Bebek Bezi

Bebek bezi, bebeklerin boyuna ve kilosuna göre satılır. Yeni doğan bebeğiniz varsa, yeni doğan bebek bezlerinden satın almanız gerekecektir. Aynı şekilde 6 aylık bebeğiniz varsa, 6 aylık bebekler için uygun olanını almanız gerekmektedir. Bebeğinizin büyüklüğüne göre almadığınız bez, bebeğinizin poposuna uymayabilir ve bu da sızıntılara yol açabilir. Üstelik bebeğinizin gün içinde rahat etmesi için bebek bezinin sıkmaması ya da bol gelmemesi gerekmektedir. Her marka bebek bezinin üzerinde, kaç aylık ve kaç kiloluk bebekler için uygun olduğu yazmaktadır. Bebek bezi, tuvalet alışkanlığı bulunmayan bebeklerin poposuna bağlanarak istedikleri zaman tuvaletlerini yapabilme imkanı sunmaktadır. Ebeveynler için de son derece kullanışlı olan bebek bezleri, bebek bakımını adeta kolaylaştırmaktadır.

Eski zamanlarda kullan at bebek bezleri bulunmadığı için anneler, kumaş bebek bezlerini her kullanımdan sonra kaynatmak zorunda kalıyorlardı. Günümüzde paket halinde satılan bebek bezlerinin pratik kullanım imkanı sunması, günün her saati bebeklerin kuru kalmasını sağlamakta. Bebek bakım çantasının olmazsa olmaz ürünlerinden biri bebek bezidir. Bebeğiniz altına yaptığında son derece rahatsız olacak ve huysuzlanacak. Bu nedenle bebeğinizin altını düzenli olarak değiştirmeniz gerekecek. Dışarıdaysanız veya misafirlikteyseniz bebeğinizin altını değiştirmek için ıslak mendilden ve bebek alt açma bezinden faydalanabilirsiniz. Böylece hiçbir yeri kirletmeden, son derece pratik bir şekilde bebeğinizin altını değiştirebilirsiniz.

Bebek bezi nasıl değiştirilir diye merak ediyorsanız, internette bulunan videoları izleyebilirsiniz. Kendiliğinden yapışkanlı olan bebek bezlerini, bebeğinizin poposuna yerleştirerek bel kısmını uygun bir şekilde yapıştırmanız yeterli. Kullanılmış bebek bezini de hijyenik bir şekilde çöpe atmanız gerekmektedir. Prima bebek bezi, ıslaklığı 12 saate kadar hapseder. Emici tabakası sayesinde her pozisyonda bebeğinizin ihtiyacı olan kuruluğu sağlar ve sızıntıları engellemeye yardımcı olur. Anatomik şekli ile bebeğinizin bacakları arasına uyum sağlar. Molfix bebe bezi, kokulu yapıda olduğu için günün her saati bebeğinizin mis gibi kokmasını sağlamaktadır .Prima, Huggies, Molfix, Diğer, Canbebe, Evy Baby gibi birçok marka tarafından üretilmiş olan bebek bezi çeşitleri bulunmaktadır. Kategorimizdeki ürünleri inceleyerek bebek bezi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

GROSSANKARA
GROSSANKARA
Şirket Ünvanı: EFE DİKER
İşletme Adı: Gross Ankara Sanal Mağazacılık ve Dış Ticaret - Efe Diker
Tescilli Marka: Gross Ankara
KEP Adresi: grossankara@hs06.kep.tr
Vergi No: 11278073436
Mersis No: 1127807343600001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,887 40
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,836 91
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,715 32
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kiloya Göre

(31)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Adet

(31)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Bezi

için 32 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.