Kayak Kıyafetleri

Kayak kıyafetleri arasında; kayak montları, kayak pantolonları, kayak ayakkabıları ve kayak içlikleri yer almaktadır. Kayak yapmayı seviyorsanız, kategorimizde yer alan ürünlerden kayak kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kayak kıyafetlerini takım olarak satın alabileceğiniz gibi, ihtiyacınız olan kayak ürününü tek tek de satın alabilirsiniz. Kayak çorapları ve kayak içlikleri, düzenli olarak kullanılması gereken en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Kayak çoraplarının termal yapısı, ayakların ısısını korumaya yardımcı olur ve soğuktan etkilenmesini önler. Termal içlikler, soğuk havalarda vücut ısısının dengede kalmasını sağladığı için olmazsa olmaz outodoor giysileri arasında yer almaktadır. Kadınlara ve erkeklere özel içlik çeşitleri üretilmektedir. Kış sporlarını seviyorsanız, öncelikle gerekli olan outdoor giysilerini edinmenizde yarar olacaktır. Kış sporları kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek gerekli olan outdoor kıyafetlerini anında satın alabilirsiniz.

Kayak pantolonları ve kayak montları da takım olarak ve tek tek satılan ürünler arasında yer almaktadır. The North Face markası tarafından üretilen kayak montunu, şehir hayatına da taşıyarak soğuk havalarda kendinizi üşümekten koruyabilirsiniz. Nefes alabilen ve su geçirmeyen yapısı ile son derece kullanışlı olan bu kayak montunu şehir hayatında da kullanabilirsiniz. Dayanıklı HyVent astardan üretilen bu outdoor montun dış katmanının dikişleri tamamen bant ile kapatılıp su geçirmezliği sağlanmıştır. Daha koşullarında rahat etmeniz için sıkıştırılabilir kapüşona ve lastik etek sıkıştırmasına sahiptir. Manşetleri ise cırt cırtlı olarak ayarlanabilmektedir.

Kayak pantolonları da tıpkı kayak montları gibi su, rüzgar ve soğuk geçirmez yapıda üretilmektedir. Bel kısımları genellikle lastiklidir ve cırt cırtlarla ayarlanabilir. Paça kısmından soğuk ve kar girmesini engelleyen lastikli özel bölmeleri bulunur. Bayan kayak kıyafetlerini ve erkek kayak kıyafetlerini tek tek satın almak yerine takım olarak da satın alabilirsiniz. Kayak kıyafetleri arasında, çocuk kayak kıyafetleri de yer almaktadır. Rengarenk olarak üretilen çocuk kayak kıyafetlerinden satın alırken çocuğunuzun yaşını ve vücut ölçülerini göz önünde bulundurmanızda yarar olacaktır. Çocuk kayak kıyafetleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kayak kıyafetlerini kiralamak yerine, kategorimizde yer alan kayak kıyafeti markalarını inceleyebilir ve dilediğiniz markanın ürününü satın alabilirsiniz. The North Face ve Lafuma gibi markaların ürünleri, en çok tercih edilen kayak kıyafeti markaları arasında yer almaktadır.

Öne Çıkanlar

Kayak Kıyafetleri

için 2,111 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2as (146)
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
ANDRO (63)
Armada (12)
(1)
Colle (14)
Color Kids (51)
(4)
Dare2B (40)
DC (9)
(1)
(821)
EMMEGI (10)
(1)
(1)
Icepeak (61)
(4)
(1)
Killtec (72)
Lafuma (17)
Luhta (7)
Marmot (6)
Max Life (11)
(1)
Picture (44)
Puhu (6)
Raiden (6)
Regatta (57)
Salomon (22)
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
(2)
(3)
(1)
Thirtytwo (16)
(5)
VIST (101)
Volcom (38)
Völkl (36)
(4)
(3)
(1)
Zombie (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (63)
ve üzeri (72)
ve üzeri (73)
ve üzeri (75)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL