Uşaklıhafız
Uşaklıhafız
Şirket Ünvanı: USAKLI SARRAFIYE TIC.LTD.STI.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 8970000602
Mersis No: 0897000060200013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 293 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 303 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 290 8
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsiyet

Kadın (181)
Çocuk (29)
Erkek (8)
Unisex (6)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (146)
Pembe (10)
Üç Renk (9)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Zincir Uzunluğu

(83)
(57)
(45)
(24)
(9)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

Spor (26)
Deri (7)
Zincir (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(20)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Altın Bileklik

için 224 sonuç bulundu.

Altın Bileklik

Madenler pek çok alanda kullanılıyor. Bazı madenler özellikle mücevherat alanında tercih ediliyor. Genel olarak eşya kullanım alanlarında da tercih edilen madenleri, gerek alırken gerekse kullanırken dikkat edilmesi gereken belli başlı unsurlar bulunuyor. Altın; bu madenlerden biri olarak, yapılan araştırmalara göre mücevherat, altın para, elektronik ve birçok farklı alanda kullanılıyor. Altın bileklik mücevherat alanında en çok tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Kullanıcılar bazen yatırım bazen de hediye amacıyla altın bileklik modelleri üzerinden seçimler yapıyor. Altının farklı çeşitleri ve renkleri bulunuyor. Kullanıcılar bu noktada kişisel zevklerine göre seçimler yapıyor.

Altın Bileklik Kullanımı Herkese Hitap Ediyor

Altın Bileklik Kullanımı Herkese Hitap Ediyor

Altın bileklikler hayatın her alanında karşımıza çıkabiliyor. Özel bir günde kadın altın bileklik veya erkekler için altın bileklik çeşitleri hediyelik olarak tercih edilebiliyor. Sarı altın, beyaz altın veya gül altından elde edilen modeller oluyor. Bunlar farklı madenlerle birleştirilerek oluşturuluyor ve gümüş, bakır ve çinkoyla karıştırılarak elde edilen sarı altın, değer olarak diğer seçeneklerden ayrılıyor. Bu altınların bakımları da birbirlerinden farklı seviyelerde önemli oluyor. Örneğin yine sarı altın en az bakım gerektiren altın çeşidi olarak kabul ediliyor. Yalnızca özel olarak tasarlanmış altın bileklikler hediye olarak tercih edilebiliyor. İnce altın bileklik görünümünde olmaları birikim değeri taşıyan bir takıya sahip olunmasına ve gayet şık kombinlerde kullanılabilmesine de olanak sağlıyor. Hediyelik altın bileklik modellerinde kar tanesi, yusufçuk, nazar boncuğu eklemesi gibi farklı tasarımlar da oluşturulabiliyor. Bu ürünler özel günler için uygun olduğu kadar anlamlı bir hediye olabilmelerini de sağlıyor. Bunun dışında hediye amaçlı kullanım için oldukça uygun olduğu için daha çok işlemeli modeller takı niyetine veya hediyelik olması adına alınıyor. Böylece uzun süreli, değerli bir ürünün kıymeti daima kendisini muhafaza etmiş oluyor. Siz de sayfamızı inceleyerek altın bileklik modellerine göz atabilir, hem kendinize hem de sevdiklerinize şık hediyeler satın alabilirsiniz. Altın bileklik fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşarak, alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Altın Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altın Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altın bileklik çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcıyla buluşuyor. Altın bileklikler tasarlanırken modern ögelerden, geleneksel imgelerden, marjinal tasarımlardan faydalanıldığı oluyor. Kalın altın bileklik modellerinin daha çok kelepçe görünümünde olduğunu söylemek mümkün oluyor. Bazen beyaz ve sarı altının birleştirilmesiyle iki farklı renkte örgü stilinde kalın altın bileklikler tercih edilebiliyor. İsimli altın bileklik modelleri genelde italik yazı şekliyle zarif bir görünüm kazandırılarak tasarlanıyor. Bazen eğik bazen düz yazıldığı gibi, bazı zamanlarda isim değil yalnızca bir harf ile kullanıcının ismine ithafta bulunuyor. İpli altın bileklik tasarımları daha çok çeyrek altın bileklik kullanımında tercih ediliyor. Yer yer pırlanta eklemeleri yapıldığı gibi özellikle beyaz altın ve pırlantanın uyumu çoğu kez kullanılıyor. Swarovski taşlarla beyaz altının birleşimi de güzel bir görüntünün sebebi oluyor. Altın bileklik modelinin tamamında kullanılıyor veya kullanılmıyor. Kelepçe stilindeki modellere ince örgü altın detayları eklenince hem güçlü hem de zarif bir görünüm sağlanmış oluyor. Yer yer kordonların deriden tercih edildiği bileklik modelleri de oluyor. Bu modeller spor-şık kıyafet için de oldukça uygun olmalarından dolayı genelde günlük kullanım için tercih ediliyor. Özellikle küçük yaştaki kullanıcılar için seçim yapılırken, takıya şirin bir görüntü sağlayan boncuk eklemeleriyle bezenmiş modeller tercih ediliyor. Gül altın ve siyahın eşsiz uyumu, günlük veya özel gün kıyafetleri fark etmeksizin ultra şıklık etkisi oluşturuyor. Sıkı örme kordonlara yerleştirilen ince Swarovski taşlarla ışıltılı görüntünün sağlanması ve bu görüntüye küre swarovskinin zarif etkisinin eklenmesiyle oluşturulan modeller tasarımcılarının hünerlerinin simgesi oluyor. Kullanılan altınlar 14, 18, 22, 24 ayar şeklinde belirleniyor. Gerek işçilik seviyesi, gerek altın ayarı, gerekse bilekliklerde altının kullanılma oranı altın bileklik modelleri ve fiyatları açısından değişkenliğe sebep oluyor. Pek çok çeşidinin bulunması hemen herkesin altın kullanımı isteğini karşılayabilmesine yol açıyor. Altının farklı çeşitlerinin farklı değerlerde olmaları da, altın kullanımının bütün talep edenlerle buluşabilmesine ayrıca olanak sağlıyor.

Zarif ve Değerli Bir Takı Çeşidi Olarak Altın Bileklikler

Zarif ve Değerli Bir Takı Çeşidi Olarak Altın Bileklikler

Altın bileklik kadın için tercih edildiğinde birçok farklı modelle karşılaşmak mümkün oluyor. Özellikle farklı taşlarla birleştirilmiş modellerin eşsiz görünümü gerçek bir orijinallikle sergileniyor. Bileklikler de farklı çeşitlerden oluşuyor. Bir bileklik çeşidi olan şahmeran, oldukça zarif yapısıyla yüz yıllardır bulunduğu değeri koruyor. Şahmeranın hafif dökümlü yağısı ve beyaz altın bileklik görünümünün parıltılı yapısı birleştiğinde oldukça gösterişli ama bir o kadar da narin bir model kullanıcıyla buluşmuş oluyor. Altından yapılmasına rağmen oldukça spor bir görünüme sahip olabilen halkalı altın bileklik modelleri bütün kombinlere uyum sağlayabiliyor. Altının ağır görünümünden günlük kullanım adına çekinilse de modellere göre tarzlara olan uyumu ciddi bir değişkenlik gösteriyor. Örneğin geleneksel bir görünüme sahip olan modeller daha çok düğün takısı niyetine tercih ediliyor. Ancak günlük kullanımlarında da imitasyon kullanmak istemeyen herkes için sade modeller mevcut bulunuyor. Erkek altın bileklik modellerinde daha çok kordonlardan gelen sadelik ön plana çıkıyor. Bilekliğin belli bölgelerinde altın kullanılıyor ve özellikle siyah renkten tercih edilen sade modelli altın tasarımı bilekliğe ayrı bir hava katıyor. Günlük kıyafetlerle veya takım elbise kategorisiyle rahatlıkla kombinler yapılabiliyor. Bazen erkekler için yapılan modellere küçük değerli taş eklemeleri yapıldığı da oluyor. Bu durum hem takının değerini hem de şıklığını arttırıyor. Bilekliklerde bağlamalı birleştirme modelleri de kullanıldığı oluyor. Bu da görüntüyü özgünleştiren farklı bir etken olabiliyor. Altın bileklikler pek çok çeşit ve modelden oluşuyor ve mücevherat dünyasındaki değerli yerleri asla eskimiyor. Altın bileklik modellerinin yanı sıra tüm altın takı çeşitlerini incelemek isterseniz Altın Takılar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.