Çokkitap
Çokkitap
Şirket Ünvanı: ADA BARIŞ KİTABEVİ EĞİTİM YAYINCILIK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: ADA BARIŞ KİTABEVİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aykan.hakan@hotmail.com
Vergi No: 0070573412
Mersis No: 0007057341200010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 62 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 57 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 51 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Sağlık

için 8 sonuç bulundu.

Sağlık

Mutlu ve huzurlu bir hayat için sağlığınızı korumak ve onu riske atacak durumlara karşı önem almak önemli. Hayykitap, Pegasus Yayınları, Alfa Yayınları, Platform Yayınları, Nobel Akademik Yayıncılık dahil çok sayıda yayınevine ait sağlık kitapları size bu açıdan destek sağlayabilecek potansiyeli taşır. Üstelik fiyatları da her bütçeye hitap eden seviyelerde.

Ruh ve Beden Sağlığı

Ruh ve Beden Sağlığı

Ruh sağlığı, bir kişinin psikolojik ve duygusal açıdan durumudur. Beden sağlığı ise bütün vücut sistemlerinin işleyişini kapsar. Beden ve ruh sağlığı ayrılmaz bir bütündür. Beden iyi durumda olmazsa ruhu, ruh iyi durumda olmazsa bedeni etkiler. Beden ve ruh sağlığı ile ilgili kitaplar bedeninizi ve ruhunuzu olumsuz etkileyen şeyleri fark edip önlem almanıza yardım edebilir. Reiki, feng shui ve çakralar hakkındaki kitaplar da Ruh ve Beden Sağlığı kategorisinde yer almakta.

Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet

Beslenme, bir organizmanın kendisi için gereken katı ya da sıvı besinleri almasıdır. Diyet de aslında beslenmeye benzer, bir organizmanın belli besinleri tükettiği ya da tüketmediği uygulamalar bütünüdür. Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme şart. Diyabet ve çölyak gibi hastalıkları olan kişilerin de özel beslenme adımları uygulaması gerekir. Her an ulaşabileceğiniz sağlıklı beslenme kitapları, mesela Karatay diyet kitapları sizin için sadece yol gösterici olarak kalmayıp bir hatırlatıcı işlevi de görecektir.

Popüler Tıp ve Şifalı Bitkiler

Popüler Tıp ve Şifalı Bitkiler

Popüler tıp, tıbbın uzmanlık gerektiren terimlerini, anlaşılması zor konularını halkın anlayacağı şekilde ifade ederek aktaran tıp uygulamasıdır. Popüler tıp, profesyonel tıbbın hemen her konusu hakkında olabilir. Alternatif tıp ise geçerliliği tıbbi yöntemlerle kesin olarak kanıtlanmamış geleneksel tıp uygulamalarıdır. Onlarla bağlantılı olan şifalı bitkiler, içerdikleri vitaminler ve minerallerle insanlara fayda sağlar. Her bir konu hakkında yazılmış ilgi çekici, ayrıntılı kitaplar bulmanız ve bu kitaplardakileri doktorunuza danışarak hayata geçirmeniz mümkün.

Cinsel Sağlık

Cinsel Sağlık

Cinsel sağlık, cinsel açıdan fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak iyi olma durumudur. Bu, cinselliğe ve cinsel ilişkilere pozitif ve saygılı bir bakış açısının yanı sıra zorlamadan, ayrımcılıktan ve şiddetten uzak, zevkli ve güvenli cinsel deneyimler yaşamayı da gerektirir. Cinsel sağlık kitapları sizi cinsel sağlığın geneli dışında istenmeyen gebelikler, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, üreme sistemi, evlilik doğum gibi konular özelinde ve vajinismus gibi birçok insanı etkileyen rahatsızlıklar hakkında aydınlatmayı amaçlar.

Yoga ve Meditasyon

Yoga ve Meditasyon

Yoga, Hindistan kökenli olan, bedensel ve zihinsel etkinlikleri kapsayan bir öğretidir. Meditasyon ise kişinin iç huzuru, farklı bilinç halleri ve öz farkındalık için uyguladığı teknikler bütünüdür. Yogayla meditasyonun faydaları saymakla bitmez. Ama bu faydalar için hareketleri doğru yapmak ve uzun süre sabırla çalışmak gerekir. Meditasyon ve yoga başlangıç kitapları, bunlara ilgi duyanlar için iyi bir giriş olacaktır. Konuda derinleşmek isteyenler yoga anatomisi ve yoga felsefesi kitaplarını inceleyebilir.