Yoncashop
Yoncashop
Şirket Ünvanı: Elif Yazıcı
İşletme Adı: Yenimod
Tescilli Marka: Yenimod
KEP Adresi: -
Vergi No: 58918358096
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 578 103
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 601 80
Mağazanın iletişiminden memnunum 539 64
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C (6)
İtibar (17)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Oto Bakım

için 26 sonuç bulundu.

Oto Bakım

Araçlar, yılın dört mevsiminde de belirli aralıklarla bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyar. Bu bakımlar kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmediğinde, araçlarda bazı sorunlar veya arızalar ortaya çıkabilir. Oto bakım ürünleri, bu arızaların ortaya çıkmasını engeller ve araçların istikrarlı bir şekilde performans ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Bakım ihtiyaçları karşılanmayan araçlar, kısa veya uzun vadede oluşan hasarlar nedeniyle daha büyük maliyetlere sebep olabilir. Oto bakım ürünleri; oto kışlık bakım ürünleri, temizlik ürünleri, oto bakım yağ seti, araç bakım sıvıları gibi çeşitli ürün seçenekleri sunar. Bu ürünleri, araçların ihtiyaç durumu değerlendirilerek gerektiği kadar kullanılmalıdır.

Oto Bakım Malzemeleri

Oto Bakım Malzemeleri

Otomobillerin her parçası, özel temizlik ve bakım işlemi gerektirir. Araçların iç ve dış aksamlarının, aksesuarlarının, lastiklerinin ve motor bölümlerinin her biri için ayrı oto bakım ürünü kullanılır. Farklı bir parça için üretilen bakım ürünü, diğer bölümlerde kullanılmamalıdır. Boya ve parlatıcı ürünleri, araçların kaportalarında kullanılan ürünlerdir. Otomobillerin çizilmiş, darbe almış veya güneşe maruz kalmış olan kaporta bölümlerinde araç rengine birebir uyumlu olan boya ürünleri kullanılabilir. Boya koruma amacıyla geliştirilmiş olan oto bakım seti ürünleri de mevcuttur. Bu setlerin içerisinde otomobilinizin boya koruma sistemi için gereken parlatıcı, boya ve diğer ürünler toplu halde yer alır. Parlatıcılar, araçların dış yüzeylerinin parlatılmasını sağlayan ürünlerdir. Yağmur, kar, toz ve bakterilerin oluşturduğu lekeler, araçların üzerinde uzun süre kaldığında aracın boyasına ve kaportasına zarar verebilir. Bu nedenle yıkama işleminden sonra parlatıcı ürünler belirli aralıklarla kullanılmalıdır. Parlatıcılar aynı zamanda araçların yeniden leke tutmasını da önleyebilir ve tozlanmalarını geciktirebilir. Bunun dışında aracın mevcut boyasını yenileme özelliği bulunan ve araçların dış görünümlerini güzelleştiren ürünlerdir.

Oto Bakım Temizlik Ürünleri

Oto Bakım Temizlik Ürünleri

Otomobil bakımında kullanılan temizlik malzemeleri, araç bölgesine özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Motorlar için kullanılan temizlik ürünleri, motor temizleme sıvılarıdır. Motor temizleme sıvıları, su ile karıştırılan konsantre ürünlerdir. Fısfıslar aracılığıyla motor üzerine püskürtülen motor temizleme sıvıları, bir süre beklettikten sonra yoğun su ile durulanır. Cilalı oto şampuan ürünleri, araçların dış yüzeylerinin temizliği için kullanılan ürünlerdir. İçerisinde cila ve parlatıcı içeren bu ürünler, araçların dış yüzeylerinin cilalanarak yıkanmasını sağlar. Araç yıkama köpükleri ve şampuanları, dış bakım yağları, araç içi temizlik ürünleri, lastik temizleme ürünleri, boya koruma setleri, mikro fiber temizlik bezleri ve süngerler, klima ve yakıt deposu temizleyiciler, araç yıkama fırçaları, kategori içerisinde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Oto kışlık bakım ürünleri ise zincir, antifriz, lastik çorabı, buğu ve buz çözücü spreyler gibi ürünlerden oluşur. Kış aylarında araçların bakımı ihmal edildiğinde tehlikeli kazalar oluşabilir.

Oto Yağ Bakım Seti

Oto Yağ Bakım Seti

Oto bakım ürünleri markaları, yağ bakım setleri oluşturarak araçların çok sayıda bölgesine aynı anda bakım yapma imkânı verir. Yağ bakım setleri arasında; dizel yakıt katkı setleri, motor koruyucu yağ setleri, şanzıman yağı bakım setleri, zincir bakım setleri, motor temizleyici yağ setleri, motor koruyucu yağlar ve diğer yağ türleri bulunur. Ürünlerin kullanım kılavuzlarındaki talimatları dikkate alarak aracınızın temizliğine dair her şeyi kendiniz yapabilirsiniz. Oto bakım fiyatları sizin yapacağınız bakımlara oranla daha yüksek maliyetlere sebep olabilir. Ayrıca aracınızın bakımını nerede yaptırdığınız da önemlidir. Bazı araç bakım noktalarında araçlara özel olarak üretilen temizlik ve bakım ürünleri kullanmadan, genel temizlik deterjanlarıyla işlem sağlanmaktadır. Bu işlem araçların boyalarına ve cilalarına zarar verebilir. Aracınız için kullanacağınız bakım ürünlerini kendiniz belirleyerek aracınıza daha doğru ve güvenli bir bakım yapabilirsiniz. Eğer aracınıza değer katacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.