SiraMucevherat
SiraMucevherat
Şirket Ünvanı: Murat Alen Kalan
İşletme Adı: Sira Mücevherat
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 33502752726
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi
Mağaza ürün paketine özen göstermişti
Mağazanın iletişiminden memnunum
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Karat

(24)
(22)
(19)
(16)
(14)
(10)
(9)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Pırlanta Yüzük

için 118 sonuç bulundu.

Pırlanta Yüzük

Hediyeleşmek karşı tarafa verdiğiniz değeri göstermenin yollarından bir tanesidir. Günümüzde oldukça gelişen hediyelik eşya sektörü de bu noktada geniş alternatifler sunmaktadır. Bu hediyelik eşyalar arasında yüzyıllar boyunca değeri kaybetmemiş ve kaybetmeyecek değerli ziynet eşyaları oldukça ön plana çıkmaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip olan ziynet eşyaları hediye olarak vermek için veya sevdiğiniz kişiye almanız için önemli bir alternatiftir. Siz de sevdiğiniz kişiye hediye edebileceğiniz pırlanta yüzük modelleri ile ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Farklı seçenekler ve tasarımlar ile sunulan pırlanta yüzük fiyatları alternatif bütçe seçeneklerine uyum sağlayacak şekilde sunulmaktadır. Sizde bütçenize ve zevklerinize uygun ürünler arasından bir seçim yaparak karşı tarafa verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Modelleri ile Parmaklarınızı Süsleyin

Pırlanta Yüzük Modelleri ile Parmaklarınızı Süsleyin

Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde farklı ziynet eşyaları da alternatif modeller ile sunulmaktadır. Önceleri yalnızca altın kullanılarak üretilebilen ziynet eşyaları günümüzde oldukça farklı materyallerden üretilebilmektedir. Geniş seçenekler ile sunulan ürünler arasından siz de yapacağınız seçimler ile sevdiklerinize alternatif hediyeler verebilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürün seçenekleri arasından bir seçim yapmadan önce belirli noktalara dikkat etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle hediye vereceğiniz kişinin zevklerini iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Karşı tarafın zevklerine uygun yapacağınız hediye seçimleri onu anladığınızı ve ona değer verdiğinizi göstermenize yardımcı olacaktır. Hediye vereceğiniz kişinin fiziksel özellikleri de bu noktada önem taşımaktadır. Farklı fiziksel özelliklere göre alternatif boylarda üretilen pırlanta yüzük modelleri takacak kişinin parmak ölçüleri ile uyumlu olmalıdır. Parmak ölçülerine uyum sağlamayan ürünler sıkacak veya bol gelerek parmak üzerinden düşecektir. Bu durumlar ile karşılaşmamak için siz de ürünü alacağınız kişinin fiziksel özelliklerini iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Farklı taş boyutlarına sahip olan ürünler boyutlarına göre farklı özelliklere sahip olmaktadır. Siz de hediye olarak bu ürünleri alıyorsanız karşı tarafın zevklerine göre farklı büyüklüğe sahip ürünler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Alternatif ürün seçenekleri arasından yapacağınız tercihler ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Genellikle evlilik tekliflerinde tercih edilen pırlanta yüzük modelleri 0.20 karat ve üzeri özelliklere sahip olmaktadır. Siz de bu ürünler arasından seçim yapmadan önce karşı tarafın alışkanlıklarına ve fiziksel özelliklerine göre bir eleme yöntemi seçebilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ürünler farklı fiyatlar ile sunulmaktadır. Siz de seçiminizi yaparken bütçenizin durumunu da göz önüne alabilirsiniz. Alternatif seçenekler ile sunulan tek taş pırlanta yüzük fiyatları arasından kendi bütçenize uygun olan ürünlere yönelerek daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Evlilik tekliflerinizde, yıl dönümlerinizde hediye olarak alabileceğiniz pırlanta ürünler ile siz de sevdiğiniz insana unutulmaz anlar yaşatabilir, ona bir ömür boyunca kullanabileceğini güzel bir hediye verebilirsiniz. Mücevher & Saat kategorisini detaylıca inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pırlanta Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karat günümüzde elmas ürünlerin ağırlık ölçüsü olarak kullanılan bir birimdir. 1 karat yaklaşık olarak 200 miligrama eşit olmaktadır. Yani 1 karat değerine sahip bir pırlanta yaklaşık olarak 0.2 gram ağırlığındadır. Oldukça değerli bir maden olan elmas kömürün uzun yıllar boyunca yer altında kalması ve belirli kimyasal deformasyonlara uğraması ile ortaya çıkmaktadır. Uzun yıllar boyunca yer altında kalarak oluşan elmas bu özelliğinden dolayı oldukça değerli ve pahalı bir madendir. Genellikle ziynet eşyalarında kullanılan ve göz alıcı güzelliği sahip olan elmas ürünleri işlenerek pırlanta elde edilmektedir. Farklı özelliklere göre sınıflandırılan elmas değeri için belirli kriterler bulunmaktadır. Renk, kesim, berraklık ve ağırlık gibi özelliklere bakılarak sınıflandırılan elmas ürünleri bu seçenekler arasından alacağı puanlara göre değerlendirilmektedir. Bu özelliklerin hepsinin aynı olduğu durumlarda ürünün değerini ağırlığı yani karatı belirlemektedir. Günümüzde sıkça kullanılan ve oldukça popüler hale gelen tektaş yüzükler de elmasın biçimlendirilmesi ile elde edilen pırlanta ürünler kullanılarak üretilmektedir. Farklı formlara sahip kesimler ile sunulan kare pırlanta yüzük alternatif modeller arasından yapacağınız seçimler ile siz de kendiniz için güzel bir hediye alabilirsiniz. Kendi kullanımınız için alacağınız yüzüklerde belirli noktalara dikkat etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle bütçenizi iyi bir şekilde belirlemeniz daha verimli sonuçlar elde etmeniz açısından önemlidir. Bütçenize göre seçeceğiniz ürünün karat değerini belirlemeniz önemlidir. Bunun yanında taş büyüklüğü her ne kadar değerli olsa bile el yapınız ile uyum sağlamayan büyüklüğe sahip olan ürünleri kullandığınızda sırıtacaktır. Bu noktada ürünün değerinde çok size yakışıp yakışmaması konusuna dikkat edebilirsiniz. El yapınız ile uyum sağlayan ürünler tercih ederek siz de daha modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ürünlerin yanında çok taş kullanılarak üretilmiş olan alternatifler de bulunmaktadır. 5 taş pırlanta yüzük modelleri günümüzde sıkça tercih edilen ve şık bir görünüme sahip olan ürünler olarak öne çıkmaktadır. Yapınıza göre tercih edebileceğiniz alternatif taş sayılarına sahip ürünler ile siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilir, şık ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Modelleri ile Işıldayan Eller

Pırlanta Yüzük Modelleri ile Işıldayan Eller

Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde ziynet eşyalarına erişim oldukça kolay bir hal almıştır. Farklı alternatifler ile sunulan ziynet eşyaları arasından bir seçim yaparak siz de kendi kullanımınız için veya hediye etmek için bir ürün satın alabilirsiniz. Günümüzde genellikle evlilik tekliflerinde veya yıl dönümlerinde kullanılan Pırlanta Takılar da ziynet eşyalar listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Karat olarak adlandırılan ölçü sistemi ile sınıflandırılan pırlanta ürünler karat değerine göre fiyatlandırılmaktadır. Bir ağırlık ölçü birimi olan karat elmasın ağırlığını ifade etmeye yaramaktadır. Geniş alternatifler ile sunulan elmas kullanılarak üretilmiş olan pırlanta ürünler ile siz de son derece şık evlilik tekliflerinde bulunabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından bir seçim yaparken hediyeyi vereceğiniz kişinin alışkanlıklarını ve zevklerini göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Karşı tarafın zevklerine göre bir alternatife yönelmeniz onun hakkında fikir sahibi olduğunuzu ve zevklerini önemsediğinizi göstermenize yarayacaktır. Hediyeyi alacağınız kişinin zevklerine göre sade ve şık ürünlere yönelebilir bunun yanında gösterişi seven kişiler için ise daha büyük taşlara sahip ilgi çekici modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Farklı formlara sahip olan tam tur pırlanta yüzük veya alternatif taş sayısına sahip olan ürünler arasından karşı tarafın zevklerine göre bir seçim yapabilirsiniz. Hediyeyi alacağınız kişinin elinin özelliklerine de dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Parmak özelliklerine göre taş büyüklükleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Geniş ellere sahip kişilerde oldukça uyumlu duracak olan büyük taşlı modeller, küçük ellere sahip kişilerde sırıtabilmektedir. Bundan dolayı ürünler arasından bir seçim yapmadan önce hediyeyi vereceğiniz kişinin fiziksel özelliklerine göre bir seçim yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile de sunulan siyah pırlanta yüzük ve alternatif seçenekler arasından bir modele yönelebilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz ürün alternatifleri arasından sürpriz yapacağınız kişinin özelliklerine ve zevkine göre bir tercihte bulunabilir, böylelikle onlara sürpriz hediyeler vererek unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.