BiSistem
BiSistem
Şirket Ünvanı: BİSİSTEM BİLİŞİM İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: BİSİSTEM BİLİŞİM İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 1780824249
Mersis No: 0178082424900001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 889 29
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 874 44
Mağazanın iletişiminden memnunum 822 41
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Tablet

için 1 sonuç bulundu.

Tablet

Son yıllarda popüler hale gelen tabletler, gün geçtikçe kişisel bilgisayarların yerini almaya başlamıştır. Daha işlevsel özellikler ile donatılmış olmaları, hafif ve küçük boyutlu yapıda olmaları dolayısıyla kolaylıkla taşınabilir hale gelmeleri gibi özellikleri ile iş yaşamını daha kolay kılan ürünlerin başında gelmiştir. Bu alanda öne çıkan ürünleri ile tanınan Apple, tasarladığı tabletler ile her ihtiyaca uygun, gelişmiş özellikler ile donatılmış bir tablet satın almak isteyen teknoloji severlere başarılı ürünler sunmaktadır. iPad isimli tabletleri ile dünya çapında başarıya ulaşan ve tablet bilgisayar teknolojisinin yaygınlaşarak, büyük bir pazar haline gelmesini sağlayan Apple, günümüzde hala bu konuda ön saflarda olmayı başarıyor. Her bütçeye uygun, kullanımı kolay ve dayanıklı ürünleri ile Apple, tablet seçimi yaparken size büyük kolaylık sağlayacak.

Her Kullanıma Uygun Özellikler ile Donatılmış Tabletler

Her Kullanıma Uygun Özellikler ile Donatılmış Tabletler

Diğer teknolojik alanlarda olduğu gibi, tablet konusunda da öne çıkan markaların başında Apple gelmektedir. Basitlik felsefesi çerçevesinde ürünlerini tasarlayan markanın; tabletlerinde ara yüzünün kullanıcı dostu olmasını sağlayacak pek çok özelliği, işlevsellik bakımından sahip olduğu özellikleri gibi açılardan değerlendirildiğinde, tablet bilgisayar alanında bu denli öne çıkmasının asıl nedenleri daha iyi anlaşılıyor. Fiyatlandırma konusunda ise sahip olduğu özelliklere göre dörde ayrılan Apple markalı tabletlerin fiyatları, hangi seriye ait olduklarına göre değişiklik gösteriyor. Dolayısıyla sizin için ipad fiyatları, satın almayı düşündüğünüz seriye göre değişiklik gösterecektir. Marka tarafından tasarlanan ürünler, her geçen yıl artan kullanıcı ihtiyaçları dolayısıyla, her yeni seride farklı özellikler ile donatılıyor. Bu serilerin başında gelen Air serisi, taşınabilirliği ile öne çıkan bir seridir. Hafifliğin ön planda olduğu ve içerisinde yer alan bileşenlerin bu felsefenin etrafında seçildiği bu seri, tabletini gün içerisinde yanında taşımayı tercih eden kullanıcılar için uygundur. Daha küçük boyutlarda bir ürün sahibi olmak isteyenler içinse; Mini serisi önerilmektedir. Küçük boyutlu ancak yüksek performanslı olan bu serideki tabletler, çantalara rahatlıkla sığacak boyutlarda üretilmiştir. Dolayısıyla ister iş yerinizde, ister okulda isterseniz de gün içerisinde rahatlıkla tabletinizi gittiğiniz her yere taşıma imkanınız bulunacaktır. Tablet konusunda daha performanslı ürünlere sahip olmak isteyen teknoloji meraklıları içinse, Pro serisi tasarlanmıştır. Daha büyük boyutlu, daha yüksek işlem kapasiteli ve aynı zamanda da; 64 GB, 128 GB yüksek depolama alanı seçenekleri ile sunulan bu serideki modeller, kişisel bilgisayarlar ile yapılabilen her şeyi, gün içerisinde yanınızda taşıyabileceğiniz bir mobil cihaz ile yapma imkanını sunmakta. Genel olarak değerlendirildiğinde ipad tablet fiyatları her bir seride yer alan modelde bulunan özellikleri yansıtacak seviyelerde olmaktadır. Bu serilerde yer alan modellerin, piyasadaki en güçlü ürünler olduğunu bilmenizde fayda var. Dayanıklılığı ve dolayısıyla da kullanım ömürleri ile öne çıkan Apple imzalı tabletler, taşınabilir teknolojiyi en güncel şekilde denemenize olanak sağlayacak ürünlerdir. Dolayısıyla henüz bu tür bir cihaza sahip olmayanlardansanız, ilk sahip olacağınız tabletin, Apple imzalı bir tablet olması, oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

iPad Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

iPad Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çocukların ve yetişkinlerin cihazı rahatça kullanabilmelerini sağlayacak özellikler ile donatılan ipad bilgisayar çeşitleri; Apple tarafından sağlanan garanti hizmetleri ve aynı zamanda da veri güvenliği konusundaki firma politikaları gibi hususlar ile de öne çıkmaktadır. Apple imzalı tabletlerin üretiminde kullanılan malzemeler, depolama alanları, ekran boyutları, retina ekran özelliği gibi piyasadaki alternatifleri ile kıyaslandığında ön plana çıkmasını sağlayan özellikleri, bu tabletleri rakiplerinden farklı hale getirmekte. Hafiflik, yüksek depolama alanı ve gelişmiş kamerası ile bir tabletten beklediğiniz tüm özellikleri fazlasıyla sunacaktır. Dünyaca ünlü marka tarafından üretilen tabletleri tercih etmeniz durumunda, birçok farklı aksesuar seçenekleri arasından, kullanım deneyiminizi geliştirecek aksesuarlara ulaşabileceğinizi de belirtmekte fayda var. Bulunduğunuz her yerden sunumlar hazırlayabileceğiniz, geniş ekranı ile yazışmalarınızı daha kolay bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz, geniş uygulama havuzu ve dokunmatik kalitesi sebebiyle görseller tasarlayabileceğiniz ipad tablet çeşitleri, tablet deneyiminizi bir üst noktaya ulaştıracak özellikler ile donatılmıştır. Marka tarafından üretilen modellerden bahsederken, mutlaka güvenlik hususuna da değinmek gerekir. Günümüzde kişisel verilerinizin güvenli bir ortamda saklanıyor olması, oldukça önemli bir sorun haline gelmiştir. Bu noktada Apple, şirket politikası olarak, kullanıcı verilerini en iyi şekilde korumayı hedeflemektedir. Ayrıca firmanın müşteri memnuniyeti konusundaki başarılı geçmişini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Apple markalı ürünler, başta tabletler olmak üzere, diğer tüm ürünlerinde satış sonrası destek konusunda rakiplerinin oldukça ilerisindedir. Bu noktada, satın aldığınız ürünü kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız halinde firma tarafından sunulan geniş teknik destek ve garanti hizmetleri ile sorununuzu en hızlı ve en iyi şekilde çözüme kavuşturma ayrıcalığını yaşayabileceksiniz. Dolayısıyla, ipad mini gibi bir ürün satın aldığınız taktirde, ürününüzü uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabileceğinizi, yaşadığınız sorunlarda ise her daim ulaşabileceğiniz satış sonrası servisler ile en kısa sürede çözüme ulaşma imkanınız olduğunu hissedebileceksiniz. iOS işletim sisteminin kullanıcı dostu tasarımı ile satın aldığınız ürüne kolay bir biçimde adapte olabileceğiniz gibi aynı zamanda da hızlı, kararlı ve güvenli bir tabana sahip olan tablet kullanabilme ayrıcalığını da hissedebileceksiniz. Elektronik kategorisi üzerinden farklı model ve seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Satış Sonrası Hizmetler ile Maksimum Kullanıcı Deneyimi

Gelişmiş Satış Sonrası Hizmetler ile Maksimum Kullanıcı Deneyimi

Apple tarafından üretilen ipad mini fiyat aralığı, modellerde yer alan depolama seçeneğine göre değişmektedir. Bu noktada ihtiyacınıza uygun depolama seçeneği ile sunulan modellere yönelmeniz tavsiye edilmektedir. Genel anlamda standart model, Mini, Air ve Pro olmak üzere dört farklı seri ile kullanıcılarına sunulan bu serilerin her biri, farklı bir özelliğin öne çıkarılması ile oluşturulmuştur. Standart model, ilk üretilen seri olma özelliğine sahiptir ve aynı zamanda genel hatları bakımından dengeli, her işi yapabilecek bir tablet sahibi olmak isteyenler için idealdir. Boyut olarak rahatça taşınabileceği gibi oyun oynarken de kullanıcı deneyimini kısıtlamayacak şekilde tasarlanmıştır. Birden fazla depolama seçeneğinin sunulmuş olmasıyla da en rahat şekilde kullanabileceğiniz ve aynı zamanda da bütçenize en uygun ürünü alma imkânı da sunulmakta. Mini modeli ise sadece 128 GB depolama seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Bu güçlü ve boyut olarak diğer alternatiflerine göre daha kolay taşınabilir boyutlarda bir tablet sahibi olmak isteyen kişiler düşünülerek tasarlanmıştır. Boyutu göz önünde bulundurulduğunda işlem gücü olarak boyutlarının fazlasıyla üstünde olan bu model, taşınabilirliği maksimize ederek, kullanıcılarına sunması amaçlanarak üretilmiştir. Pro serisine ait modeller ise iki farklı ekran boyutu ile üretilmiştir. 10.5 ve 12.9 inç boyutlarındaki, farklı çözünürlüklere sahip ekran boyutları, 64 bit mimari ile üretilen, güçlü işlemci ile desteklenmiştir. 12 megapiksel fotoğraf çekebilen bu seri, 4K HD video çekebilme özelliğini de beraberinde getirmekte. Aynı zamanda ses kalitesi olarak da oldukça ileride olan bu seriye ait modeller, kişisel bilgisayarınızla yapacağınız tüm işlemleri, bu tablet üzerinden yapmanızı sağlayacak kalitede unsurlara sahiptir. Air serisine ait olan model ise 9.7 inç ekran boyutuna sahip ve hafifliği göz önünde bulunduran kullanıcılara yönelik bir üründür. İşlemci bakımından alternatiflerinden geri kalmayan bu ürün, Apple kalitesinin hafiflik ile birleşmesi ile oluşturulmuştur. İpad tablet fiyatları hangi seriye ait modeli tercih ettiğinize ve modelin depolama kapasitesine göre değişmektedir. 4 farklı ana seri altında üretilen modeller her kullanıcı grubuna hitap edecek detaylar ile zenginleştirilmiştir. Dolayısıyla; günlük kullanım için, iş ve ofis kullanım için, tasarım ve benzeri işleri gerçekleştirmek isteyen öğrenciler için, sosyal medya hesaplarını kontrol etmek, film ve dizi izlemek, oyun oynamak isteyen kişiler için uygun modeller bulunmaktadır. Bilgisayar kategorisini farklı seçenekleri incelemek için ziyaret etmeyi unutmayın.

Pratik kullanım imkanı ve aynı zamanda hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabilir olmaları ile standart bilgisayar modellerine başarılı birer alternatif olan bu cihazlar, farklı ekran boyutlarında ve farklı özellikleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Bilgisayarınızda gerçekleştirebileceğiniz çoğu işlemi bu taşınabilir cihaz üzerinden yapmanıza imkân sağlayan tablet cihazlar şarj ömürleri normal bilgisayarlara kıyasla çok daha uzun olduğu için rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ürünlerdir. iOS ve Android olmak üzere iki farklı işletim sistemi ile üretilen bu tür cihazlar, farklı ekran çözünürlükleri, farklı tasarım özellikleri gibi konularda birbirlerinden ayrılmaktadır. Aynı zamanda sim kart özelliği bulunan cihazlar ise daha geniş bir kullanım deneyimi vaat etmektedir.

Yüksek Model Seçeneği İle Her Bütçeye Uygun Seçenekler

Yüksek Model Seçeneği İle Her Bütçeye Uygun Seçenekler

Bu cihazlarda iki ana işletim sisteminden bir tanesi olan iOS Apple markasına aittir. Dolayısıyla bu marka tarafından üretilen bu kategorideki mobil cihazlarda bu işletim sistemi kullanılmaktadır. Android işletim sisteminden farkı ise, bu işletim sisteminin daha kararlı çalışmasıdır. Aynı zamanda daha kapalı bir ekosisteme sahip olduğundan dolayı güvenlik hususunda alternatifine göre daha iyi bir konumdadır. Android işletim sistemi ise Google tarafından üretilmiştir. Piyasadaki, mobil cihazların büyük kısmı bu işletim sistemine sahiptir. Alternatifine göre daha fazla özelleştirme imkanının bulunması, topluluğun yaratıcı üyelerinin yaptığı dokunuşlar ile birçok ek özellik kazanmasını sağlamaktadır. Bu noktada kullanıcılarına daha fazla özgürlük sunuyor olması Android işletim sistemine sahip mobil cihazların öne çıkan yanı olmaktadır. Tablet bilgisayar çeşitleri teknik özellik bakımından oldukça geniş farklara sahiptir. Bu noktada cihazlar; işlemcileri, grafik işlemcileri, sahip oldukları RAM miktarı, ekran türü gibi temel teknolojik avantajlar sunarak, birbirlerinden ayrılmaktadır. Dolayısıyla cihazı daha çok oyun amaçlı kullanmayı tercih ediyorsanız, daha güçlü işlemciye ve grafik işlemcisine sahip modelleri tercih etmek, oyunlarda alacağınız performansı artıracağından, daha iyi bir seçim olacaktır. Diğer yandan cihazınızı daha çok iş amaçlı kullanacaksanız, daha büyük ekran boyutlarına sahip modellere yönelebilir veya taşınabilirliği tercih edenlerdenseniz, daha küçük ekran yapısına ve dolayısıyla daha küçük boyutlardaki modelleri tercih edebilirsiniz. Bu noktada kullanım alışkanlıklarınıza göre yapacağınız tercih tablet fiyatları konusunda size çeşitli alternatifler yaratacaktır. Aynı zamanda eğer cihazınızı dış mekanda fotoğraf çekme amacıyla kullanmak istiyorsanız, iyi bir kameraya sahip olan bir modeli tercih etmelisiniz. Fotoğraf ve video çekimi konusunda öne çıkan ürünler de çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birden çok lens içeren modellere kadar, oldukça geniş bir ürün çeşitliliği oluşmuştur. Yüksek boyutlu video ve fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız, daha pratik bir kullanım deneyimi olması açısından minimum 32 GB depolama alanına sahip olan modellere yönelmeniz, doğru bir tercih olacaktır. Birçok firma tarafından üretilen, onlarca farklı model, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu bağlamda, kullanım alışkanlıklarınız, satın almayı düşündüğünüz cihazın şarj süresi ve garanti kapsamı gibi unsurları inceleyerek, en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Özelliklere Sahip Modeller

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Özelliklere Sahip Modeller

İşte ve evde rahatlıkla kullanılabilen, yediden yetmişe kullanan herkesi memnun eden bu cihazlar; film ve dizi izlemek, oyun oynamak ve iş ile alakalı işlemleri gerçekleştirmek için fazlasıyla yeterli ürünlerdir. Bu noktada kullanım amaçlarına göre şekillenen tablet modelleri herkese uygun olacak şekilde özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılmıştır. Sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz, e-posta yazışmaları yapabileceğiniz, video ve fotoğraf çekebileceğiniz bu çok amaçlı cihazlar, uygun fiyatları ile de teknoloji severlerin yüzünü güldürmektedir. Bu cihazların en önemli özelliği, akıllı telefonlara kıyasla en az iki kat daha yüksek pil ömrü sunabiliyor olmalarıdır. Dolayısıyla kullanıcılar, daha geniş anlamda bu mobil cihazı kullanma deneyimi yaşamaktadır. Birçok ihtiyaca aynı anda cevap sunabilecek kapasitede tasarlanan bu cihazlar, farklı üreticilerin elinde, farklı şekillerde yorumlanmakta ve dolayısıyla bu durum, model çeşitliliğine olumlu yansımaktadır. Samsung tarafından üretilen modeller; Galaxy Tab, Galaxy Book, Galaxy Tab A şeklinde üç ana seriden oluşmakta. Samsung markalı tablet bilgisayar fiyatları bulundukları seriye göre farklılık göstermektedir. Bu noktada kullanıcılar, Windows tabanlı bir cihaza sahip olmak istiyorsa Book serisine ait modelleri, oyun oynamak ve video izlemek gibi dengeli kullanımlar için Tab serisinde yer alan modelleri, güçlü işlemcileri ile çoklu görevleri başarıyla yerine getiren bir cihaz istiyorlarsa, Tab A serisinde yer alan modelleri tercih etmektedirler. Bu alanda öne çıkan markalar arasında yer alan Apple tarafında ise iPad serisi bulunmaktadır. Tasarımları ve özellikleri ile daha farklı bir deneyim vaat eden bu ürünler; iPad, Pro, Air ve Mini gibi farklı seriler ile teknoloji severlerin beğenisine sunulmaktadır. Pro serisinde yer alan modeller tam ekran tasarımı ile öne çıkarken, Air serisi ile bilgisayar ile yapabileceğiniz her şeyi, bu cihazlar üzerinden yapabilmenize olanak sağlayacak teknik özellikler ile donatılmıştır. Mini serisinde yer alan modeller ise taşınabilirliği maksimize eden ürünlere yer vermektedir. Klasik iPad serisi ise genel anlamda dengeli ve günlük kullanıma en uygun ürünlere yer vermektedir. Gelişmiş özellikler ile donatılan bu cihazlar aynı zamanda da tablet telefon olarak da kullanıma uygun yapıdadır. Çeşitli modellerde yer alan sim kart desteği ile telefon olarak da kullanılabilir olması, bu kategorideki cihazların kullanım alanını fazlasıyla artırmıştır.

Sim Kart Özelliği İle Tablet Deneyiminin Ötesi

Sim Kart Özelliği İle Tablet Deneyiminin Ötesi

Evinizdeyken veya hareket halindeyken ya da çocuklarınızın vakit geçirmesi için uygun olan bu portatif, kişisel bilgisayarlar cep telefonlarına kıyasla daha büyük ekran deneyimi sunmaları sayesinde popüler hale gelmiştirler. Bu ürün kategorisinde öne çıkan markalardan bir diğeri ise Casper olmaktadır. Firma tarafından üretilen cihazlar genel olarak Via şeklinde adlandırılmaktadır. Bu seriye ait ürünler, HD çözünürlükteki ekranları ile oyun oynamak, film ve dizi izlemek gibi kullanımlara en iyi şekilde cevap verecek kapasitede üretilmekte. Via serisindeki cihazların en önemli özelliği ise sim kartlı tablet özelliğine sahip olmalarıdır. Böylece kullanıcılar, akıllı telefonlara kıyasla daha geniş ve geliştirilmiş bir mobil cihaz deneyimine sahip olmaktadır. Bu sayede çağrılara cevap verme ve aynı zamanda da dış mekânda, WiFi bağlantısının mümkün olmadığı yerlerde şebeke üzerinden 4G altyapısı ile internete bağlanarak, cihazını kullanmaya devam edebilecektir. Bu devrim niteliğindeki özellik günümüzde birçok cihazda bulunur hale gelmiştir. Sim kartlı tablet fiyatları barındırdıkları diğer özelliklere göre fiyat olarak farklılık göstermektedir. Bu noktada içerisinde sim kart takma özelliğine sahip olan cihazı seçerken, işlemci, hafıza, depolama ve pil ömrü gibi diğer özellikleri ilgili ürün sayfalarından dikkatli bir biçimde inceleyerek, bütçenize uygun, sim kart özellikli bir cihaz satın almanız mümkündür. Bu tür mobil cihazlar kategorisinde ürün ortaya koyan bir diğer marka ise Microsoft olmaktadır. Surface serisinde yer alan ürünlerin en güçlü özelliği, Windows işletim sistemine sahip olmalarıdır. Büyük ekranları ve güçlü işlemcileri ile öne çıkan bu seriye ait modeller, diğer alternatiflerine kıyasla daha farklı bir deneyim arayan teknoloji meraklılarına hitap etmektedir. Bu tür markaların yanı sıra son yıllarda öne çıkan; Asus, Huawei gibi markalara da göz atmanız tavsiye edilir. Bu markalar tarafından üretilen ürünler ise daha fiyat performans odaklı olmaları ile öne çıkmaktadır. Dolayısıyla ilk kez bu türde bir cihaz satın alacaklardansanız, bu markaların ürünlerini incelemenizde fayda var. Genel anlamda daha dengeli ve her işi yapabilecek özellikler ile donatılmış olmaları, bu tür markalar tarafından üretilen cihazların dikkat çekmesini sağlamıştır.