Snowboard Kıyafetleri

Snowboard, özel snowboard pistlerinde yapılan, adrenalin ve heyecan yüklü olan bir kar sporu dalıdır. Soğuk alanlarda yapılan bir aktivite olduğundan dolayı üşümemek için snowboard kıyafetleri giymenizde yarar olacaktır. Snowboard kıyafetleri satın alırken bedeninizi göz önünde bulundurmanız, rahat ve esnerk harek edebilmeniz açısından son derece önemlidir. Snowboard kıyafeti nereden alınır diye merak ediyorsanız, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve sizin için uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte snowboard yapmaya karar verdiyseniz, kategorimizde yer alan snowboard kıyafetlerinden size uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz.

Snowboard yapmak için gerekli olan tüm malzemeleri, snowboard kategorisinde bulabilirsiniz. Snowboard malzemelerini satın alırken, ürünlerin seviyenize ve vücut ölçülerinize uygun olmasına son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Heyecan verici anlar yaşamak sizin için bir tutkuysa, kendiniz için snowboard malzemeleri ve snowboard kıyafetleri satın alarak hemen snowboard pistlerinin yolunu tutabilirsiniz. Snowboard kıyafetlerinin su ve soğuk geçirmeyen özel yapısı, gün boyunca ıslanmanızın ve üşümenizin önüne geçecek. İndirimli snowboard kıyafetleri için çeşitli markalar tarafından üretilen snowboard kıyafetlerini inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Snowboard kıyafetleri gibi snowboard ayakkabılarının seçimi de son derece önem arz etmektedir. Snowboard ayakkabıları da su ve soğuk geçirmeyecek şekilde üretilmektedir. Snowboard kıyafetleri tulum şeklinde üretilirken, snowboard ceketi ve snowboard pantolonu da bulunmaktadır. Snowboard yaparken gözlerinizi zararlı ışınlardan korumak için snowboard gözlüğü kullanmanızda yarar olacaktır. Kadınlar için özel olarak tasarlanan bayan snowboard montlarının eşsiz tasarımı, soğuk havalarda şehirde kullanılabilir yapıdadır.

Karlı ve soğuk havalarda vücut ısınızı korumak için snowboard kıyafetlerinizin içine kayak içliklerinden giyebilirsiniz. Özel malzemeden üretilen içlikler, terlemeyi ve ısıyı kontrol altına alarak gün boyu vücut ısınızın dengede kalmasını sağlar. Böylece siz de üşümeden tüm gün boyunca rahatça snowboard yapabilirsiniz. Kayak içliklerinden satın almak için kayak içlikleri kategorisinde bulunan ürünleri inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuzu kolayca satın alabilirsiniz. İçliklerle kullandığınız snowboard kıyafetlerinizle soğuğu hissetmeyecek, sıcak ve konforlu bir şekilde snowboard yapabileceksiniz. Snowboard kıyafetlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Burton snowboard kıyafetleri ve Quiksilver snowboard kıyafetleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Snowboard Kıyafetleri

için 272 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2as (9)
(5)
DC (13)
(107)
(1)
(2)
(3)
Maider (6)
Regatta (9)
Thirtytwo (20)
VIST (15)
Volcom (58)
Wilson (24)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL