Karakayayapimarket
Karakayayapimarket
Şirket Ünvanı: haldun karakaya
İşletme Adı: karakaya yapı market
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: haldun_fb@hotmail.com
Vergi No: 47944184618
Mersis No: 54/89554
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%92

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 301 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 296 23
Mağazanın iletişiminden memnunum 277 19
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Eltos (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bahçe & Çiçek

için 2 sonuç bulundu.

Bahçe & Çiçek

Ev ve yaşamın vazgeçilmezi, yapı market ve bahçe kategorisi kapsamındaki bahçe ve çiçek ürünleri n11.com’da sizi bekliyor. Alanlarınıza en iyi şekilde bakım yapmanızı ve onu en güzel şekilde dekore etmenizi sağlayacak enva-i çeşit ürün arasından istediğiniz özellikleri ve fiyat aralığını filtreleyerek aradığınız ürünlere çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siparişinizi hemen verebilir ve ürünlerinizi kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. 3M, Hobby, Aktarzane, Felco, Gardena, Spear and Jackson, House2Home, Ack, Raco, İzeltaş, Vilmorin, Bdy, Berger, Bahco, Yeni Özel ve Oregon gibi birçok yerli ve yabancı markanın ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Çiçek ve Bitki

Çiçek ve Bitki

Yeni baştan bir bahçe yaratmak ve bahçenizdeki bitkilerin devamlılığını sağlamak için tohum, aşılı meyve fidanları, gübre, bitki besini ve vitamin, bonsai ekim kiti, ev bitkisi, fidan, toprak, süs çiçeği, sera malzemeleri, ağaç ve kaktüsler n11.com’da. Bu ürünlerle rengarenk, göz alıcı bir yer hazırlamanız ya da balkonunuz veya terasınızda harikalar yaratmanız mümkün. "Bahçede Sebze Nasıl Yetiştirilir?" blog yazımızı okuyarak kendi ortamınızı yaratma konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Bahçe Aletleri

Bahçe Aletleri

Bu aletler, çiçek ve bitkilerinizi yetiştirmek, korumak ve çoğaltmak için yardımınıza koşuyor. Budama makası, bahçe seti, misina, kürek, budama testeresi, çim makası, çit makası, el arabası, yedek bıçaklar, tırmık, çapa, aşı bıçağı, meyve toplama aletleri ve orağın yüzlercesi, hem profesyonel olarak tarımla ilgilenen hem de hobi olarak bahçe düzenleme ile uğraşan insanlara hitap ediyor. Bu aletlerle toprağınız kabartabilir ve istenmeyen otlardan temizleyebilir, ağaçlarınızdan ve çitlerinizden sürgünleri budayabilir, istediğiniz meyveleri aşılayabilir ve alanınızı tam istediğiniz hale getirebilirsiniz. Bu işlemleri bahar aylarına gelmeden önce yapmanız oldukça önemli.

Bahçe Dekorasyonu

Bahçe Dekorasyonu

Bahçe dekorasyonu olmadan her bakımlı bahçe biraz eksiktir. Bahçe süsleri ve bahçe aksesuarları gibi dekoratif ürünler, yetiştirmek istediğiniz bitkilere özel saksılar ve bahçenizin havasını bir anda zirveye taşıyacak olan havuz modelleri n11.com’da. Bahçe çiti, bahçe aydınlatması ve bahçe şemsiyesi ile tamamlayacağınız dekorasyonunuz için fikir almak isterseniz "Renkli Bahçe Dekorasyonu İçin Öneriler" ve "Bahçe Dekorasyonu İçin 6 Mobilya Önerisi" yazılarımıza göz atabilirsiniz. Web sitemizde bulunan yüzlerce ürün arasından ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilir ve ilgili mağaza tarafından birkaç gün içinde kargoya verildikten sonra kısa süre içinde onları adresinize teslim alarak kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.