Ayak Bakımı

Ayak bakımı, en az el bakımı kadar özen gösterilmesi ve önemsenmesi gereken durumlardan biridir. Düzenli olarak gerçekleştirilen ayak bakımı ile sağlıklı ve parlak ayaklara kavuşabilirsiniz. Bir çok kişi, nasıl olsa ayaklar göz önünde değil diyerek, ayaklarına yeteri kadar özen göstermez. Fakat vücudun diğer tüm organları gibi ayakların da bakıma ihtiyacı vardır. Hatta en çok ayak bakımına özen gösterilmesi gerekir; çünkü ayaklar tüm gün ayakkabının ve çorabın içine maruz kalarak nemini yitirir ve kurur. Kuruyan ayaklarda çatlaklar ve nasırlar meydana gelir. Özellikle açık ayakkabı giyildiğinde topuk çatlakları ve nasırlar oldukça çirkin görünür. Çekici olmaya çalışırken, bakımsız ayaklarınızla bir anda gözden düşebilirsiniz. El ve ayak bakımı, bir kadının kendine olan güvenini ve saygısını simgeler. Kendine güvenen kadınların ayakları ve elleri her zaman bakımlıdır. Ayaklarınızı düzenli olarak nemlendirmek ve bakımını gerçekleştirmek için üretilmiş ayak kreminden edinerek ayaklarınızın yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir an önce çatlayan topuklara müdahale edilmezse, çatlaklar daha da derinleşir ve derin yarıklar oluşur. Bu durumda ayağın üzerine basmak zorlaşacağı gibi hiç de estetik bir görüntü oluşmaz. Siz de pembe ve yumuşacık topuklara sahip olmak için ayaklarınızı, ayak törpüsü ile törpüleyebilir ve ardından topuk çatlak kremini uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında ayaklarınız nemlenecek, canlanacak ve eski sağlıklı görüntüsüne kavuşacak. En büyük ayak problemlerinden bir diğeri de tırnak mantarlarıdır. Tırnak mantarları, terli ortamlarda daha hızlı ürediği için kişiden kişiye bulaşması oldukça hızlı gelişir. Tırnaklarınız üzerinde sararmalar ve ayaklarınızda değişik kokular oluşmuşsa, tırnak mantarı sorununuz vardır. Tırnak mantarı tedavisi için üretilmiş ürünlerden satın alarak tekrar sağlıklı tırnaklara kavuşma fırsatını kaçırmayın.

Bir çok kişinin korkulu rüyalarından biri de ayak kokularıdır. Ayak kokusu, uzun süre ayakkabıya maruz kalan ve terleyen ayaklarda bakteri oluşumu ile ortaya çıkar. Ayakkabının çıkarılması gerektiği durumlarda, ayak kokusu şikayeti olan kişiler oldukça zor durumda kalır ve kendilerine karşı özgüvenini yitirirler. Aynı şekilde ayak kokusuna maruz kalan kişiler için de durum oldukça zordur. Ayak kokusu oldukça mide bulandırıcı ve rahatsız edici olabilir. Ayak kokusunu engellemek için üretilmiş bir takım ayak kokusu önleyici ürünler bulunmaktadır. Krem ve sprey şeklinde satılan ayak kokusu önleyicilerden birini satın alarak ayak kokunuzun önüne geçebilirsiniz.

EczanemSağlık
EczanemSağlık
Şirket Ünvanı: mehmet serkan yılmaz
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 22346380288
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 871 29
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 860 40
Mağazanın iletişiminden memnunum 786 32
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ayak Bakımı

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.