Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kayak Kıyafetleri

için 1,547 sonuç bulundu.

Kayak Kıyafetleri

Kış sporları ve kış aktiviteleri içinde en eğlenceli ve en adrenalin dolusu elbette ki kayak ve snowboard yapmaktır. Her spora özgü kıyafet olduğu gibi kayak sporu için de belli başlı kıyafet ve aksesuarlar bulunmaktadır. Kayak aksesuarları; eldiven & bere, çorap, kask, gözlük gibi ekipmanlardır. Kayak kıyafetleri ise mont, pantolon, içlik, polar, yelek gibi ürünlerdir.

Mont & Pantolon

Mont & Pantolon

Kayak yapmak için olmazsa olmaz kıyafetlerin başında kayak montu ve kayak pantolonu gelmektedir. Soğuk ve kardan koruma özelliğine sahip bu kıyafetlerle çok daha kusursuz bir kayak deneyimi yaşayabilirsiniz. Genellikle termal özellikte olan kayak pantolonu, kayak yaparken bacaklarınızı sert rüzgardan, soğuktan ve kardan koruma işlevi görür. Üstelik kayak pantolonları nefes alabilen kumaştan üretildiği için terleme de yapmaz. Yani her ortamda kayak kıyafetlerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kayak pantolonunuzu seçerken yaptığınız kayak türüne göre bir modele yönelmeyi ihmal etmeyin. Kayak montları ise yine pantolonlar gibi kar ve soğuk geçirmeme özelliğine sahiptir. Genellikle iç astarlı olarak üretilen kayak montları sıcak tuttuğundan kayak yaparken üşüme ya da soğuk alma gibi sorunları ortadan kaldırır. Uzun ömürlü bir kayak montu almak ve yıllarca kullanmak istiyorsanız; hem suya dayanıklı hem termal hem de terletmeyen kumaşlardan üretilen montları tercih edebilirsiniz.

Yelek & Polar & İçlik

Yelek & Polar & İçlik

Kayak kıyafetleri arasında yer alan bir diğer kıyafetler de yelek, polar ve içliklerdir. Kayak pantolonu ve kayak montu çoğu zaman çoğu kayak merkezinde soğuktan korumaya yeterli olmayabilir. Bu yüzden pantolon ve montunuzun altına polar ya da içlik giyerek kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Polar, içlik ve yelek gibi kayak kıyafetleri sizleri soğuktan korur ve daima sıcacık kalmanızı sağlar. Üstelik bu kıyafetleri yalnızca kayak yaparken değil diğer outdoor aktivitelerinde ve spor faaliyetlerinde de kullanabilirsiniz. Oldukça konforlu ve esnek kumaşlardan üretilen kayak içlikleri ve polarlar; outdoor aktivitelerinin yanı sıra günlük yaşamda da kolayca kullanılabilir. Eğer günlük yaşamınızda spor giyinmeyi seviyorsanız polar ve yelekleri kot pantolon ya da taytlarınız ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Böylece alacağınız kıyafetleri sezonluk olarak değil her zaman her yerde kullanabilirsiniz.

Takımlar

Takımlar

Eğer sık sık kayak yapıyor ve kayak deneyiminizi konforlu bir hale getirmek istiyorsanız; kayak takımlarını tercih edebilirsiniz. Kayak takımları; kayak kıyafetlerinizi tek tek satın alarak tamamlamak yerine tek bir parçayla kayak kombini yapmanızı sağlar. Kayak takımları; erkek, kadın ve çocuk olmak üzere üç farklı ürün grubu şeklinde satışa sunulmuştur. Kategorimizden tüm bu kayak takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Kayak takımlarının yapısı da kayak pantolonu ve kayak montu ile benzerlik göstermektedir. Takımlar da tıpkı mont & pantolon gibi su ve soğuk geçirmez özelliktedir. Ayrıca takımlar arasında da termal olanlar, terletmez kumaşta olanlar bulunmaktadır. En çok tercih edilen kayak takımı markalarından bazıları; Zombie, Icepeak, Brugi gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının kadın, erkek ve çocuk kayak takımı modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(481)
(470)
(439)
(297)
(221)
(114)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

2AS (111)
Adidas (3)
Alfaheat (5)
Almost (1)
And1 (5)
ANDRO (1)
Atomic (2)
Barcin (1)
Billabong (12)
Blackburn (1)
C.A.M.P. (1)
CMP (47)
Crivit (43)
Dare2B (4)
DC (12)
Diadora (1)
(667)
EMMEGI (1)
Ethna (4)
Evolite (12)
Fischer (1)
Gri (2)
Hannah (37)
HI-TEC (1)
Icepeak (10)
Jako (1)
Jant (1)
Joluvi (2)
Killtec (55)
Lafuma (1)
Marker (5)
Max Life (1)
Nike (5)
Phenix (12)
Picture (44)
povit (1)
Puhu (3)
Quiksilver (96)
Regatta (3)
Rossignol (78)
Roxy (76)
Salomon (44)
Schmlton (3)
Scorp (1)
Seac (1)
Sportive (1)
Spyder (24)
Thirtytwo (11)
Unisex (4)
Volcom (23)
Völkl (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(70)
ve üzeri (84)
ve üzeri (89)
ve üzeri (91)
ve üzeri (94)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL