Kayak Aksesuarları

Kayak yapmaya karar verdiyseniz, kayak için gerekli olan aksesuarları edinmeniz, güvenli ve konforlu kayak yapmanıza olanak sağlayacaktır. Sonderece önemli olan kayak aksesuarları arasında: kayak gözlüğü, kayak çorabı, kayak eldiveni ve kayak kaskı yer almaktadır. Kayak aksesuarları, yetişkinler için ve çocuklar için özel olarak üretilmektedir. Kar sporlarında düşme ihtimali ve başınızı çarpma ihtimali bulunduğu için mutlaka kask takmanız gerekmektedir. Aksi halde bir kaza anında başınıza sert bir darbe alabilir ve beyin kanaması geçirme ihtimali ile karşılaşabilirsiniz. Tüm bu tatsız durumların yaşanmaması ve güvenli bir şekilde kayak yapabilmek için kayak kaskı çeşitlerinden edinmenizde yarar olacaktır. Çocuklarınızla birlikte kayağa gidecekseniz, çocuk kayak kaskı çeşitlerinden almanız gerekmektedir. Kendiniz için kayak kaskı seçerken de kask bedenlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Karlı havalarda üşümemek için kayak berelerinden yararlanabilirsiniz. Çok amaçlı bereler ile kulaklarınızı, boynunuzu ve çenenizi koruyabilirsiniz. Kayak yaparken en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlardan bir diğeri de kayak eldivenidir. Kayak eldivenleri su ve soğuk geçirmeyecek şekilde üretilmektedir. Karlı ve soğuk havada ellerin üşümesi kaçınılmazdır, ellerin üşümesi de tüm vücudun üşümesine sebep olmaktadır. Uzun süre soğuğa maruz kalan eller bir süre sonra hissizleşir ve batomu tutamaz hale gelir. Hem sağlığınızı korumak hem de rahat ve güvenli bir şekilde kayak yapmak için kayak eldiveni kullanmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Lafuma kayak eldiveni ve Columbia kayak eldiveni, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kategorimizde yer alan bayan kayak eldiveni, erkek kayak eldiveni ve çocuk kayak eldiveni çeşitleri arasından dilediğinizi tercih ederek sıcacık bir kayak aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

Tıpkı elleriniz gibi ayaklarınızın da gün boyunca sıcak durması için kayak çoraplarından yararlanabilirsiniz. Kayak çorapları, günlük hayatta kullanılan çoraplardan farklı olarak üretilmektedir. Termal malzemelerden üretilen kayak çorapları nemi ve ısıyı dengeler, ayakların sıcak ve kuru kalmasını sağlar. Kayak yaparken gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilmek için kayak gözlüğü kullanmanızda yarar olacaktır. Uvex kayak gözlüğü, Bolle kayak gözlüğü ve Oakley kayak gözlüğü en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kayak aksesuarlarının yanı sıra ihtiyacınız olan tüm kayak malzemeleri için kış sporları kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kayak giysileri ve kayak ayakkabısı seçimi de son derece önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Kayak Aksesuarları

için 2,123 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
(2)
(1)
(4)
Atomic (14)
(3)
(1)
Carrera (7)
Cebe (204)
(1)
(1)
(3)
(2)
(840)
(1)
Dragon (103)
(1)
Eska (8)
(1)
Evolite (104)
Falke (15)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Julbo (74)
(2)
Lafuma (32)
Leki (20)
(2)
(3)
(1)
(5)
Picture (15)
Regatta (29)
(1)
Reusch (146)
Roeckl (24)
Rome (50)
(1)
Scott (6)
Shred (77)
(4)
(2)
Starling (106)
Swans (17)
(1)
Uvex (28)
VIST (6)
(3)
Wedze (11)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (70)
ve üzeri (83)
ve üzeri (85)
ve üzeri (88)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL