Yatırımlık Altın & Gümüş

Altın çeşitleri arasında ayar denilen bir durum bulunmaktadır. Bir gram alaşımda bulunan altın miktarı, altın ayarını vermektedir. 16, 18, 22, 24 ayar altın çeşitleri bulunmaktadır. 24 ayar altın, saf altın ya da arı altın olarak bilinmektedir ve 1000 miligramdır. Kategorimizde yer alan altın çeşitleri arasında: tam altın, yarım altın, çeyrek altın, külçe altın, bebek altını yer almaktadır. Siz de yatırım yapmak ya da sevdiklerinize hediye etmek için altın arıyorsanız, hemen kategorimizde yer alan altın fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Yatırım amaçlı altın satın almak isterseniz, Ata altını ya da Cumhuriyet altınını tercih edebilirsiniz. Cumhuriyet altını 22 ayardır ve 7,20 gramdır. Altın, düğünlerde ve özel günlerde en çok kullanılan takılar arasında yer almaktadır. Cumhuriyet altını alış fiyatı ve Cumhuriyet altını satış fiyatı, günlük kur değerlerine göre değişiklik göstermektedir.

Gram olarak satılan altınlar külçe altınlardır ve genellikle yatırım maksatlı tercih edilmektedir. Külçe altınları diğer altınlardan ayıran önemli özellik ise farklı gramlarda hazırlanmış olmalarıdır. Farklı gramlarda külçe altınlar üretildiği için dilediğiniz kadar külçe altın alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Yatırım amaçlı aldığınız külçe altınları istediğiniz zaman bozdurabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabliirsiniz. Külçe altınlar da ayar durumuna göre tercih edilmektedir. Altında yer alan ayar durumu, altın alaşımında yer alan altın miktarını tanımlamaktadır. Külçe altın çeşitleri arasında 22 ayar ve 24 ayar seçenekleri yer almaktadır. 24 ayar altın, altın miktarının yüksek olduğunu göstermektedir. Sevdiklerinize düğün altını ya da bebek altını hediye etmek için külçe altınları tercih edebileceğiniz gibi çeyrek altınları ya da tam altınları tercih edebilirsiniz.

Tam altın, yarım altın ve çeyrek altın, ziynet altın çeşitleri arasında yer almaktadır. Çeyrek altın, yarım altının yarısı ve küçük altın olarak bilinmektedir. Kulplu çeyrek altın çeşitleri ve kulpsuz çeyrek altın çeşitleri bulunmaktadır. Çeyrek altın gramı 1,75 olarak bilinmektedir. Tam altın, 22 ayar ve 7,00 gramdır. Ata Cumhuriyet altın, 7,20 gram ve 22 ayardır. Yarım altın, 3,50 gram ve 22 ayardır. Has altın olarak karşılığı ise 3,21 grama denk gelmektedir. Tam altın fiyatları ve Ata Cumhuriyet altını fiyatları için kategorimizde yer alan altın çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Altın çeşitleri arasında bir de bebek altını yer almaktadır. Bebek bakmaya giderken; çeyrek altın, yarım altın ve tam altın satın alabileceğiniz gibi bebek altını da satın alabilirsiniz. Bebek altınları, kız bebekler ve erkek bebekler için özel olarak süslenmektedir. Çeyrek altın fiyatları, yarım altın fiyatları ve tam altın fiyatları için kategorimizde yer alan altın çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kocakgold
Kocakgold
Şirket Ünvanı: FRV Bilgi Teknolojileri A.Ş
İşletme Adı: FRV Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Tescilli Marka: Koçak Gold
KEP Adresi: frvbilgiteknolojileri@hs01.kep.tr
Vergi No: 3880679068
Mersis No: 0388067906800016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 23 13
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 28 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 22 12
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yatırımlık Altın & Gümüş

için 29 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.