Bebek Bezi

Bebek bezi, bebeğin doğumundan ortalama 4 yaşına kadar kullanılır. Bebek bezleri; bebeklerin boy, kilo ve yaş kriterlerine göre farklı özellik ve büyüklükte tasarlanmaktadır. Örneğin; yeni doğan bebekler için yeni doğan bebek bezi, 6 aylık bebekler için ise 6 aylık bebek bezleri kullanılmaktadır. Bebek bezleri yaşlara ve boy-kiloya bağlı olarak ayırt edici olabilmesi adına farklı numaralarda sizlere sunulmaktadır. Kategorimiz üzerinden tüm yaş, boy ve kilodaki bebekler için aradığınız bebek bezini kolayca bulabilirsiniz.

Bebek Bezi Markaları

Bebek Bezi Markaları

Piyasada çok sayıda bebek bezi üretiminde bulunan marka vardır. En çok tercih edilen bebek bezi markalarından bazıları; Prima, Huggies, Molfix, Canbebe, BabyStar, EvyBaby, Komili, Sleepy gibi markalardır. Prima aktif bebek bezleri sıvıyı çok iyi emer. 12 saat kuruluk garantisi sunan Prima bebek bezinin dokusu da son derece yumuşak olduğundan bebeğinizin cildine zarar vermez. Bir diğer marka olan Huggies’in yeni doğan bebek bezlerinin çiş göstergesi mevcuttur. Oldukça iyi emiciliği bulunan bu bezler çişi ve kaka sıvısını kolayca emme özelliğine sahiptir. Yüksek kaliteli Huggies yeni doğan bezlerinin yeni doğanlar paketinde parfüm yoktur. Bu da bebeğiniz için daha güvenli ve hijyenik bir kullanım anlamına gelir. Yine en çok tercih edilen markalardan biri olan Molfix bebek bezinin de prematüre, yeni doğan, mini gibi çeşitleri bulunmaktadır. Molfix bebek bezinin dokusu ve inceliği orta seviyededir. Emicilik yönünden de memnuniyet sağlayan bu bezlerin bel bantları da iyi yapışır ve çıkma, düşme gibi durumlar olmaz.

Bebek Bezi Fiyatları

Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi fiyatları genel olarak markadan markaya göre farklılık göstermektedir. Markalar arasında bir fiyat kıyaslaması yapmak doğru değildir. Ancak her markanın her bütçeye uygun bebek bezi çeşidi bulunmaktadır. Prima bebek bezi fiyatları; kampanyalar takip edildiğinde genel olarak diğer bezlerle aynı skalada yer almaktadır. Ayrıca BabyStar, EvyBaby, Komili gibi markaların bebek bezleri pek çok markanın bebek bezine göre daha uygun bir fiyat skalasında yer almaktadır. Huggies, Molfix gibi markaların bebek bezleri için ise bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Bebek bezi satın alırken fiyatından önce bebeğinize uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekir. Örneğin; eğer kullanmış olduğunuz bir bez bebeğinizde pişik gibi alerjik reaksiyonlara neden oluyorsa doktorunuza da danışarak bu bezi değiştirmeniz gerekebilir. Her bebek bezinin içeriği, dokusu ve kalınlığı farklı olduğundan kimi bezler kimi bebeklerde pişiğe neden olurken; kimi bebeklerde ise herhangi bir reaksiyona yol açmamaktadır. Bu yüzden bebek bezinde fiyattan önce bebeğiniz için uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekir.

Bebek Bezleri İncelemesi

Bebek Bezleri İncelemesi

En iyi bebek bezi bebeğinizin kendini içinde en iyi hissettiği bebek bezidir. Bazı bebek bezi markalarının bezlerini inceleyerek bez seçiminizi kolayştırabiliriz. Yukarıda Prima, Huggies ve Molfix gibi markaların bebek bezlerinden bahsetmiştik. En çok tercih edilen bebek bezlerinden biri de Canbebe bebek bezidir. Canbebe bebek bezinin emiciliği orta seviyededir. Yumuşak bir dokusu bulunan Canbebe bebek bezinin inceliği de orta seviyede. BabyStar marka bebek bezlerinin ise emiciliği son oldukça iyi seviyede. Ayrıca orta inceliği bulunan bu bezlerin parfümlü ve parfümsüz alternatifleri de bulunmaktadır. EvyBaby bebek bezleri ise çok yumuşak bir yapıya sahip. İyi emiciliği olan bu bezlerin bel bantları ise lastiksiz. Uygun fiyatlı bebek bezi markalarından biri olan Komili bebek bezlerinin emicilik seviyesi iyi düzeydedir. İpeksi ve yumuşak bir dokuya sahip olan Komili bebek bezi kaliteli bezler arasında yerini almaktadır. Kategorimiz üzerinden tüm bu markaların ve daha fazlasının bebek bezlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca ıslak mendil ve havluları da görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

GROSSANKARA
GROSSANKARA
Şirket Ünvanı: EFE DİKER
İşletme Adı: Gross Ankara Sanal Mağazacılık ve Dış Ticaret - Efe Diker
Tescilli Marka: Gross Ankara
KEP Adresi: grossankara@hs06.kep.tr
Vergi No: 11278073436
Mersis No: 1127807343600001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,078 45
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,020 103
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,883 41
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kiloya Göre

(8)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Adet

(19)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Paket Tipi

(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Bezi

için 26 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.