Karakayayapimarket
Karakayayapimarket
Şirket Ünvanı: haldun karakaya
İşletme Adı: karakaya yapı market
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: haldun_fb@hotmail.com
Vergi No: 47944184618
Mersis No: 54/89554
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%92

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 301 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 296 23
Mağazanın iletişiminden memnunum 277 19
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

İsonem (1)
Marshall (4)
Dyo (1)
Dekor (1)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kg

(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Boya ve Boya Malzemeleri

için 9 sonuç bulundu.

Boya ve Boya Malzemeleri

Boya yapmak veya yaptırmak zahmetli gelebilir ama sonunda elde edeceğiniz tertemiz iç ve dış yüzeylere değer. Dyo, Dekor, Filli Boya, Polisan, Marshall, Füller, 3M, Kale, Pamukale ve diğer markaların ürettiği iç cephe ve dış cephe boya çeşitleri; boy boy boya fırçası ve boya rulosu ile enva-i çeşit boya aksesuarı burada sizi bekliyor.

İç Cephe

İç Cephe

İç cephe boyası, iç yüzeyler için uygun üretilmiş boya çeşididir. İç cephe boyasından istediğiniz sonucu alabilmek için doğru yüzeylere doğru boyayı uygulamanız gerekir. Duvar boyası ayrı, pencere ve kapı boyası ayrıdır. Boyayı boya fırçası veya boya rulosu ile uygulayabilirsiniz. Boya karıştırma makineleri sayesinde dekorasyonunuz için arzuladığınız iç cephe boyası renklerine ekstra masrafa girmeden sahip olabilirsiniz. Boş evlerde önce duvar rengini seçmeniz önerilir ama eşyalı evlerde mobilyalarınızı ve zeminlerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekecektir. İç cephe boyası fiyatları boyanın kalitesine ve bileşenlerine göre değişir ama hesabınızı geleceği düşünerek yapmalısınız. Silikonlu veya ısı yalıtımlı iç cephe boyalarıyla uzun vadede yakıt masrafınızdan kar etmeniz mümkün.

Dış Cephe

Dış Cephe

Dış cephe boyaları, iç cephe boyalarından farklı olarak zorlu dış etmenlere dayanacak şekilde üretilmiştir. Onları şiddetli yağışlar veya sert kışlara karşı koruyan şeyler aslında bileşenleridir. Dış cephe boya fiyatlarını belirleyenler de bu bileşenlerdir. Son teknolojiler sayesinde geliştirilen %100 akrilik boyalar artık daha esnektir, daha dayanıklıdır, yüzeylere daha iyi tutunur ve renklerini daha uzun süre korur. Dış cephe boyasını yapmadan önce yüzeydeki eski boyayı, tozu ve kiri tamamen ortadan kaldırmanız gerekir. İstediğiniz sonucu elde etmek için boya yaptığınız sırada yağış olmaması ve nemin az olması da şart. Elbette, iç cephe boyamasında olduğu gibi dış cephe boyamasında da boya fırçası veya boya rulosuna ihtiyacınız var.

Epoksi Boya

Epoksi Boya

Epoksi boya nedir?” diye merak edenler için hemen açıklayalım. Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz epoksi boya; sıvı halden katı hale geçen ve kürlenerek sertliğe ulaşabilen bir malzemedir. Epoksi reçinesi olarak da bilinen epoksi boya; yalıtım, kaplama, laminasyon, denizcilik – tekne yapımı, uzay ve havacılık ve inşaat sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Zemin ve duvar boyası olarak da kullanılan epoksi boyayı aynı zamanda son kat boya olarak, çatlak kırık yüzey tamiratlarında, yüzey düzleme uygulamalarında hatta takı yapımında da kullanabilirsiniz. Epoksi boya alırken onu iç ortamda mı yoksa dış ortamda mı kullanacağınızı ve üzerine bir yük binip binmeyeceğini önceden belirlemeniz gerekir. Boyayı eğer üzerine ağır bir yük binecek bir zemin ya da nesnede kullanacaksanız ince epoksi tercih etmeniz doğru olacaktır. Epoksi boya kendiliğinden yerleşen malzeme olduğundan uygulaması son derece kolaydır. Ayrıca epoksi boya renklerinin geniş bir yelpazede sunulması, tozuma yapmaması, uzun ömürlü olması, parlak yüzey sağlaması, su geçirmemesi, dayanıklı olması, kir tutmaması, hijyenik olması ve dekoratif olarak da kullanılabilmesi gibi pek çok avantajı bulunmaktadır.

Fırça, Rulo, Aksesuar

Fırça, Rulo, Aksesuar

Doğru yüzey için doğru iç cephe ya da dış cephe boyasını seçtikten sonra onu uygulamak için uygun boya fırçalarını ve boya rulolarını da seçmeniz gerekir. Boya fırçalarının kılları doğal ya da sentetik olabilir; şekilleri düz, yuvarlak, konik veya köşelere uygun olabilir. Boya rulolarının sap uzunlukları değişkenlik gösterebilir. Boya yaparken boyayı duvara akıtmamak, çerçevelerden taşırmamak, etrafa sıçratmamak ve damlatmamak çok önemli. O yüzden, boya rulosundaki fazla boyayı sıyırmak için rulo ızgarası kullanabilir ve boya yaparken zeminleri korumak için de geniş brandalardan yararlanabilirsiniz. Duvar ve tavan kaplamaları, boya baskı damgaları gibi boya aksesuarları ile dekorasyonunuzda sadece size özel dokunuşlar yaratmayı denemek isterseniz aradığınız her şey Yapı Market & Bahçekategorimizde.