Snowboard Aksesuarları

Konforlu ve güvenli bir şekilde snowboard yapabilmek için snowboard aksesuarlarından yararlanmanızda fayda olacaktır. Snowboard, heyecan ve adrenalin yüklü bir spor dalı olduğu için birçok kişi tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Sizin de snowboard tutkunuz varsa, gerekli olan aksesuarları edinerek mükemmel bir snowboard deneyimi yaşayabilirsiniz. Snowboard aksesuarları arasında: eldivenler, bereler, yüz maskeleri ve saç bantları yer almaktadır. Snowboard yaparken yüzünüzü, boynunuzu, ağzınızı ve burnunuzu soğuktan korumak için snowboard yüz maskelerinden yararlanabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen snowboard maskeleri yüzü rüzgara karşı ve soğuğa karşı etkili bir şekilde korur. Kolayca takılıp çıkarılabilen snowboard maskeleri aynı zamanda kolay ve pratik bir şekilde taşınabilme imkanı sunmaktadır. Asolo Windbloc markası tarafından üretilen snowboard yüz maskesi , polartec malzemeden üretilmiştir. Rüzgar geçirmeyen hafif yapısı ise kolay ve konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Arkasında bulun cırt cırtları sayesinde kolayca yüze oturur.

Snowboard yüz maskesi fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yüz maskeleri yüzünüze direkt gelen rügarı engellerken aynı zamanda yüzünüzün her daim kuru kalmasına olanak sağlamaktadır. Snowboard yaparken ellerinizi soğuktan ve kardan korumak için snowboard eldiveni kullanmayı tercih edebilirsiniz. Snowboard eldivenleri aynı zamanda düşme anında ellerin zarar görmesini engellemeye yardımcı olur. Çocuğunuzla birlikte snowboard yapmaya gidecekseniz, çocuk snowboard eldivenlerinden edinmenizde yarar olacaktır. Snowboard eldivenleri bedenlere göre üretildiği için ellerinizin büyüklüğüne uygun olanı tercih etmenizde yarar olacaktır.

Snowboard aksesuarlarını tek başına kullanmanız, güvenliğiniz ve konforunuz açısından yeterli değildir, bu nedenle snowboard kıyafetleri ile birlikte kullanmanız tavsiye edilmektedir. Snowboard kıyafetleri nerede satılır diye merak ediyorsanız, snowboard kıyafetleri kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek kendinize uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz. Snowboard kıyafetlerinin su ve soğuk geçirmeyen özel yapısı, rahat bir şekilde snowboard yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Snowboard kıyafetleri gibi snowboard ayakkabılarının seçimi de son derece önem arz etmektedir. En önemli snowboard malzemeleri arasında yer alan snowboard ayakkabıları, snowboard tahtaları ve snowboard bağlamaları için snowboard kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve seviyenize göre olanları kolayca satın alabilirsiniz.

Snowboard Aksesuarları

için 540 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(2)
(1)
Adidas (9)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(126)
(1)
(1)
(1)
Icepeak (8)
Icetools (230)
Leki (19)
(1)
(1)
(5)
(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
Unisex (36)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (12)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL