Tekne & Yat Malzemeleri

Tekne ve yatlar, denizde kullanılan su üstü ulaşım araçlarıdır. Tekneler, genel anlamda su üzerinde seyahat edebilen ahşap veya polyester gibi yapı malzemeleri ile inşa edilmiş araçlara verilen isimdir. Yatlar ise deniz üzerinde konaklama, gezme, ulaşım gibi amaçlara hizmet eden lüks donanımlı teknelerdir. Tekne & yat malzemeleri birçok ürün grubundan ve markadan oluşmaktadır. Tekne fiyatları, araçların taşıma kapasitesi ve diğer fonksiyonlarına göre değişiklik gösterirken; yat fiyatları, araçların lüks donanımlarına ve yapı malzemelerine göre belirlenmektedir. Teknelerin özellikleri genel anlamda benzer kriterlere sahipken, yatların özellikleri her bir aracın donanım ve teknik verimliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Tekne & yat malzemeleri bir çok tekne ve yat aracının ihtiyacı olan ürün gruplarından oluşmaktadır. Tekne & yat malzemelerinden en çok tercih edilenleri arasında bot motorları gelmektedir. Göl, koy ve iç sularda kullanabileceğiniz 25 kg itme gücüne sahip Halibo elektrikli bot motorunu araba aküsü ile çalıştırabilirsiniz. Hem tatlı sularda hem de tuzlu sularda kullanılabilen bu ürünü mutlaka teknenizde ya da yatınızda bulundurmanız gerekmektedir. Yatınızla nereyi ziyaret ederseniz edin her an TV keyfinizi sürdürmenize olanak sağlayacak tekne TV anteni, dijital ve karasal, AM/FM gibi birçok frekansı kolaylıkla yakalayabilmektedir. Deniz seyahatlerinizde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı yatınızda ve teknenizde mutlaka bulundurmanız gereken ürünlerden biri de megafon cihazıdır. Show marka megafon cihazı sayesinde, deniz seyahatinizde başınıza gelebilecek her türlü olumsuz duruma karşı önleminizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Koy ve sahil ziyaretleri için yatınızda olması gereken şişme botlar için Admiral marka katlanabilir şişme botlarını tercih edebilirsiniz. Humminbird balık bulucu cihaz ile teknenizle çıktığınız her yolculukta istediğiniz her an balıkların lokasyonunu kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Gece seyahatlerinde ihtiyacınız olabilecek Vardem marka el fenerleriniz ile karanlığı gündüze çevirebilirsiniz. Çocuğunuz için tercih edebileceğiniz Altıs marka çocuk havuzunu yatınızda veya teknenizde kolayca kurabilir ve çocuklarınıza keyifli anlar armağan edebilirsiniz. Yatınızın veya teknenizin mutfağı için ihtiyacınız olabilecek bir ürün olan Nurgaz çakmaklı kamp ocağını kıyıda kamp kurduğunuzda da kullanabilirsiniz.

Kementas-Boya
Kementas-Boya
Şirket Ünvanı: Kementaş Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
İşletme Adı: Kementaş Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 5440008710
Mersis No: 0544-0008-7100-0010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 6
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 6
Mağazanın iletişiminden memnunum 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Tekne & Yat Malzemeleri

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.