Islak Mendil & Havlu

Bebek bakımını en çok kolaylaştıran ürünlerden biri de ıslak mendildir. Günün her anında hijyen sağlamak için ıslak mendil çeşitlerinden yararlanılır. Son derece kolay taşınma imkanı sunan ıslak mendilleri, bebek bakım çantasından eksik etmemeniz önerilir. Özellikle bebeklerin altını değiştirirken kullanılan ıslak mendiller, annelerin büyük bir yükünü ortadan kaldırıyor. Bebeğinizin altını her değiştirdiğinizde ıslak mendil ile silmeniz, bebeğinizin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bebeğinizin altını temizlemezseniz, yavrunuz rahatsızlık duyacak ve huzursuz olacak. Yumuşacık ve hassas poposunda gerekli hijyeni sağlamak için ıslak mendil ile pratik bir şekilde temizleyebilir ve ardından pişik oluşumunu engellemek için bebek pudrası kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen ıslak mendil üreticileri arasında: Uni Baby, Prima, Nivea, Dalin, Chicco, Johnson's Baby, Bebedor, Molfix, Huggies yer almaktadır. Prima ıslak havlu ile bebeğinizin temizliğini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hoş kokusu, bebeğinizin teninin mis gibi kokmasını sağlar. Huggies ıslak havlu, paraben ve alkol içermez. Yeni doğan bebeklerin hassas teni ile uyumludur. Ph oranı yeterli olduğu için yavrunuzun cildini germez ve kurutmaz. Yeni doğan bebeğinizin poposu ve cildi son derece hassas olduğu için bu dönemde yeni doğan bebek ıslak mendili kullanmanız tavsiye edilir. Uni Baby yeni doğan ıslak mendil; saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendildir. Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez.

Gün içinde hem kendi kişisel temizliğini gerçekleştirmek hem de bebeğinizin sağlığını korumak için ıslak mendil çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bebeğinizle parka gittiğinizde, yere düşüp ellerini kirleten bebeğinizin ellerini ıslak mendil ile birkaç dakika içerisinde pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ya da mama yerken kendini kirlettiğinde yine ıslak mendil ile temizleyebilirsiniz. Yere düşen oyuncaklarını, ıslak mendillerle temizleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanım alanı çok geniş olan ıslak mendil fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Hem evinizde hem de dışarıda işinize çok yarayacak olan ıslak mendillerini dilerseniz paket halinde, dilerseniz de tek tek satın alabilirsiniz.

GROSSANKARA
GROSSANKARA
Şirket Ünvanı: EFE DİKER
İşletme Adı: Gross Ankara Sanal Mağazacılık ve Dış Ticaret - Efe Diker
Tescilli Marka: Gross Ankara
KEP Adresi: grossankara@hs06.kep.tr
Vergi No: 11278073436
Mersis No: 1127807343600001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,888 40
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,837 91
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,716 32
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Islak Mendil & Havlu

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.