Taşıyıcılar

Arabayla sık sık yolculuk yapıyorsanız ve her seferinde yanınızda pek çok türden eşya alıyorsanız, çoğunlukla aracınızın bagaj kapasitesi konusunda problem yaşama ihtimaliniz ortaya çıkar. Aracınızın bagajına sığmayan eşyaları araç içinde taşımak hem güvenli değildir, hem de yolculuğun konforunu azaltır. Bu nedenle, araç için ektstra bagaj kapasitesi yaratan otomotiv aksesuarları arasında yer alan taşıyıcılar sürücüler tarafından en çok kullanılan ürünlerden yalnızca biridir. Kategorimizde yolculuklarınızı daha rahat ve güvenli geçirmenizi sağlayacak taşıyıcı otomotiv aksesuarlarını bulacaksınız.

Port Bagaj

Port Bagaj

Aracınızın yük taşıma kapasitesini yükselten taşıyıcı aksesuarlar arasında yer alan port bagaj, genel bir terim olarak kullanılır ve tavan çıtası gibi ürünleri de kapsar. Halihazırda yolculuklarda yük taşımak için en sık tercih edilen port bagaj çeşitleri kapalı port bagaj çeşitleridir. Çeşitli hava koşullarında, eşyalarınıza hiç zarar gelmeksizin yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlayan, taşan bagaj yükünün araç içindeki kalabalığından kurtaran araç üstü port bagaj markaları arasında en çok tercih edilen Thule port bagaj ürünlerini kategorimizde bulabilirsiniz.

Taşıyıcı Barlar

Taşıyıcı Barlar

Kapalı port bagaj montesi için ya da tek başına araç üstünde yük taşımak için satın alabileceğiniz bir başka aksesuar da taşıyıcı barlardır. Taşıyıcı bar, tavan barı, tavan taşıyıcı bar olarak da anılan bu ürünler farklı araç modellerine uygun olarak çok çeşitli modellerde üretilir. Taşımak istediğiniz yükü aracınızın tavanına monte ettiğiniz bu tavan çıtası olarak da anılan ürünlere bağlayarak gönül rahatlığıyla yola çıkabilirsiniz. Oldukça sağlam malzemeden yapılmış olan ve kolay monte edilen tavan barı ara atkı çeşitleri de kategorimizde yer almaktadır.

Bisiklet Taşıyıcı

Bisiklet Taşıyıcı

Hem çocukların hem de yetişkinlerin en sevdiği ulaşım ve spor araçlarından biri olan bisiklet her yerde keyifli anlarınıza eşlik etsin istiyorsanız, onu da sizinle birlikte her yere kolaylıkla götürebileceğiniz bir otomotiv aksesuarı gerekli olacaktır. Bisiklet taşıyıcı adını verdiğimiz bu ürünler, 2 'li ya da 3'lü bisiklet taşıyıcı modelleriyle birden fazla bisikleti aracınızla taşımanızı sağlar. Aracınızın üstüne ya da arkasına monte edilebilen bisiklet taşıma aparatı satın almak için kategorimizde bulunan ürünleri inceleyip, size en uygun marka ve modeli seçmeniz yeterli.

Çeki Demiri

Çeki Demiri

Eğer aracınızla başka bir aracı çekmek ya da aracınıza römork bağlamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan ürün bir çeki demiri olacaktır. Römork bağlantısı olarak da bilinen çeki demiri, aracınızın arkasına kendiliğinden hareket edemeyen bir başka aracı bağlayarak çekmenize yarar. Aynı zamanda traktörlerin arkasında da kullanılan çeki demiri, ağır yükleri bir başka ağır araç üzerinde taşımanızı kolaylaştıran işlevsel aksesuarlar olarak kategorimizden temin edilebilir.

Gorenoto
Gorenoto
Şirket Ünvanı: Gören Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
İşletme Adı: Gören Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: gorenotomotiv@hs01.kep.tr
Vergi No: 4090033385
Mersis No: 0409003338500016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 15 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 15 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 15 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Taşıyıcılar

için 62 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.