar. L tipi koltuklara ek olarak verilen puflar L tipinin sabitliğinden gelen dezavantajı bir nebze de olsa ortan kaldırıyor. Örneğin karşılıklı oturma ihtiyacı olanlar için tekli berjerler ayarlanıyor ve tıpkı bir koltuk takımı havasıyla kullanım sağlanabiliyor. Sportif mobilyalar trendi yakalamak, sade bir kullanıma sahip olmak, gereksiz hantallıktan uzaklaşmak, kolayca mobilyaların temizlenmesini sağlamak gibi özellikleriyle güncel listenin en üstlerinde bulunuyor.

Ekolojik Mobilyalar ile Doğa Dostu Kullanım İmkanı

Ekolojik Mobilyalar ile Doğa Dostu Kullanım İmkanı

Çevre her geçen gün daha da zarar görüyor. Olabildiğince çevreci davranarak verilen zararı minimuma indirmek mümkün olabiliyor. Mobilyalarda kullanılan ağaçların sağlam olması için daha çok meşe gibi uzun ömürlü ağaç kullanımları tercih ediliyor. bambu mobilya mobilyalar uzun ömürlü ağaçların kesilmesini önlemek adına kaliteli bir seçenek olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Dayanıklı yapıları, sürekli bakım istemiyor oluşları, kolay boyanabilmeleri gibi pek çok özellik ile bambudan yapılan mobilyalar yalnızca çevreci tutum için değil kullanım kolaylığı açısından da tercih ediliyor. Öz malzemesinde açık ve kapalı renkleri bulunan bu tür mobilyalar bazen tek renkte bazen karma renkler halinde tasarlanabiliyor. Bambu malzemeden elde edilen mobilya çeşitleri daha çok bahçe mobilyaları için kullanılıyor. 2+1+1 ve bir adet bambudan masadan oluşan takımlar çoğunluk tarafından tercih ediliyor. Aslında bahçede kullanılmasının başka bir amacı özellikle kış bahçelerinde oluşabilecek neme dayanıklı mobilyaların kullanılmak istenmesinden kaynaklanıyor. Bambudan gelen dayanıklı yapı ile bahçe mobilyası kullanmak daha uzun ömürlü hale geliyor. Kaliteli mobilya seçimleri her zaman uzun ömür avantajını beraberinde getiriyor. Bambudan edinilen mobilya kaliteli bir üretimle elde edilmişse uzun yıllar kullanamamak için hiçbir sebep kalmamış olmuyor. Bu mobilya takımlarının masaları genelde cam ile kullanılıyor. Sandalye ve uzun sandalyelerinde ise minderler yardımıyla konforlu kullanım elde ediliyor. Minderlerin kolay değişebilme özelliği, sıkılmadan değişiklik yapılmasına imkan veriyor. Bahçe takımlarının yanı sıra aynı malzemeden genellikle ev içi için sallanan sandalyeler, uzun salıncak formundaki koltuklar, sehpa, ayakkabılık, yüklük, kitaplık, şezlong gibi pek çok malzeme elde ediliyor. Hatta bu malzemeden yapılan kahvaltı takımlarına rastlamak da mümkün oluyor. Bambular kesildikten birkaç ay sonra hemen uzayan bir ağaç tipi olduğundan; meşe gibi ceviz gibi ağaçlara göre oldukça avantajlı oluyor. Kullanım avantajları ve çevre dostu olmaları gün geçtikçe daha çok tercih edilmelerini sağlıyor.

Konforlu Mobilyalarla Gelen Sağlıklı Yaşam Alanları

Konforlu Mobilyalarla Gelen Sağlıklı Yaşam Alanları

Bebeklikten itibaren dünyaya yeni gözlerini açan minikler için oluşturulan odalar yaşları büyüdükçe değiştiriliyor. Henüz bebekken 1 yaşına kadar beşik kullanımı söz konusu oluyor. Çocuk odası mobilya seçimlerinde yıllar geçtikçe değiştirilecekleri göz önünde bulundurularak seçimler yapmak daha avantajlı sonuçlar doğuruyor. Örneğin, beşik seçerken daha sonra yatak için kullanılabilmesine dikkat edilmesi halinde ayrıca yatak almak gerekmiyor. Son zamanlarda oldukça trendde olan ev stili çocuk yatakları korunaklı yapıları ve estetik görünümleriyle fazlasıyla tercih ediliyor. Yatakla uyumlu küçük boy dolap ve şifonyer kullanımı, eşyaların kolayca depolanmasına yardımcı oluyor. Dolap mobilyası seçerken organizer bir iç düzene sahip olduklarına dikkat etmek gerekiyor. Özellikle küçük ve çok çeşitli unsurlardan oluşan çocuk eşyaları için bu özellik ayrıca elzem kalıyor. Çocuk mobilya seçimlerinde çocuğu sıkmayacak bir yaşam alanı oluşturmaya çabalamak önemli oluyor. Küçük yaşlarda kitap okumaya meyletmesi ve kendi kütüphanesinin olduğuna alışması adına küçük boyutta bir kitaplık bulundurmak gerekiyor. Küçük yaşlardaki kullanıcılar için ekolojik boyalarla üretilmiş ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Hassas bedenlerinin zarar görmemesi ve sağlıklı bir atmosferde solunum yapmaları için ekolojik boya tercihleri kaliteli bir seçenek oluyor. Yatak odası mobilya modelleri takım olarak alınabildiği gibi tek tek alma fikri de fena durmuyor. Fonksiyonel özellikleriyle kendisini ön plana çıkaran karyolalar fazlasıyla avantaj sağlıyor. Mini kitaplık, priz bölmeleri, gece ışıkları gibi konfor odaklı eklemeler bulunan karyolalar genelde tek olarak satılıyor. Yatak odası takımları alınırken örneğin karyola almama seçeneği olduğunda fonksiyonel fazlalığı bulunan modellerle birleşim yapılması son derece kullanışlı günleri beraberinde getiriyor. Yatak odalarında öncelikli unsur düzenleme aktivitesini tetikleyecek özelliklere sahip olmaları oluyor. Özellikle herkesin çalıştığı bir evde düzen sağlamak ayrıca zorlaştığından seçimlerin organizerlik göz önünde bulundurularak yapılması gerekiyor. Mobilya renklerinde daha çok dinlendirici tonların seçilmesi sağlıklı bir kullanım imkanı sağlıyor. Yatak mekanları kadar karyola mobilyanın da son derece önemli olduğunu bilmek gerekiyor. Gıcırdamaması, genişliği ve başlığının kullanım kolaylığı alım sırasında dikkat edilmesi gereken faktörler oluyor. Başlığı yastıklı karyola tercihi gece okumaları veya seyir keyiflerini daha konforlu hale getiriyor. Evin bütün mobilyalarında kolay temizlenme, tam olarak ihtiyacın karşılandığına emin olduktan sonra görsellik faktörüne dikkat etme, uzun ömürlü olma, konforlu bir kullanım sağlama gibi faktörlere dikkat edildiğinde uzun yıllar rahat kullanılan mobilyalar edinilmiş oluyor. Mobilyaların yanı sıra evinizde ve yaşam alanınızda kullanabileceğiniz tüm ürünlere Ev & Yaşam kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mobilya Kullanıcılarına Önemli Tüyolar

  • Sandalye ve koltuk gibi mobilyalarınız ayak altlarına yapıştıracağınız hazır keçeler, yer zemininizi çizilmelere karşı korur ve itip çekmelerde ses çıkmasını önler.
  • Gardırop gibi kapaklı mobilyalarınızın menteşelerine takacağınız stoper’ler dolaplarınızı kapattığınızda hızlı çarpmaları önler, böylece hasar görmelerini engeller.
  • Çekmece, komodin ve gardırop içlerine yerleştireceğiniz bölmeli düzenleyicilerle çekmece içlerinizi daha düzenli koruyabilir, aradığınız eşyaları daha kolay bulabilirsiniz.

Mobilya Alırken Bunlara Dikkat!

  • Mobilya alırken, ürünün malzemesinin ne olduğuna dikkat edin! Özellikle gardırop, yatak ve yemek masası gibi dayanıklılığın ön planda olduğu ürünlerde ağaç ya da MDF ürünleri tercih edin.
  • Eğer eviniz küçük ya da odalarınız darsa mobilyanın estetiğinden çok işlevselliğine önem verin.
  • Odalarınızın şekline ve boyutuna uymayan mobilyaları tercih etmeyin. Eğer küçük bir oturma odanız varsa oturma gruplarından ziyade L koltuklara yönelin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Bellona (194)
Mondi (45)
İSTİKBAL (106)
Modalife (261)
Setay (1499)
Goldsit (68)
MİNAR (734)
Nobel (1658)
4M (1290)
Odacix (1276)
İdaş (1119)
Gürçay (1085)
RAFKESTİR (1030)
Armis Yatak (863)
Niron Yatak (858)
MasifArt (770)
Rafline (725)
Roys Ahşap (711)
Ratolye (669)
Eymense (636)
Dekorbizden (634)
EraHome (609)
Samet (557)
ReHome (541)
Remaks (526)
PÜFF (521)
HOMMY (513)
ÖZELL. (505)
Bürocci (488)
variant (472)
Dekorister (464)
3A Mobilya (463)
opalin (455)
ÇEBİ (413)
Woodesk (412)
Mimilos (407)
Pooly (377)
TOMURCUK (359)
Adore (353)
yurudesign (353)
MANDELLA (349)
Dekmanya (346)
HOLIDAY (339)
MAKSA (333)
KUPONSART (330)
BAHÇECİ (328)
Lüx Mobilya (324)
dekorca (320)
Siesta (317)
ARNETTİ (313)
Robinhome (309)
Ervo Mobilya (288)
Modilayn (284)
Midilife (281)
Novussi (265)
1001Şehir (264)
Agmahşap (253)
Mahya (251)
222 Concept (247)
A1 (245)
Orka (242)
Bimossa (240)
Masachi (238)
Uzay Ofis (225)
Mirzade (220)
Nett Mobilya (220)
mymassa (218)
Ofisinhazir (214)
Akfil (213)
Futon (209)
LİDER (209)
END (208)
Mobpazar (207)
Herrafburada (201)
Megasit (201)
Ofissa Büro (196)
Evka (194)
Rani (187)
avmpark (187)
demar forge (183)
DepoLife (182)
Alf (174)
Modern Raf (174)
Uğurlu (172)
Dogant (168)
FLYMOBILYA (154)
PRİMANOVA (154)
SYSTEM (153)
Sünsa Yatak (150)
İpek (150)
Eroğlu (149)
VRL Mobilya (149)
Adalı (143)
Minderim (142)
Unimet (141)
Lazenza (140)
Demarforge (137)
Koza (136)
Moonlife (134)
Elizza (131)
Seray (131)
Ikea (128)
Erkul (123)
Metax (123)
Sonorous (123)
Te-Home (123)
312Dizayn (122)
Dockers (122)
NEOstill (120)
Gustohome (119)
VİTALE (119)
Abre (118)
Ressa Home (118)
Morev (117)
Yekta Home (116)
Arvax (115)
FabrikaSatis (115)
RON (114)
Erinöz (113)
OFISCOMBIN (111)
Erva (110)
Tunaevofis (110)
YILDIZSİT (110)
EVNESYA (109)
Puffy (109)
Kare Banyo (107)
LorenceHome (107)
Vitra (107)
betroya (107)
ReConcept (105)
Berrado (103)
Homedora (102)
AlkurHome (101)
BİANİ (101)
Tasarım (99)
Prado (98)
Dmodül (96)
İşbir (96)
Asedia (94)
luxmobilya (94)
ARGİMO (92)
Pinotte (92)
Milvaki (88)
ZEM (87)
Artlines (85)
Artemisia (84)
Fullreyon (83)
Metalia (83)
NTCONCEPT (81)
YENİLER (79)
Adalin (78)
Mekoraf (78)
Goldfalez (77)
Vena (77)
Asz (75)
Rafburada (73)
A35 (71)
Bleg (70)
Meltem (70)
infuss (69)
SANOVA (68)
TASARIM (68)
Deryawood (67)
Bambi (65)
Petek (64)
PierVisco (63)
TUBİX (63)
Bürosit (62)
KLCmobilya (62)
Veys Sehpa (61)
Pırımlar (60)
XFly (60)
NİVA BAZA (59)
Comforma (58)
Dardason (57)
Rapido (57)
missworble (56)
Dekomodern (55)
Kilizman (53)
XL (53)
Anadolu (52)
Archi (52)
A2 Decor (51)
Alfemo (51)
Vavonni (51)
Demaks (50)
Kapıönü (50)
Litera (50)
Rafevi (50)
Bontena (49)
Evdemo (49)
Hammak (49)
Matte (49)
Modatte (49)
Türksit (49)
Desa (48)
Millennium (48)
mezza (48)
aktepe (47)
893 Design (46)
Decofis (46)
Homedius (46)
86Möble (44)
Pratico (44)
Queen (44)
Seduna (44)
Black+Blum (43)
Missia (43)
Pikma (43)
Rubx (43)
Bürohan (42)
Kuscini (42)
Kzy (42)
Wennaline (42)
Hamdeko (41)
Pormet (41)
Rem (41)
Decorotti (40)
Dekofis (40)
Majeste (40)
Rainbow (40)
Afilli (39)
Dekorizi (39)
Kulpca (39)
Mymob (39)
AKROFİS (38)
Ayrıntı (38)
EYMEN (38)
Mobi Nish (38)
Beşel (37)
Sunfabric (37)
Tanmob (37)
Calitte (36)
Dekopratik (36)
Fidex Home (35)
Hemaks (35)
Buggi (34)
DericiBey (34)
Mobetto (34)
Show (34)
Zio (34)
Dekorosso (33)
Lina (33)
Metali (33)
Moniev (33)
markaawm (33)
Bucca (32)
Clairwater (32)
Nom (32)
ZİVELLA (32)
ANKARABAZA (31)
Anna Bell (31)
Gold Banyo (31)
Shila (31)
Ultimate (31)
YURDAKUL (31)
markaelz (31)
tuundesign (31)
yesst (31)
Achill (30)
Xline (30)
Bismot (29)
Gardelia (29)
ODS (29)
Suntalam (29)
ARTHUBO (28)
Chic Life (28)
HANDSTYLE (28)
The Mia (28)
AvE HOME (27)
Koç Antik (27)
Minber (26)
Vioys (26)
Woodine (26)
Cimri Kese (25)
Massarelli (25)
Mozilya (25)
PAYİDARTS (25)
Viscotherm (25)
Ceha (24)
Max Home (24)
Ofisbazaar (24)
EviDekor (23)
Modermo (23)
Tevalli (23)
Viskolove (23)
ARMİPUF (22)
Alya Banyo (22)
Byzeytin (22)
Carvensa (22)
Dekorjinal (22)
KOÇSAN (22)
Mobidea (22)
Aquanil (21)
Kale (21)
Laisy (21)
Neva (21)
Alpino (20)
Brg Minder (20)
Vivense (20)
Vize (20)
Yetiş (20)
Bablife (19)
DİA'S (19)
Ece Banyo (19)
Suncool (19)
Adetto (18)
Andoutdoor (18)
Bino (18)
Defne (18)
End (18)
Homaks (18)
Lambacini (18)
Marvellous (18)
Movemo (18)
Saban (18)
sandino (18)
Özbek (18)
Decoor (17)
Kaser (17)
Nunemo (17)
RE-FORM (17)
VERANO (17)
Eblo Home (16)
Firstmob (16)
Papatya (16)
Tekno-Tel (16)
Vizyontime (16)
Yataş (16)
(73049)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (18832)
Ahşap (16359)
Suntalam (13507)
MDF (7400)
Plastik (7001)
Kumaş (5459)
Sünger (5095)
Yonga levha (3580)
Çelik (1884)
Alüminyum (1802)
Porselen (1575)
Masif (1414)
Gürgen (1222)
Kayın (1216)
Krom (1130)
Deri (942)
Pamuk (890)
Suni Deri (871)
Cam (761)
Polipropilen (747)
İp (715)
Polyester (626)
Akrilik (564)
100x78cm (410)
Poliüretan (398)
Rattan (351)
File (335)
Suntalem (323)
Aleminyum (268)
Nikelaj (231)
Bambu (199)
Visco (135)
Lateks (123)
Nubuk (112)
Ferforje (100)
Polikarbon (69)
Hasır (67)
Meşe (64)
140*100 (63)
Tik (48)
50x40cm (44)
Süet (41)
120x94cm (32)
Mermer (21)
70x55cm (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(6547)
(3005)
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(3183)
(1783)
(1498)
(1424)
(1202)
(1176)
(1136)
(1015)
(619)
(549)
(508)
(463)
(390)
(388)
(332)
(280)
(270)
(260)
(227)
(186)
(184)
(147)
(130)
(125)
(125)
(121)
(121)
(116)
(115)
(114)
(74)
(72)
(65)
(60)
(57)
(56)
(50)
(44)
(42)
(40)
(31)
(28)
(22)
(18)
(18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tarz

(6074)
(3430)
(2215)
(1079)
(328)
(94)
(82)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyon

(5038)
(2649)
(1344)
(1115)
(785)
(689)
(582)
(430)
(430)
(320)
(214)
(111)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Şekil

(5292)
(499)
(420)
(211)
Başka bir kelime deneyin

Raf Sayısı

(1035)
(1033)
(898)
(695)
(556)
(192)
(191)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dolap Modelleri

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Fonksiyonlarına Göre Gardroplar

Başka bir kelime deneyin

Çekmece Sayısı

(349)
(311)
(245)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(12,026)
ve üzeri (19,256)
ve üzeri (21,732)
ve üzeri (22,428)
ve üzeri (23,287)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL