DohaElektronik
DohaElektronik
Şirket Ünvanı: DMD ELEKTRONİK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: dmdelektronik@hs03.kep.tr
Vergi No: 3021068714
Mersis No: 0302106871400001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 4
Mağazanın iletişiminden memnunum 2 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Konsol Aksesuarları

için 1 sonuç bulundu.

Konsol Aksesuarları

Tüm dünyada birçok insanın tutkunu olduğu konsol oyunları, kullanıcılara çeşitli deneyimler sunabiliyor. Oyunlar kadar, oyunların yaşattığı deneyimi doğrudan doğruya etkileyen konsol aksesuarları da oyunseverler tarafından büyük ilgi görüyor. Kullanıcının sahip olduğu konsola özel olarak üretilen ve oyun deneyimlerini bir üst seviyeye taşımalarına yardım eden aksesuarlar, farklı özellikleri ve özellikleri ile üretiliyor. Birçok insan tarafından tercih edilen PS4, kullanıcıları için geliştirilen aksesuarlar ile dikkat çekiyor. PS4 konsol aksesuarları her dönem kullanıcıların heyecanla beklediği ürünler arasında yer alıyor. PS4 oyun konsolu, çıkan her yeni model ile birlikte çeşitli aksesuarları da kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Konsol Aksesuarları ile Oyun Deneyiminizi Geliştirin

Konsol Aksesuarları ile Oyun Deneyiminizi Geliştirin

Oyun tutkunlarına birbirinden farklı maceralar yaşatan ve her yeni sürümü merakla beklenen konsol oyunları, firmaların, oyuncular için ürettikleri aksesuarlar ile benzersiz şekilde deneyimlenebiliyor. Oyunseverlerin farklı konseptler ile deneyimlediği konsol oyunları en çok joystick ve gamepad ile oynanıyor. Bu parçaları farklı aksesuarlar ile geliştiren ve oyun deneyimini arttıran oyun konsolları, kulaklık ve mikrofon gibi ürünler ile destekliyor. Bu ürünler kullanıcılara daha pratik ve verimli bir oyun deneyimi sunabiliyor. Dünyanın en çok tercih edilen konsolları arasında yer alan PS4, gerek oyunları gerekse güçlü sistemi ile alanında öncü cihazlar arasında bulunuyor. Firmanın sürekli geliştirdiği ve her modelinde kullanım kolaylığı sağlayan özellikler entegre ettiği PS4 joystick, farklı renk ve desen seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Konsol Aksesuarları ile Güç Sizinle

Konsol Aksesuarları ile Güç Sizinle

Oyunseverlere eşsiz deneyimler yaşatan konsol oyunları, herkese hitap edebilecek farklı tarzlara sahip olabiliyor. Binlerce seçeneğe sahip olan konsol oyunları, sadece tarzları ile değil oynanış şekilleri ile de birbirlerinden ayrılıyor. Bu anlamda PlayStation, kullanıcılarına çeşitli aksesuarlar sunuyor. Bu aksesuarlar ile kullanıcılar oyunların büyülü dünyalarına tam anlamıyla dahil ve hakim olabiliyorlar. Oyunseverlere sunulan PlayStation 4 kol aksesuarları, kullanıcıların oyun deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı olabiliyor. Kulaklık ve mikrofon gibi aksesuarlar ile oyunseverler kullandıkları joystick dışında bir cihaza ihtiyaç duymadan oyunlarını en verimli şekilde oynayabiliyorlar. Joystick için geliştirilen aksesuarlar dışında da birçok ürüne imza atan firmalar, konsol sahiplerine serbesti kazandırıyor. Oyunseverlerin oyun deneyimini her daim bir üst seviyeye taşımalarını sağlayan konsol aksesuarları, kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında yer alıyor. PlayStation farklı zevklere hitap eden joystick’leri ve konsol aksesuarları ile kullanıcıların en çok tercih ettiği konsolların başında geliyor.

Konsol Aksesuarları ile Göreve Hazırsınız

Konsol Aksesuarları ile Göreve Hazırsınız

Oyunseverlere gerçeğe oldukça yakın bir deneyim sunan VR teknolojisini de içerisinde bulunduran PlayStation 4 aksesuarları, firmalar tarafından her yıl geliştirilmeye devam ediyor. Dünyanın en güçlü konsollarından biri olan Xbox, oyunseverlere farklı oyun seçenekleri, pratik bir kullanım ve güçlü bir sistem sunabiliyor. Xbox One X oyun konsolu ile büyük bir beğeni toplayan Microsoft, geliştirdiği oyun kolu ile de kullanıcılardan büyük bir ilgi görüyor. Bu anlamda da oyunseverlere üstün özelliklere üstün özelliklere sahip yeni ürünler sunabiliyor. Microsoft, her oyun konsolları ile uyum içerisinde çalışan konsol aksesuarları geliştirmeye devam ediyor. Xbox aksesuarları arasında yer alan joystick’ler farklı renk ve desenler ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Oyun kollarına eklenebilen çeşitli aksesuarlar da oyunseverlerin beğenisine sunulan ürünler arasında bulunuyor. Adaptör, kulaklık, mikrofon ve daha birçok farklı ürünün bulunabileceği video oyun & konsol aksesuar dünyası her yıl kendini geliştirmeye devam ediyor. Oynanan oyunlardan daha çok keyif alınmasını mümkün kılan ürünler, her yaştan teknoloji ve oyun meraklısının ilgisini çekiyor.