Uşaklıhafız
Uşaklıhafız
Şirket Ünvanı: USAKLI SARRAFIYE TIC.LTD.STI.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 8970000602
Mersis No: 0897000060200013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 293 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 303 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 290 8
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Maden Rengi

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Altın Aksesuar

için 6 sonuç bulundu.

Altın Aksesuar

Altın aksesuar kategorisi her geçen gün çeşitlenmeye devam ediyor. İmitasyon kullanmak istemeyen herkes değerli madenlerden elde edilen ürünlere yöneliyor. Cilde zarar vermemesi, uzun ömürlü kullanılabilmesi ve kendine has bir kalite ve parıltıya sahip olması yaygın bir şekilde tercih edilmesini sağlıyor.

Altın Aksesuar Modelleri Özgün Tasarımlarla Elde Ediliyor

Altın Aksesuar Modelleri Özgün Tasarımlarla Elde Ediliyor

Kolye, yüzük, bilezik gibi çok yaygın kullanılan altın aksesuar çeşitleri yanında herkes tarafından beğenisini teyit etmiş olan ve özel bir görünümü beraberinde getiren şahmeran, halhal gibi aksesuarların da varlığı kategoriyi çeşitlendiriyor. Bu tarz takılar daha orijinal bir görünümü beraberinde getiriyor. Altın aksesuar fiyatları kullanılan altının ayarına ve işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Eklenilen taşlar veya altından oluşturulmuş simgeler, altın aksesuarları daha şık bir hale getiriyor. Sade veya klasik modeller oluşturulabiliyor. Çoklu veya tekli kolyeler, kelepçe veya normal bilezikler, sallantılı bileklikler, kelepçe bileklikler, sallanan veya sabit küpeler, broş gibi daha spesifik kullanım için tercih edilen ürünler ve daha birçoğu kategoriyi çeşitlendiriyor. Özel taşlar veya işlemelerle tasarımlar özgün hale getiriliyor. Zümrüt taşın asil duruşu bir yüzüğü şaha kaldırırken, yakutun sıcaklığı bir kolyenin en şık tasarıma sahip olmasının yolunu açabiliyor. 22 veya 14 ayar fark etmeksizin pek çok model kullanıcıyla buluşuyor. İşçilik, bir ruhla birleştirildiğinde elde edilen ürünlerin ayrı bir havası oluyor. Altın Takılar kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Altın Aksesuarların En Özel Seçeneklerinden Biri Halhal Modelleri Oluyor

Altın Aksesuarların En Özel Seçeneklerinden Biri Halhal Modelleri Oluyor

Altın aksesuar modelleri arasında yer alan halhal seçeneği, ayak bileklerine ayrı bir görünüm veriyor. Özellikle yaz günlerinde rahatlığıyla tercih edilen salaş kıyafetlerin kombinlenmesi için kullanılan bu modeller, şıklığını bohemliğinden ve orijinal görünümünden alıyor. Sahilde geçen güzel dakikalar için tercih edilen halhal modelleri daha çok denizi anımsatan simgelerle süsleniyor. Çapa, deniz yıldızı gibi simgelerin eklendiği altın halhal modellerinin salaş görünümü, atmosferin dinlendirici temasına ayrı bir uyum sağlıyor. Çiçek, kalp gibi daha narin simgeleri de barındırabilen modeller pek çok renkten oluşuyor. Genelde farklı boncuk veya değerli taş eklemeleriyle son derece şık veya daha spor hale getiriliyor. Halhalın daha çok deniz kenarlarında veya su içinde kullanıldığı düşünülürse, altının dayanıklı yapısının avantajını düşünmek gerekiyor. Bu dayanıklılık sayesinde herhangi bir solma durumu söz konusu olmuyor. Altın halhal fiyatları kullanılan altının ayarına ve yapılan eklemeler ile işçiliğe göre değişkenlik gösteriyor. Uzun ömürlü kullanım imkanı sayesinde fiyat performans dengesinin olumlu yönde hareketi artmış oluyor. Mücevher & Saat seçeneklerini incelemeyi ve beğeninize uygun modeli seçmeyi unutmayınız.

Altın Aksesuar Modelleri Şıklığın Adresi Oluyor

Altın Aksesuar Modelleri Şıklığın Adresi Oluyor

Yalnızca takı kullanımlarında değil altın tesbih modelleri gibi ek kullanımlarda da altın ile gelen şıklığı yakalamak mümkün oluyor. Altın halhal modelleri gibi daha özel kullanımlar da orijinal görünümü beraberinde getriirken sıradanlığı ortadan kaldırıyor. Yaygın olarak yaz mevsiminde kullanılmasından dolayı açık renk altın sarısı tercih edilme olasılığı da yüksek oluyor. Eklenen simgelerde de pozitif pastel renklerden yana tercihlerin yapıldığı yaygın olarak görülüyor. Yaz mevsimi ve sahil kullanımlarının dışında, şık geceler için de gayet uygun bir seçenek oluyor. Çok şık bir elbisenin altına tercih edilen pırlanta gibi değerli taşlarla tasarlanmış parıltılı bir halhal modeli, kullanıcının şıklığına şıklık katıyor.