Islak Mendil & Havlu

Islak mendil ve ıslak havlu bebek bakımını kolaylaştıran ürünler arasında ilk sırada gelmektedir. Hem evde hem de dışarda hijyen sağlamak amacıyla tercih edilen ıslak mendiller, annelerin bakım çantalarından hiç eksik etmedikleri bebek bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Islak Mendil & Havlu Kullanımın Sağladığı Avantajlar

Islak Mendil & Havlu Kullanımın Sağladığı Avantajlar

Islak mendil ve ıslak havlu pek çok duruma ilk müdahale açısından önemlidir. Bebeğiniz sizi emerken, mama yerken ya da oynarken elini yüzünü süte, mamaya bulayabilir. Her an yanınızda bulunduracağınız ıslak mendil ve havlular sayesinde anında müdahale edebilir ve hijyen sağlayabilirsiniz. Ayrıca oldukça hafif olan ıslak mendilleri dışarı çıkarken de yanınızda taşıyabilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilen bebek ıslak mendilleri alt temizleme konusunda da annelerin bir numaralı yardımcısıdır. Bebeğinizin hassas poposunda hijyen sağlamak için bu yumuşak dokulu bebek ıslak mendillerini tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin altını ıslak mendil yardımı ile temizledikten sonra pişik oluşmaması için pişik kremi ya da pudra kullanmanızda fayda olduğunu da hatırlatalım.

Islak Mendil Markaları

Islak Mendil Markaları

Islak mendil markaları, aslında kullanmakta olduğunuz pek çok bebek bakım ürünü ve bebek bezi ile aynı markalar. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen ıslak mendil üreticilerinden bazıları; Uni Baby ıslak mendil, Prima ıslak mendil, Sleepy ıslak mendil, Huggies ıslak mendildir. Bunların yanı sıra; Johnson’s Baby, Chicco, Mustela, Sebamed gibi markaların ıslak mendil ve havluları da en çok tercih edilenler arasında sayılabilir. Islak mendiller; pratik kapak ya da yapışkanlı kapağa sahip bulunur. Pratik kapaklar adından da anlayacağınız gibi kolayca açılıp kapanabilirler. Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilen ıslak mendillerin pek çok dermotolojik testlerden de geçmiştir. Güvenle kullanabileceğiniz tüm ıslak mendil ve havluları kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Islak Mendil Fiyatları

Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil fiyatları; ürünün markasına ve paketteki mendil sayısına göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı bebek bakım ürünlerinden biri olan ıslak mendiller set halinde alındığında daha da uygun fiyata mal edilebilir. Kategorimizde 12’li, 18’li, 24’lü, 27’li, 36’lı veya daha fazla paket adedi bulunan setler satışa sunulmaktadır Islak mendillerin bir paketteki adet sayısı markadan markaya göre farklılık göstermektedir. Bir paket ıslak mendilden genellikle 64, 70 ya da 90 adet mendil çıkmaktadır. Eğer siz de bebeğiniz için sık sık ıslak mendil alıyor ve sürekli bitiriyorsanız set halinde satılan ıslak mendileri tercih etmeniz daha avantajlı olacaktır. Hem evde hem de dışarda kullanabileceğiniz ıslak mendillerden en az 2’li satın almakta ve hem bebek bakım çantanızda hem de evde bir adet bulundurmanızda fayda var. Islak mendi ve havluların yanı sıra her bebeğin gereksinimlerinden biri olan bebek bezlerini de görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

GROSSANKARA
GROSSANKARA
Şirket Ünvanı: EFE DİKER
İşletme Adı: Gross Ankara Sanal Mağazacılık ve Dış Ticaret - Efe Diker
Tescilli Marka: Gross Ankara
KEP Adresi: grossankara@hs06.kep.tr
Vergi No: 11278073436
Mersis No: 1127807343600001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,339 50
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,270 119
Mağazanın iletişiminden memnunum 2,121 49
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Islak Mendil & Havlu

için 3 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.