n11
Prima

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Prima Kulübü indirim kuponu kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 17 Şubat – 13 Mart 2020 saat 23.59 tarihleri arasında Prima Kulübü'ne üye olarak Evkiba mağazası Prima ürünlerinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 15 TL indirim kuponu kazanıyor. Kuponlar 31 Mart 2020 saat 23.59’a kadar kullanılabilir
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle Prima Kulübü'ne üye olmanız gerekmektedir. Prima Kulübü'ne üye olduğunuzda, n11.com'da geçerli olacak 15 TL indirimli kupon kodunu Prima Kulübü uygulamasından alabilirsiniz. Prima Kulübü mobil uygulamasını Google Play Store ya da App Store'dan cihazınıza indirebilirsiniz.Kupon kodu n11 uygulaması kuponlarım sayfasından "Kupon kodu girin" kısmına eklenerek aktif edilebilir.
Kuponu hesabıma nasıl yüklerim? Prima Kulübü uygulamasından alacağınız indirim kodunu Kuponlarım sayfasından hesabınıza yükleyebilirsiniz.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 13 Mart 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kupon hangi ürünlerde geçerli? İndirim kuponu, Evkiba mağazasından yapılacak Prima Islak Mendil ve Bebek Bezi ürünlerinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

* n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

** n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile