otomarstürkiye
otomarstürkiye
Şirket Ünvanı: serkan bektaş
İşletme Adı: OTO MARS
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 35579162132
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%94

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 466 73
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 495 44
Mağazanın iletişiminden memnunum 445 45
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Seyahat Ürünleri

için 1 sonuç bulundu.

Seyahat Ürünleri

İş yoğunluklarından ve çalışma ortamlarından uzaklaşıp rahat bir nefes almanın en iyi yollarından biri de seyahat etmek olarak öne çıkıyor. Yolculukların planlı bir şekilde yapılması, seyahate çıkan bireylerin hem güvende hissetmesinde hem de yapılan yolculuğun daha keyifli hale gelmesinde büyük rol oynuyor. Özellikle uzun yola çıkacakların araçları için gerekli aksesuarları tedarik etmeleri ve yol boyunca karşılaşacakları problemlere karşı temkinli olmaları için geliştirilen seyahat ürünleri yolculukların daha keyifli bir hal almasını sağlıyor. Tüm araç modellerinde rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürünler kullanıcıların ihtiyaç ve arzularına göre değişiklik gösteriyor. Aracın iç mekanlarının temiz tutulmasından akıllı telefonların kolay ve hızlı bir şekilde şarj edilmesine kadar birçok işe yarayan yöntemle yolcukları daha eğlenceli, daha güvenli ve daha az sorunla yolculuk deneyimlerini en iyi hale getirmek araba seyahat ürünleri ile mümkün oluyor.

Seyahat Ürünleri ile Güvenli Yolculuk Deneyimi

Seyahat Ürünleri ile Güvenli Yolculuk Deneyimi

Yolculuklarda daima güvende hissetmek özellikle araç kullanıcıları için oldukça rahatlatıcı bir etmen olarak öne çıkıyor. Araç seyahat ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan araç içi kameraların bu işlemi tam anlamıyla yerine getirdikleri söylenebiliyor. Yolculuk sırasında yol arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli videolar çekmeye de yarayan bu ürün herhangi bir kaza durumunda hata payının hangi tarafta olduğunu kanıtlamaya yarayan bir etmen olarak göze çarpıyor. Ayrıca iki saatten fazla süren yolculuk deneyimleri için tasarlanan kamera sistemlerinin geliştirilmiş olanlarında potansiyel yorgunluklarınız için uyarı özelliği bulunuyor. Bununla birlikte araba seyahat ürünleri arasında yer alan en önemli araçlardan olan taşınabilir araba marş basma ünitesi uzun yolculuklarda akü bitmesi olasılığı karşısında adeta bir kurtarıcı görevi üstleniyor. Kesintisiz bir yolculuk için oldukça kullanışlı olan bu ürün sayesinde yolda kalmak korkusu neredeyse tarihe karışıyor.

En İyi Yolculuk için Bulundurulması Gerekenler

En İyi Yolculuk için Bulundurulması Gerekenler

Seyahat etmenin daha eğlenceli bir hale gelmesinde etkin rol oynayan ve araç içi seyahat ürünleri arasında yer alan aksesuarlardan bazıları da yaşadığın ânı paylaşmanı kolaylaştıracak ürünler olarak dikkat çekiyor. Akıllı telefon modelleri de bu işlemi kolaylıkla yerine getiriyor. Özellikle uzun yolculuklarda şarj sorunu yaşamak istemeyenlerin seyahat ürünleri arasında bulundurması gereken araçlardan biri de taşınabilir şarj cihazları oluyor. Bununla birlikte araç sürücülerinin seyir halindeyken dikkatlerinin dağılmasını önleyen araç içi telefon tutucular da bu aksesuarlardaki yerini alıyor. Yorucu seyahat deneyimlerinde konforlu bir sürüş için tasarlanan bel destekli file yastıklar uzun yolculuklarda oldukça rahatlatıcı bir kullanım deneyimi sunuyor. Gerekli olan tüm bu aksesuarlarla birlikte oto seyahat ürünleri arasında; bagaj çantası, bagaj paspası, gece ve gündüz görüş panelleri, kaybolma durumlarına karşı navigasyon ve soğuk hava koşullarına karşı korunmayı sağlayan ve cep sobası olarak tanımlanan vücut ısıtıcı en çok ihtiyaç duyulabilecekler olarak öne çıkıyor.

Kesintisiz Seyahat Özgürlüğünde Avantajlı Seçenekler

Kesintisiz Seyahat Özgürlüğünde Avantajlı Seçenekler

Uzun yolculuklarda en çok tercih edilen aktivitelerden biri de kitap okumak olarak öne çıkıyor. Arka koltukta yolculuk edenlerin vazgeçilmez tutkuları arasında yer alan okuma alışkanlıkları için kurtarıcı olan küçük el fenerleri gece yolculuklarında okuyucuya rahat bir okuma deneyimi sunuyor. Bununla birlikte yine sürücünün konforlu bir şekilde yolculuk yapmasına olanak tanıyan aksesuarlardan bir diğeri ise anti far özelliğine sahip olarak tasarlanan gece görüş gözlükleri oluyor. Bu ürün genellikle ışık parlamalarını azaltma özelliğine sahip olarak tasarlandığından oluşabilecek kaza riskinin en aza indirgenmesinde etkin rol oynuyor. Seyahat ürünleri arasında bulundurulması gereken ürünler atıştırmalıklar şeklinde de belirlenebiliyor. Tüm bu özelliklere ek yolculuk sırasında oldukça kolaylık sağlayan oto seyahat ürünleri fiyatları ulaşılabilir seviyelerde tutuluyor. Giriş seviyesinde tutulan seyahat ürünleri fiyatları tüm kullanıcılar için ulaşılabilir olmayı kolaylaştırıyor. Oto seyahat ürünleri ne kadar makul seviyelerde tutulursa o kadar tercih sebebi oluyor. Aracınızda kullanabileceğiniz diğer aksesuarları incelemek için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.