YÖRESEL_MARKET
YÖRESEL_MARKET
Şirket Ünvanı: KERİM COŞKUN
İşletme Adı: TURUNCU MEDYA
Tescilli Marka: MUZ DÜNYASI, ALANYA MUZ KOLONYASI, ALANYA GIFT
KEP Adresi: -
Vergi No: 15274494646
Mersis No: 1527449464600013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 28 9
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 30 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 29 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Deterjan & Temizlik

için 1 sonuç bulundu.

Deterjan & Temizlik

Birçok mekanın en önemli ihtiyaçları arasında sayılan temizlik ürünleri, bulunduğunuz ortama hijyen, sağlık ve ferah kokular getirmeleri ile biliniyor. Oldukça kullanışlı ve yüksek performanslı yapıda bulunan malzemeler, temizlik ürünleri nelerdir diye soran birçok kullanıcı için memnun kalmayı sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Profesyonel ve ev temizlik ürünleri olarak sınıflandırılabilen temizlik malzemeleri, farklı kullanım alanlarına ve farklı makinelere uygun yapılarda üretilmeleri ile sizlere temizlik yapısı sunuyor. Banyo, mutfak araçları, tabak ve çatallar, giysiler olmak üzere birçok farklı deterjan modelleri bulunuyor. Sağladıkları etkin ve verimli temizliklerle adlarını sıkça duyduğumuz ve satın aldığımız deterjan ve temizlik ürünleri, özel kimyevi formülleri ile sizlere hijyenik ortamlar sunuyor.

Temizlik Ürünleri ve Deterjanlar Hayatınıza Hijyen Getiriyor

Temizlik Ürünleri ve Deterjanlar Hayatınıza Hijyen Getiriyor

Çamaşırlarınızın ve bulaşıklarınızın daha temiz ve hijyenik olması için birçok deterjan çeşidi sizlerin beğenisine sunuluyor. Her türlü kir ve lekeyi çıkarabilen çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanları, kendi aralarında da farklı şekillerde sınıflandırılmaları ile ön plana çıkıyor. Bebek deterjanı olarak özel bir şekilde hazırlanmış olan bebek çamaşır deterjanları, kalıntı bırakmayıp, bebeklerin giysilerini en hijyenik ve temiz şekilde temizlemeleri ile dikkatleri çekiyor. Kimyasal arındırıcılardan maksimum şekilde arındırılmış olarak karşınıza çıkan bebek deterjanları, bebeğinizin üzerine giyeceği çamaşırlarda alerjik reaksiyona neden olan kötü maddeleri içermemesi nedeni ile birçok ebeveyn tarafından güvenle tercih edilip, rahatlıkla kullanılıyor. Sıvı halde bulunan bebek çamaşır deterjanı çeşitleri, parfümlü ve parfümsüz yapıları ile sizlere çeşitlilik gösteren model yapısında olduğunu gösteriyor. İçerisinde paraben, fosfat, klor gibi olumsuz maddeleri bulundurmayan bebek çamaşır deterjanları, dermatolojik olarak test edilmiş deterjan yapısı ile sizlerin güvenle kullanmasını sağlıyor. Yetişkinler için de üretilen çamaşır deterjanı modelleri bulunuyor. plastik kutu ve naylon ambalajlarda sizlere farklı ağırlıklarda sunulan çamaşır makinesi deterjanları, sıvı ve katı olmak üzere çeşitli şekillerde sınıflandırılıyor. Beyaz, mavi, yeşil, siyah olmak üzere çeşitli ambalaj yapılarında kullanıcılarına sunulan çamaşır makinesi deterjanları, giysi teknolojisine uyumlu kimyasal maddeler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. İçerisinde toksin olmayan ve yenilenebilir bileşenlerden oluşturulan doğal bulaşık makinesi deterjanı , SLS, klor, amonyak, parfüm gibi maddelerden arınarak bulaşık makinenize uygun şekilde üretiliyor. Makinenizin bulaşıkları en iyi şekilde yıkaması için üretilen doğal bulaşık makinesi deterjanları, bulaşıklarınızı çizmeden temizleyerek, parıldamasını sağlıyor. Sodalı çeşitleri de bulaşık makinesi deterjanları, bulaşıklarınıza ışıldayan parlaklık sunuyor. Temizlik ürünleri arasında makine dışında elde temizlemeyi sağlayan çeşitli bulaşık deterjanları ve çamaşır deterjanları bulunuyor. Birçok farklı bileşen ve özel parfümler ile üretilen çeşitli çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanları, hoş kokuları ile dikkatleri çekiyor. Temizlik ürünleri arasında mutfak ocağındaki ve aspiratörlerdeki lekeleri temizleyen sprey ve sıvı haldeki temizlik modelleri, birçok mutfak lekesini sizlere kolaylıkla çıkarırken, parke ve fayans temizliği için kullanıcılara sunulan temizlik malzemeleri de Ev & Yaşam alanlarının farklı bölümlerindeki ve odalarındaki toz ve lekeleri yok eden temizlik ürünleri arasındaki yerini alıyor.

Temizlik Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Temizlik Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Temizlik ürünleri, hayatımızı kolaylaştıran ve bizlerin ortamlarına sağlık ve ferahlık getiren yararlı kimyasal maddeler olarak görülüyor. Ev içerisinde, iş yerlerinde ve daha birçok mekanın içerisinin temizlenmesinde çeşitli şekillerde ve modellerde temizlik ve deterjan ürünleri bulunuyor. Evlerde elde yıkama yapabileceğiniz bulaşık ve çamaşırlarınızın, teknolojinin ve temizlik endüstrisinin artmasıyla birlikte makinelere uygun temizlik ve deterjan ürünü modelleri üretmesi ile birlikte birçok kolaylık kullanıcılara sunuluyor. Toz ve sıvı halde bulunabilen çamaşır deterjanı modelleri, giysilerinizin en temiz şekilde yıkanması için sizlere sunulan çamaşır makinesi ürünleri olarak dikkatleri çekiyor. renkliler ve siyahlar için ayrı şekilde satılan çamaşır makinesi deterjanları, çamaşırlarınızı temiz bir şekilde yıkarken, aynı zamanda hoş kokular ile donatıyor. Yumuşatıcı ile beraber kullanıldığında daha etkili ve yumuşak sonuçlar verebilen çamaşır makinesi deterjanları, lekelere derinlemesine işleyerek onları yok eden verimli performanslar gösteriyor. Ön yıkama gerekmeksizin en zorlu lekeleri bile rahatlıkla geçirebilecek çamaşır makinesi modelleri bulunuyor. Kahve, çikolata, ruj gibi pekçok lekeyi güçlü yapısı ile temizleyen modellere sahip olabilen çamaşır makinesi deterjanları, sıvı çamaşır deterjanı modelleriyle de renkli, normal ve siyah odaklı çamaşırların temizliğini yapabiliyor. Bulaşık makineleri deterjanları, toz, sıvı ve jel olmak üzere farklı şekillerde karşınıza çıkıp, bulaşıklarınızı leke kalmadan temizliyor. Bulaşık makinesi toz deterjan modelleri, bulaşıklarınızı çizmeden en sert yemek kalıntılarını bile kolaylıkla temizleyen modellere sahip olmaları ile biliniyor. Temizlik ve hijyenin yanında, aynı zamanda parlaklık ve bulaşık ışıltısını da kullanıcılara sunan bulaşık makinesi deterjanları, makinenizin motor yapısına zarar vermeden işlevini yerini getiriyor. Bitkisel özlerden oluşturulan jel yapılı modellere sahip olabilen bulaşık makinesi deterjanları, inatçı lekeleri doğal formülü ve içeriğinde paraben gibi zararlı maddeler bulundurmayan özel bileşenli yapısı ile temizleyip, sizlere jel bulaşık deterjanı faydası sağlıyor. Genellikle limonlu ve portakallı özlerden ve esanslardan oluşturulan bulaşık makinesi deterjanları, farklı miktar yapısı ve renkli ambalaj alternatifleri ile sizlerin bulaşıklarınıza temizlik ve hijyen getiriyor. Oldukça güçlü performanslar gösteren temizlik ürünleri fiyatları , satın alacağınız modele göre değişiyor.

Temizlik Ürünleri ve Deterjanlar Farklı Kullanım Amaçları ile Alternatif Sunuyor

Temizlik Ürünleri ve Deterjanlar Farklı Kullanım Amaçları ile Alternatif Sunuyor

Yüksek verimlilikleri ve farklı kullanım amaçlarına yönelik ürün modelli yapıları ile sizlerin memnuniyetini sağlayan temizlik ürünleri , sağlıklı ve daha temiz bir yaşam içerisinde hayatımızı devam ettirebilmek için, kimya teknolojisinin gelişmesi ile hayatımıza giren yararlı ürünler olarak sıralanıyor. Kimizi zaman toz, sıvı, jel ve tablet şeklinde bulunabilen temizlik ürünleri, mutfak, banyo, oturma odası ve salon olmak üzere evlerimizin her yerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Etkili ve yüksek performanslı ürünler olmasına karşın, kullanıcıların sağlığına zararlı hiçbir kötü maddenin üretim süreçlerinden geçerek üretilmediği temizlik ve deterjan ürünleri, bulaşık ve çamaşır makinesi deterjanı olarak çeşitli şekillerde karşınıza çıkabiliyor. Kendi aralarında da modelin ve kullanılış amacının özelliklerine bağlı olarak çeşitli şekillerde sıralanabilen bulaşık ve çamaşır makinesi deterjanları, ev temizliğinizdeki büyük yükü kolaylıkla çeken güçlü bileşen yapılarında üretilip sizlere sunuluyor. Tuvalet ve banyo temizlik ürünlerinde kullanılan çamaşır suyu ve ev içinde kullanılan parke ve fayans temizleme Süpermarket ürünleri, birçok farklı kullanıma hizmet eden genel temizlik ürünleri olarak sıralanıyor. Sprey ve sıvı deterjan yapısındaki temizleyiciler ile mutfak ve banyo tezgahları parlak ve hijyenikyapıya kavuşturulabiliyor. daha hızlı emilim sağlayan sıvı deterjan ürünleri, kullandığınız yerlerde kalıntı ve iz bırakmayıp, alerjik reaksiyon riskini tamamen yok eden yapıda olmaları ile memnuniyet veriyor. Makinelerin uzun süreli kullanımlarında, sıvı deterjanların toz deterjanlara oranla daha yüksek kullanışlılığa sahip makine ömrü verdiği biliniyor. Kullanılacak çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için deterjan, parlatıcı, yumuşatıcı ve diğer ürünler için mutlaka kullanım talimatlarına bakılarak ürünlerin kullanılması öneriliyor. Kullanma talimatlarına bakılarak kullanılan temizlik ve deterjan ürünleri, hem kişisel eşyalarınıza zarar vermeiyor, hem de sizlere dolaylı yoldan kötü etkiler göstermiyor. Bulaşık ve çamaşır makinelerinin deterjan ambalajlarının üzerinde, yıkama ve temizlik yapılmasını sağlayan ürünlerin kullanım adeti numaraları bulunuyor. Kullanım adetleri, makinenin en az ve en fazla kaç yıkama ve temizlik yapacağını göstermeleri bakımından oldukça önemli işaretler içeriyor. Birçok farklı modelde, özellikte ve kullanım amacında temizlik ve deterjan malzemeleri bulunuyor. Farklı alternatif yapısında bulunan verimli ve kaliteli temizlik ürünlerinden ihtiyacınız olanı satın alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.