Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kayak Aksesuarları

için 859 sonuç bulundu.

Kayak Aksesuarları

Kayak sporu esnasında seçtiğiniz kayak botu, kayak takımı ve kayak lokasyonu kadar önemli olan bir diğer nokta da tabii ki kullanacağınız kayak aksesuarları. Kayak gözlüklerinden kayak çoraplarına birbirinden kaliteli ve kullanışlı aksesuar çeşidi burada sizleri bekliyor.

Gözlük

Gözlük

Güneş ışınlarının bembeyaz karlar ile birleşmesi kadar iç açıcı bir manzara elbette olamaz; ancak söz konusu kayak yapmak olduğu zaman sporcuların görüşünü ciddi oranda etkilediği aşikar. Kaliteli bir kayak gözlüğü, güneşin beyaz zemin üzerindeki yansımalarını minimize ederek çok daha net ve sağlıklı bir görüş elde etmenizi sağlar. UV ışınlarından koruyucu özelliğe sahip, çizilmez camlı, hafif ve sis anti-buğu özellikli bir kayak gözlüğü ile kusursuz bir kayak keyfi sizi bekliyor.

Eldiven & Bere

Söz konusu kayak eldiveni olduğu zaman kayak ekipmanları arasında belki de en çok göz ardı edilen, ancak en önemli aksesuarlardan bir tanesinden bahsetmiş oluyoruz. Güçlü tutuş teknolojisi ile özel olarak kayak batonuna uygun şekilde tasarlanmış olan kayak eldivenleri, bir yandan ellerinizi ısıtırken diğer yandan şık kayak beresi takımı ile kayak kıyafetinize tarz katıyor.

Çorap

Çorap

Kayak çorabı seçiminiz de en az diğer kayak aksesuarları kadar önemli bir karar. Kayak ayakkabısının sert yüzeyi ve ayağınız arasında adeta bir koruyucu yastık görevi gören kayak çorapları, soğuk havaya dayanıklı termal kumaşı sayesinde ayağınızı sıcak tutmakla kalmıyor, aynı zamanda kayak esnasında çok daha konforlu bir deneyim elde etmenizi sağlıyor. Kaliteli bir çift kayak çorabı kullanarak ayağınızda istenmeyen yara ve şişliklerin oluşmasını kolaylıkla önleyebilirsiniz.

Kask

Kullanışlılığı ve şıklığı bir yana; kayak kaskının size spor esnasında sağladığı en büyük avantaj tabii ki güvenliktir. Kayak sırasında meydana gelebilecek düşme, çarpışma veya denge bozukluğu gibi istenmeyen kazalar esnasında başınızı korumaya yönelik tasarlanan kayak kaskları, aynı zamanda yüksek hızda giderken başınıza vuran rüzgardan da sizi korumak amaçlı tasarlanmış. Delta, Salomon, Uvex gibi popüler markaların kask çeşitleri burada sizleri bekliyor.

Çanta

Çanta

Botunuz, kayağınız, kaskınız ve batonunuz hazır, pekiyi ya onları taşıması? Kayağa giderken bütün eşyalarınızı güvenle ve pratik bir biçimde taşıyabilmeniz için kullanabileceğiniz birbirinden fonksiyonel kayak çantası modellerine rastlamanız mümkün. Kayak botunuza özel kayak botu çantası, kayağınızı güvenle koruyacak kayak takımı çantası ve diğer tüm aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz kayak sırt çantası, ilgili kategorimizde bulabileceğiniz ürünlerden sadece birkaç tanesi.

Diğer Kayak Aksesuarları

Kayak aksesuarları arasında her ne kadar bu saydığımız ürünler başı çekiyor olsa da her bir ihtiyacınızı karşılayacak pek çok yan ürünle de karşılaşmanız mümkün. Termal kar maskeleri, kayak gözlüğü kılıfları ve kayak keyfinizi katlayacak daha pek çok aksesuar bu kategorimizde sizleri bekliyor. Kayağa dair ihtiyacınız olan diğer tüm malzemeleri incelemek için Kayak kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2AS (16)
A classe (4)
Action (6)
Adidas (5)
Altis (1)
Apnea (1)
Atomic (1)
Barcin (1)
Bolle (7)
Busso (4)
Carelle (1)
Crivit (1)
Dare2B (1)
(467)
Dragon (1)
Dynamic (1)
Electric (17)
Evolite (31)
Falke (1)
Fischer (3)
Giro (2)
GNU (1)
Hannah (2)
Head (2)
Icepeak (4)
JOOLA (1)
Julbo (12)
Level (1)
Lost (1)
Marker (10)
MDA (1)
Nike (5)
Oakley (21)
Protech (12)
Regatta (1)
Reusch (38)
Roeckl (1)
Rome (2)
Salomon (27)
Speedo (19)
Swans (4)
Theeve (1)
Unisex (2)
Uvex (49)
Vans (2)
Voit (5)
Völkl (5)
Ziener (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (78)
ve üzeri (86)
ve üzeri (91)
ve üzeri (101)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL