Lotus_Bilişim
Lotus_Bilişim
Şirket Ünvanı: Ahmet Salih Seçkin
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 37015078236
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 45 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 47
Mağazanın iletişiminden memnunum 46 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

ADOBE (1)
Autocad (1)
CORELDRAW (1)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oyun & Yazılım

için 11 sonuç bulundu.

Oyun & Yazılım

Bilgisayarlar, adına yazılım dediğimiz programlar ile çalışır. Bilgisayarlarımızda hangi işi yaparsak yapalım, o işe uygun en az bir bilgisayar yazılımı edinmemiz gerekir. Örneğin, bilgisayarda yazı yazmak için Microsoft Word yazılımına veya programına ihtiyaç duyduğumuz gibi. Yazılımlar çeşitli amaçlara uygun olarak tasarlanır ve kullanıcılara sunulur. Kategorimizden ihtiyacınıza en uygun orijinal ve tam sürüm yazılımlara erişebilirsiniz.

Antivirüs ve Oyun Programları

Antivirüs ve Oyun Programları

Bilgisayarlarınızı bilgisayar virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımların saldırılarından korumak ve olası virüsleri imha etmek amacıyla üretilen programlara antivirüs programları ya da kısaca antivirüs adı verilir. Avast antivirüs programları, Kaspersky ve nod32 antivirüs programı gibi bilinen ve çok kullanılan antivirüs programlarını kategorimizde bulabilirsiniz.Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint gibi Microsoft Office programları, bilgisayarınızda çeşitli formatlarda belge yazmak, düzenlemek ve oluşturmak için kullandığınız programlardır. Hem öğrenciler hem de profesyoneller tarafından tercih edilen ofis programları arasında en popüler olan MS ofis programları ve diğer ürünlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşletim Sistemi ve Bilgisayar Oyunları

İşletim Sistemi ve Bilgisayar Oyunları

Bilgisayarlarımızda kullandığımız işletim sistemleri, bilgisayarlarımızdaki yazılımların ve donanımların düzgün, hızlı ve güncel kalmasını ve çalışmasını sağlar. İşletim sistemi olmayan bir bilgisayara rastlamak mümkün değildir. En sık kullanılan işletim sistemi olan Windows işletim sistemi, Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 gibi güncel sürümleriyle web sitemiz garantisiyle sizlere ulaşıyor. En uygun işletim sistemleri fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için de kullanıyoruz bilgisayarlarımızı. Bilgisayar oyunları adeta tutkunu haline gelebileceğiniz eğlence ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon oyunları, savaş oyunları, yarış oyunları, simülasyon oyunları gibi türlerde en iyi PC oyunlarını satın almak için doğru yerdesiniz. Kişisel bilgisayarınızı PC oyunları sayesinde bir eğlence merkezine dönüştürün!

Eğitim Yazılımları

Eğitim Yazılımları

Gerek dil öğrenmek ya da yabancı dilinizi geliştirmek için yabancı dil eğitim programları, gerek profesyonel anlamda gelişim için görsel eğitim seti gibi ürünlere ihtiyacınız varsa, web sitemiz sizin için en kaliteli eğitim yazılımları yelpazesini sunuyor. Kursa gitmeden, evde PC başında kendinizi geliştirmek isteyenler için Photoshop eğitim seti, Java görsel eğitim seti, İngilizce eğitim yazılımları ve AutoCAD yazılımı gibi yazılımları kategorimizden satın alabilirsiniz. Grafik tasarımcı ya da kendisini grafik tasarım alanında geliştirmek isteyenler için en iyi yöntem grafik tasarım programları üzerinden bolca pratik yapmaktır. Corel Draw, AutoCAD ve Photoshop gibi programlar, bilgisayarlarınızda grafik çizimler, filmler, animasyonlar ve afiş ve logo tasarımları yapmak için idealdir. 3D grafik tasarım programları sayesinde 3D teknolojisinin tadını kendi film, video ve afiş gibi görsel iletişim ürünleri tasarlarken çıkarabilirsiniz.

Yazılım Çeşitlerine Kısa Bir Bakış

 • İşletim sistemi olmaksızın bir bilgisayarın kullanıma açılması mümkün değildir. Doğru işletim sistemi seçimi, işlerinizi en yüksek hız ve performansta yapmanızı sağlar.
 • Bilgisayarlarda kullandığınız birtakım programlar işletim sisteminizle uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Örneğin, Windows 10 kullanıyorsanız, PC programlarınızı edinirken işletim sisteminizle uyumunu gözetmelisiniz.
 • Uygulama yazılımları adı verilen grupta ofis programlarını ve grafik tasarım programlarını da sayabiliriz. Farklı amaçlara ve ihtiyaçlara yönelik pek çok uygulama programına bugün ulaşabiliyoruz.
 • Bilgisayarınızdaki yazılımlar ve programlar, işletim sisteminizle birlikte bir bütün ve iş birliği halinde çalışırlar. Güncellikleri ve uyumlulukları bu nedenle önemlidir.

Bilgisayar Yazılımlarını Kullanırken Bunlara Dikkat!

 • İlk dikkat edilmesi gereken yazılımların lisanslı ve orijinal olmasıdır. Lisanslı yazılım, garanti, müşteri hizmetleri gibi hizmetlerden faydalanmanızı sağlar ve lisanssız yazılımlar gibi güvensiz değildir.
 • Yazılımlarınızın sürekli güncel olmasına özen göstermelisiniz. Bu hem güvenlik hem de performans açısından önemlidir.
 • Bilgisayar oyunları da belli yazılımlar aracılığıyla çalışır. Örneğin Java yazılımını kullanan oyunlar için Java yüklemeniz gerekecektir. Bu tür ayrıntılara dikkat etmelisiniz.
 • Bilgisayarınızdaki bütün yazılımları koruyan, hacker saldırılarına ve virüslere karşı güçlü önlemler alan bir Antivirüs programı edinmeyi sakın ihmal etmeyin.