Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Snowboard

için 446 sonuç bulundu.

Snowboard

Her insan, tatillerini evde boş boş oturmak yerine bu vaktini çeşitli aktivitelerle değerlendirmek ister. Yaz için belirli tatil rotaları çizilip deniz, kum, güneş planları yapılırken kış için pek fazla seçenek olmadığı düşünülür. Oysa ki kış mevsiminde güzide kayak merkezlerini seçerek karın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızın yarı yıl tatilleri açısından da harika bir fırsat olabilecek bu aktiviteler içinde, en eğlenceli olanı hiç kuşkusuz snowboard yapmaktır. Hem sizler hem de çocuklarınız için farklı bir deneyim olacak bu spor türü oldukça eğlencelidir. Üstelik yeni başlayanlar veya daha önce hiç kayak tecrübesi olmayan bireylerin bile kolayca adapte olduğu bir kayak çeşididir. Gerekli ekipmanlarınızı hazırlayıp aracınız için de zincirlerinizi taktıktan sonra kar tatilinizin yolunu tutabilirsiniz.

Snowboard ile Karın Keyfini Sürün

Snowboard ile Karın Keyfini Sürün

Su kayağından ilham alınarak ortaya çıkan bu spor türünün geçmişi dünyada pek yeni olmasa da ülkemize gelişi çok eski değildir. Bu spor zaman içerisinde sevilmiş, benimsenmiş hatta ilerleyen süreçte bir milli takım oluşturulmuştur. Profesyonel olarak oldukça başarılı bir şekilde hayatına devam eden spor türü tatillerini değerlendirmek isteyen amatör kayakçılar için de oldukça haz uyandırıcıdır. Snowboard kıyafeti hazırsa ve gerekli snowboard malzemeleri tamam ise yapmanız gereken ilk şey size öncülük edecek bir ayak belirlemek olacaktır. Belirlemekte kararsız kaldıysanız bir test yaparak ilk kullandığınız ayağınız hangisi ise onu seçersiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz anda snowboard tahtasıüzerine çıkabilirsiniz. İlk etapta yanınızda tecrübeli birilerinin olması önemlidir. Eğer yoksa öğrenmek adına ilk birkaç seans eğitmen yardımıyla başlamanız sizler için faydalı olacaktır. Ayaklarınızı boarda bağlama hususu da oldukça dikkat edilmesi gereken bir adımdır. Gevşek kalması durumunda ayaklarınız boarddan ayrılabilir ve kötü düşüler yaşanabilir. Ya da ani dönüş yapılan yerlerde ayak bileğinizin dönmesi suretiyle incinebilirsiniz. Board üzerindeyken duruş oldukça önemlidir. Hafif kırılmış dizler, dik pozisyondaki omurga ve kalkık omuzlar kayak için ideal duruş pozisyonudur. Bu duruşu da sağladıktan sonra ilk deneyim için risksiz fakat aynı zamanda sporun mantığını kavratabilecek parkurlar tercih edilmelidir. Düşmekten korkulmamalıdır aksine yeni başlayanların kendilerini düzeltmeleri adına düşüşleri değerlendirilmeli ve ona göre yaptıkları hatalar göz önüne alınmalıdır. Tabi bunun için başınızda bir eğitmen olması gereklidir. Tamamen duruşunuz ve vücut hareketlerinizle yönettiğiniz board ve yaptığınız bu spor oldukça eğlencelidir. İlk birkaç seanstan sonra çoğu şeyi öğrenmiş ve board hakimiyetini tamamen sağlar hale gelirsiniz. Bunun dışında ekstra olarak kayma stilinizi oluşturmak ve zorlu parkurları denemek için tek edinmeniz gereken şey tecrübedir. Bu da ne kadar fazla kayarsanız o kadar fazla edinebileceğiniz bir olgudur. Zaten bu aşamadan sonra asla board üzerinden inmek istemeyecek neredeyse tüm tatili snowboard yaparak geçirmek isteyen bir snowboard tutkunu haline geleceksiniz. Spor & Outdoor kategorisini inceleyebilir, kış sporları ve snowboard hakkında pek çok seçeneğe erişebilirsiniz.

Snowboard Ekipmanları Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Snowboard Ekipmanları Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Hava şartları düşünüldüğünde ve zaten bir tepede bulunduğunuz da göz önüne alındığında snowboard yaparken soğuktan iyice korunmanız gerekmektedir. Bunun için snowboard montu çeşitleri incelenmeli ve sizi dondurucu soğuğa karşı iyi koruyacağını düşündüğünüz bir model seçilmelidir. Kumaş itibarıyla da ıslanmamanız için su tutmayan bir kumaş olması oldukça mühimdir. Kalınlığı hem sıcak tutması açısından hem de düşüşlerde aldığınız darbelerden ciddi şekilde etkilenmemeniz için önemlidir. Hızla giden bir boardun üzerine vücudunuzu sabitlediğinizi düşünürseniz güvenlik önlemi almayı ihmal etmemeniz gerekir. Çünkü düşmek olasıdır ve normal karşılanır fakat ciddi kazalar yaşanması ve yara alınması asla istenmeyecek bir sonuçtur. Bu sebeple snowboard kask seçimi düzgünce yapılmalı, dizlik ve dirseklikler olmadan asla ama asla kaymaya başlanmamalıdır. Bir diğer önemli nokta ise göz korumasıdır. Kış da olsa havaların güneşli olabileceği ihmal edilmemeli bunun yanı sıra kayarken etrafta uçuşan kar taneleri ya da düşüşlerde gözünüze herhangi bir şey değmemesi için snowboard gözlüğü kesinlikle takılmalıdır. Farklı modellerde olan bu gözlükler oldukça da şık tasarlanmıştır. Değişik yansımaları, yüksek korumalı camları ve sağlam çerçevesiyle uzun yıllar her yaptığınız kayak türünde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olup sizleri yarı yolda bırakmaz. Güvenlik önlemlerinizi aldıktan sonra pantolon seçimine geçebilirsiniz. İçinizde rahat hareket edebileceğiniz bir pantolon olmasının yanında bu ürünün de su geçirmez kumaşta olması gerekmektedir. En önemli adım olarak nitelendirilebilecek olan bot seçimini yaparken de ayağınıza tam oturmasına, board üzerinde durmak için elverişli olmasına ve tabi ki sizleri rahat ettirme konusunda başarılı olmasına özen göstermelisiniz. Yine bu ürünün de ayaklarınızı soğuktan koruduğuna ve su geçirmediğine emin olmalısınız. Son olarak snowboard eldiveni çok önemli bir husus gibi gözükmese de en çok korunması gereken yerlerden biri ellerinizdir. Bu ürünle, kayak esnasında sürekli dışarda durarak denge sağlamanıza yardımcı olacak ellerinizin soğuktan donup kurumasına engel olursunuz. Zira her düşüşünüzde ıslanır ve zaten soğuk olan havada iyice üşüterek tatil için geldiğiniz zamanı hasta olarak geçirirsiniz. Can sıkıcı olacak bu gibi durumlarının yaşanmaması için bahsedilen adımlar dikkatlice uygulanmalıdır.

Eğlenceli Snowboard Anlarınızı Paylaşın

Eğlenceli Snowboard Anlarınızı Paylaşın

Snowboard ekipmanları hazırsa ve alışma sürecinizi de atlattıysanız zirvedeki beyazlıkların keyfini çıkarabilirsiniz demektir. Zirveden büyülü manzarayı izleyip eşsiz doğa havasının oksijenini içinize çektikten sonra kendinizi bu güzelliğe teslim edin. Bu eğlenceli anlarınızı da kameranız ya da cep telefonunuz ile kaydederek döndüğünüzde geride bıraktığınız tatilin eğlenceli anlarını tekrar yaşarsınız. İsterseniz de bu anları arkadaşlarınızla paylaşarak neşenize ortak olmalarını sağlayabilirsiniz. Zirveye çıkarken ve kayarak aşağı inerken bu cihazları nereye koyacağınızı da düşünmenize ihtiyaç kalmıyor. Snowboard çantası sayesinde, kayağa uygun tasarımı ve üretildiği materyaliyle sizlere asla zorluk yaşatmaz. Böylelikle sadece cep telefonu ve kamera değil diğer değerli eşyalarınızı da yanınızdan ayırmanıza gerek kalmaz. Otel odanızın anahtarı gibi minik eşyaları snowboard pantolonu üzerindeki ceplerde de taşımayı tercih edebilirsiniz. Fakat uzun tırmanışlar esnasında suya ihtiyacınız olabileceğini unutmayıp çantanızda mutlaka küçük de olsa bir su şişesi bulundurmak yararınıza olacaktır. Snowboard yapmanın tadını bir kere aldıktan sonra her fırsatta yapmak isteyeceğiniz bu spor için gerekli malzemeleri satın almanızı öneririz. Her seferinde kiralamak yüksek maliyetli olabileceği gibi seçim yaparken de dikkat etmeniz gereken eşyaların size özel olması önemlidir. Kiralanan eşyaların bedeninize uymaması sonucunda istenmeyen sonuçlarla kaşı karşıya kalınabilir. Bu sebeple kendinize ait eşyalar edinmeniz şiddetle tavsiye edilir. Snowboard fiyatları genel anlamda standart denebilecek bir çizgide yer alır. Seçtiğiniz ekipmanlar, gözlükler ve ekstra çantalar ile bu tutarı yükseltmek ya da alçaltmak sizin elinizde. Fakat ortalama olarak bakıldığında keyifli bir tatil için ayırdığınız bütçenin her kuruşunu hak eden bu ürün ve ekipmanlara göz atmak için Kış Sporları sayfamızı inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Action (7)
Bataleon (8)
Bent Metal (12)
CAPITA (11)
DC (14)
Deeluxe (11)
(186)
Elan (1)
Flux (15)
GNU (11)
Gymex (1)
Head (4)
LIBTECH (6)
Northwave (52)
Pilsan (6)
Rome (39)
Roxy (9)
Thirtytwo (23)
TRANS (7)
UNION (17)
Vans (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL