3D Oto Paspas

3D olarak bilinen paspaslar, kauçuk malzemeden üretilir ve aracın yüzeyine tam oturur. Kenarlarında yaklaşık 1 cm yüksekliği bulunduğu için havuzlu paspas olarak da bilinir. 3D havuzlu paspaslar, aracın döşemelerinin kirlenmesini ve zarar görmesini engeller. Kenarlarının yüksek olması sayesinde suyu, çamuru ve tozu üzerinde biriktirir. Dışarı taşmasını engeller ve aracın diğer taraflarının kirlenmesinin önüne geçer. 3D havuzlu paspas sayesinde aracınızın içinin her daim temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Sudan ve çamurdan kaynaklanacak çürümelerin önüne paspas sayesinde geçebilirsiniz. Bu paspas modelinin temizlenmesi oldukça kolaydır. Çok kirlenmiş olan paspası, yanlarından kıvırarak aracınızdan çıkardığınızda, içerisindeki kirlerin aracın içine düşmesini engelleyebilirsiniz. Kenarlarındaki yükseklikler, tozların ve suyun aracın içine akmasını engeller.

Paspas yüzeyinde bulunan oluklar sayesinde, suyu ve çamuru paspas üzerinde rahat bir şekilde tutar. Etrafa saçılmasını engeller. İki tarafı da kaymaz yapıda olduğu için yere sağlam tutunur, kıvrılma gibi durumlar oluşmaz. Ayağınız üst yüzeyinde kaymaz ve rahat edersiniz. Bazı 3D havuzlu paspas modellerinin dili, ayak dinlendirme bölümüne kadar uzanır. Bu modeldeki paspas sayesinde, ayağınızı dinlendirirken, ayağınızın altındaki kirlerin aracın döşemesine bulaşmasını engelleyebilirsiniz. 3D oto paspas fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Bazı 3D paspasları, araçların marka ve modellerine göre üretilmektedir. Ford Focus Sedan otomobiliniz varsa, Automix markası tarafından bu araca özel üretilen 3D paspas modelini tercih edebilirsiniz. Automix Focus 3D oto paspası, bej zemin üzerine modern şekillere sahip olarak üretilmiştir. Şıklığı ve konforu bir arada sunan bu ürün özel kauçuk malzemeden üretilmiştir. Paspas üzerinde yer alan desenli çizgiler sayesinde ayağınızın kayması engellenir. Çamur tutacak oluklara sahiptir. Altı dökülmeyen ve hareket halinde paspasın kaymasını, toplanmasını engelleyecek kauçuk tabana sahip tırtıklar vardır. Aracınızı toz, çamur ve su gibi kirli maddelerden korur ve temiz kalmasını sağlar. Automix 3D paspas, aracınızın döşemelerinin çürümesini engeller. Kolay temizlenebilir ve kolay kuruyabilme özelliği sayesinde kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunar.

OtomStore
OtomStore
Şirket Ünvanı: Otom Oto Tekstili Ve Aksesuarları San.Tic.Ltd.Şti
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6490495529
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%96

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 928 133
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 935 126
Mağazanın iletişiminden memnunum 895 78
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Otom (123)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (68)
ve üzeri (75)
ve üzeri (75)
ve üzeri (78)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

3D Oto Paspas

için 128 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.