Tekne & Yat Malzemeleri

Tekne ile denize açılıp karayı geride bırakmak, haftalarca, hatta belki aylarca denizle başbaşa kalmanın keyfi bir başka... Tabii doğru ekipman ve malzemeler eşliğinde! Açık denizde hem güvenliğinizi sağlayacak, hem de teknenizde geçirdiğiniz vakti daha keyifli hale getirecek birbirinden kaliteli ve kullanışlı tekne malzemeleri için doğru adrestesiniz.

Tekneler & Botlar

Tekneler & Botlar

Eğer tekne ya da deniz botu arayışında olan bir deniz tutkunuysanız, tutkunuzu tatmin edecek tekne modelleri burada sizleri bekliyor. Zodyak bot, polyester tekne ve şişme bot başta olmak üzere sizi denizin fatihi yapacak en kaliteli ürünler Tekne & Bot kategorimizde sizlerle buluşuyor. Grand, Bestway, Adeco, Abalone, Sealux ve daha pek çok popüler tekne markası burada.

Tekne Malzemeleri

Deniz tutkusu elbette yalnızca tekne satın almakla bitmiyor; en az tekneye harcadığınız bir bütçe kadarını da aksesuar ve malzemelere ayırmanız gerek. Birbirinden güçlü ve dayanıklı tekne motorları, kabin ve güvertenizi güvenli hale getirecek tüm ürünler, teknenizi rüzgar, yağmur ve soğuktan koruyacak tekne brandası çeşitleri ve teknede balık tutma keyfinizi perçinleyecek tekne oltaları, karşınıza çıkacak tekne yat malzemelerinden sadece birkaç tanesi.

Şişme Deniz & Havuz Ürünleri

Şişme Deniz & Havuz Ürünleri

Tekne satışı meşakatli iş diyorsanız elbette sizin de deniz tutkunuzu dizginleyebileceğiniz ürünler yok değil. Kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz, kısa bir sürede çalışır hale getirebileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz şişme botlar, kısa mesafeli kıyı turları için ideal bir deniz aracı olarak karşımıza çıkıyor. Ahşap tabanlı ve katlanır şişme botlar eşliğinde ailenizle birlikte geçireceğiniz kısa bir deniz turu ile anında canlanmanız mümkün.

Tekne Bakım Ürünleri

Teknenin meşakatli bir iş olduğundan söz ettik; elbette size mavi sulara açılma imkanı tanıyan bu aracın da bakımı bir hayli önemli. Temizliği ve bakımı düzenli olarak yapılan bir tekne, size uzun yıllar hizmet etmeyi garanti eder. Tekne bakım spreyleri, boya koruyucular, katlanır temizlik kovaları, marin hortumları ve tekne parlatıcılar başta olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım malzemeleri burada sizleri karşılıyor.

Deniz Motorları

Deniz Motorları

Motorun tekne içine sabitlendiği motor çeşitleri olarak bilinen deniz motorları, sökülüp takılabilen dıştan takma motorlardan farklı olarak sabit bir şekilde teknenin içine yerleştirilmesi ile bilinir. Honda, Tohatsa, Mercury gibi alanında uzman deniz motoru markalarına ait, farklı cc değerlerine sahip deniz motorlarını bu kategorimiz üzerinden inceleyebilir, teknenizle birebir uyum sağlayacak bir deniz motoru temin ederek güvenle kullanabilirsiniz.

Diğer Tekne Aksesuarları

Elbette kategorimizde bulabileceğiniz tekne ve bot malzemeleri yalnızca bu saydığımız ürünlerle sınırlı kalmıyor. Tekne çapası, tekne merdiveni, tekne aküsü, balık tutucu, navigasyon cihazı, tekne ampulü, motor yağı ve renk renk sprey boyalar, kategorimizde bulabileceğini< tekne aksesuarlarından sadece birkaç tanesi. Birbirinden uygun fiyat alternatifleri ve ödeme seçenekleri ile kusursuz bir tekne deneyimi elde etmeniz mümkün.

Kementas-Boya
Kementas-Boya
Şirket Ünvanı: Kementaş Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
İşletme Adı: Kementaş Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 5440008710
Mersis No: 0544-0008-7100-0010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 29 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 29 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 27 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Tekne & Yat Malzemeleri

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.