Çokkitap
Çokkitap
Şirket Ünvanı: ADA BARIŞ KİTABEVİ EĞİTİM YAYINCILIK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: ADA BARIŞ KİTABEVİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aykan.hakan@hotmail.com
Vergi No: 0070573412
Mersis No: 0007057341200010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 62 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 57 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 51 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Kitap Aksesuarları

için 2 sonuç bulundu.

Kitap Aksesuarları

Kitap okumak başlı başına keyiflidir çünkü size farklı bakış açıları kazandırır ve farklı dünyaların kapılarını aralar. Ama bu keyfi kitap aksesuarları ile neden pekiştirmeyesiniz? Kitap ayraçlarını, okuma lambalarını, mühürleri ve daha fazlasını kaçırmayın.

Olmazsa Olmaz Kitap Aksesuarları

Olmazsa Olmaz Kitap Aksesuarları

Kitap aksesuarlarını ikiye ayırabiliriz: Birincisi, kitapları okumak için olmazsa olmaz aksesuarlar. Bunların başında kitap ayracı gelir. Kitap ayraçları kitap okurken hangi sayfada kaldığınızı kitaba zarar vermeden işaretlemenize olanak tanır. Bu aksesuarın dünyası oldukça geniş. Kağıt veya kartondan enva-i çeşit uzun ya da kısa ayracın yanı sıra keçeden, ahşaptan, metalden, plastikten, mıknatıslı, püsküllü, isme özel ayraçlar da epey yaygın. O kadar güzel ayraçlar var ki aralarında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Olmazsa olmaz başka bir aksesuar da kitap okuma ışığı, hele ki geceleri veya sabah erken saatlerde okumayı seviyorsanız. Kitap okuma ışıkları genelde minik masa lambası şeklindedir, klipsiyle kitaba tutturulur ve direkt kitaba yöneltilebilir. Böylece odada başka insanlar varsa ışıktan rahatsız olmaz ama o sırada siz satırları rahatlıkla görebilirsiniz.

Okumayı Daha Keyifli Hale Getirin

Okumayı Daha Keyifli Hale Getirin

İkinci tipteki kitap okuma aksesuarları ise kitap okumak için şart olmayan ama kullandığınızda kitap okumayı daha keyifli hale getiren ürünlerdir. Kitap okuma standı okumayı kolaylaştıran epey pratik bir ürün. Kuran okumak için kullanılan rahle mantığında modellerin dışında telden, ahşaptan veya plastikten, kitabı hafif arkaya eğik tutan ve iki taraftan sayfalarını kavrayan stantlar da mevcut. Bazı kitap okuma stantları aynı tablet tutucular gibi kademeli olabilir, bunlarda kitabın eğikliğini ayarlamanız mümkün. Kitap okuma ışığını olmazsa olmazlarda saymıştık ama onun ışığından fazlasını isterseniz sayfayı tamamen kaplayan LED’li kitap arası okuma ışığı, yine LED’li okuma gözlükleri veya büyüteçler de tercih edilebilir. Kişiye özel uyarlanabilen kitap mührü veya kitap damgası kitaplarınızı damlayarak onların size ait olduklarını gösterebilirsiniz.

Kitap Aksesuarlarının Fiyatları

Kitap Aksesuarlarının Fiyatları

Kitap aksesuar fiyatları için bir ortalamadan bahsetmek mümkün değil çünkü yukarıda da bahsedildiği üzere çok fazla çeşitlilik var. Ama örnek vermek gerekirse kitap ayracı fiyat ortalamaları her bütçeye hitap edecek kadar geniş bir yelpazede yer alıyor. LED ışıkları ve okuma stantları, ihtiyaca göre bir kere alıp uzun süre kullanılacakları için fiyat performans oranı açısından yüksek. Günışığı Kitaplığı, Tual Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Yuva Yayınları, Timaş Çocuk, Koridor Yayıncılık, Yakamoz Yayınevi, Dokuz Yayınları, Doğan Egmont Yayıncılık, İş Bankası Kültür Yayınları ve daha birçok yayınevinin yanı sıra farklı markaların hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik kitap aksesuarları burada sizi bekliyor. Edebiyat ve kuram dahil her türde yeni kitapları ve Sahaflar Çarşısı’nda ikinci el kitapları Kitap kategorimizde bulabilirsiniz.