Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

 • Son Gün 26 Ocak

  25 Aralık - 26 Ocak arası 11 TL ve üzeri alışveriş yap

 • 7 Farklı Kupon

  Alışveriş yaptıkça farklı tutarlarda kupon kazan

 • 11 Gün Geçerli

  Kuponların aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullan

Alışverişe Başla

11 TL ve üzeri alışveriş yapabileceğin ve kuponlarını kullanabileceğin tüm kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

İçinizi Isıtan Kupon Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 25 Aralık 2017 – 26 Ocak 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.
Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 26 Ocak 2018 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım>Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan 1 gün sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.
Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir? Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir: 
 • 11 TL - 74 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL değerinde 1 kupon,
 • 75 TL - 149 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL ve 20 TL değerinde 2 kupon,
 • 150 TL - 299 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL, 20 TL ve 30 TL değerinde 3 kupon,
 • 300 TL - 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL, 20 TL, 30 TL ve 50 TL değerinde 4 kupon,
 • 500 TL – 699 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL, 20 TL, 30 TL, 50 TL ve 60 TL değerinde 5 kupon,
 • 700 TL – 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL, 20 TL, 30 TL, 50 TL, 60 TL ve 80 TL değerinde 6 kupon,
 • 1000 TL – 1499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 10 TL, 20 TL, 30 TL, 50 TL, 60 TL, 80 TL ve 120 TL değerinde 7 kupon yüklenecek.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • 10 TL değerindeki kupon 75 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 20 TL değerindeki kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 30 TL değerindeki kupon 250 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 50 TL değerindeki kupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 60 TL değerindeki kupon 700 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 80 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 120 TL değerindeki kupon 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir. 
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirm? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğin; ilk alışverişinizden 10 ve 20 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 10 ve 20 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 10 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-maili üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kazanılan kuponlar; Altın & Gümüş, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Süpermarket, Bebek Bezi Islak Mendil, Oto Lastik, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile