Sağlık & Medikal Ürünler

Sağlık ve medikal ürünleri arasında sağlığınızı korumaya yardımcı olacak birçok ürün çeşidi bulunur. Bu ürünler arasında: hava nemlendirici cihaz, ateş ölçer, baskül, TENS cihazları, lens solüsyonu, horlama önleyici ve sigara bırakma ürünleri gibi çeşitler yer alır. Birçok hastalığın belirtisi ateştir. Ateş düzenli olarak takip edilmediği zaman çeşitli kötü durumların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Özellikle küçük çocuklar şikayetini dile getiremediği için ateşinin düzenli olarak takip edilmesi gerekir. Çocukların ateşinin kolayca ölçülebilmesini sağlamak için temassız ateş ölçer çeşitleri bulunmaktadır. Termometrelerin yerini günümüzde artık dijital ateş ölçer cihazları aldı. Braun temassız ateş ölçer ile bebeğinizin ateşini uykusunda bile kolayca ölçebilir ve net sonuçlar elde edebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için kilo takibinizi düzenli kontrol etmeniz gerekir. Evinizde düzenli olarak kilo takibini gerçekleştirmek için baskül çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Sigaranın sağlığa zararları saymakla bitmez. Sizin de sigara bağımlılığınız varsa ve sigarayı bırakmak istiyorsanız çeşitli sigara bırakma ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Nikotin bantları birçok kişi tarafından sigara bırakma aşamasında oldukça fazla kullanılır. Vücudun çeşitli yerlerine yapıştırılan nikotin bantları, vücudun nikotin ihtiyacını karşılar ve sigara bırakma evresinde vücuda destek sağlar. Yine birçok kişinin ortak problemleri arasında horlama yer alıyor. Horlamak, kişinin uyku kalitesini düşürürken yanında bulunan eşinin de rahat bir uyku çekmesine müsaade etmez. Horlama tedavisi için çeşitli horlama önleyici ürünlerden yardım alabilirsiniz. En çok tercih edilen horlama önleyici ürün de burun klipsidir. Horlama önleyici burun klipsinin kullanımı oldukça kolaydır ve kişiye rahatsızlık vermez. Uyurken burun deliklerinden daha rahat hava geçişinin sağlanması için burun bantlarından yararlanılabilir. Birçok marka tarafından üretilen burun bantlarının fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Varis problemi olan kişiler, varis ağrılarını hafifletmek ve yaşam kalitesini arttırmak için varis çorabı çeşitlerinden yararlanabilir. Varis sadece kadınlarda değil, erkeklerde de görülmektedir. Kadınlar ve erkekler için özel üretilen varis çorabı çeşitleri bulunur. Varis çorapları o kadar incedir ki giyildiğinde belli olmaz ve rahatsız etmez. Varis çorabı fiyatları neredeyse birbirine yakındır fakat markalara göre farklılık gösterebilir. İstenmeyen gebeliklerin yaşanmaması için cinsel ilişki esnasında prezervatif çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca prezervatifler sayesinde cinsel yolla bulaşan hastalıkların önüne geçebilir, sağlığınızı koruyabilirsiniz. Prezervatif, birçok kişi arasında condom olarak da bilinir. Günümüzde birçok condom çeşitleri bulunur. Prezervatif fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir.

idealanahtar
idealanahtar
Şirket Ünvanı: ideal anahtar bıçak lüks hırd tic ltd şti
İşletme Adı: İDEAL ANAHTARCILIK BIÇAKCILIK VE LÜKS HIRDAVAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: idealanahtarcilik@hs01.kep.tr
Vergi No: 4700097997
Mersis No: 0470009799700013
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 7,526 200
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 7,599 127
Mağazanın iletişiminden memnunum 7,146 111
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Sağlık & Medikal Ürünler

için 4 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.