Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

n11.com Paycell Kart kampanyası nedir? 13 Şubat – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, n11.com veya yetkili Turkcell bayilerinden “n11.com Paycell Kart” satın alan üyeler, 500 MB internet ve n11’de geçerli 22 TL indirim kuponu kazanıyor.
n11.com Paycell Kart’ımın şifresi nedir? n11.com Paycell Kart’ınızın şifresi, kart aktive edildikten sonra kart numarasının son 4 hanesidir. Dilerseniz, 0850 622 60 60 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçerek ya da paycell uygulaması üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Paycell uygulamasına giriş yapmak için oluşturacağınız şifre ile kart şifresi farklıdır.
MB hediyesini nasıl kullanırım? İnternet paketi kartınızı aktive ettikten sonra otomatik olarak n11.com Paycell Kart’ınıza tanımlanır ve Paycell uygulaması üzerinden kullanılabilir.

Hediye 500 MB’ın kazanılabilmesi için kartın aktivasyonunun yapılması gerekmektedir. Kartınızı Paycell mobil uygulaması üzerinden ya da Turkcell Mağazalarından aktive edebilirsiniz. Aktivasyon tamamlandıktan sonra 1 hafta geçerli 500 MB internet paketinizi Paycell mobil uygulaması içerisinden tanımlayabilirsiniz.

İnternet paketinizi hattınıza tanımlayabilmek için Paycell mobil uygulamasında Hesabım anasayfasında Paycell Kart menüsünü seçtikten sonra n11.com Paycell Kartınızı seçmeli ve kart görseli altındaki 500 MB görseline tıklamalısınız.
Hediye kuponu hesabıma nasıl yüklerim? n11.com 22 TL hediye kuponunuzu kullanmak için kartınızı telefon numaranızla aktive ettikten sonra “n11” yazıp kartınızın son 4 hanesini Turkcell’liyseniz 2255’e, diğer operatör kullanıcısıysanız 0532 752 22 55’e sms göndermeniz gerekmektedir. Hediye kuponunuzu n11 hesabınıza tanımlamak için SMS ile gelen kodu n11.com internet sitesinde Hesabım>Kuponlarım>Yeni kupon adımlarını izledikten sonra ilgili alana girmelisiniz.
Hediye kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kupon kodunun, n11 hesabına 31 Aralık 2019 tarihine kadar hesaba tanımlanması gerekmektedir. Hesaba tanımlanan kuponun 30 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.
Kupon hangi alışverişlerde geçerli? İndirim kuponu, Altın, Gümüş, Süpermarket, Dijital Kod & Ürün, TL Yükleme, SIM Kart Hat Alışverişlerinde, Toptan Satış, Özel Satış, Kampanyalar hariç diğer kategorilerden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanyaya 1 kereden fazla katılabilir miyim? n11.com’da geçerli 22 tl hediye kuponu her bir n11.com Paycell kart için yalnızca 1 kez geçerlidir.
MB kazanımları kart bazında gerçekleşmektedir. Kartın kaybolması ve çalınması durumunda kazanımlar başka karta ya da kullanıcıya devredilemez.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya n11.com’da yer alan diğer kuponlar ve kampanyalarla birleştirilemez.
Hediye MB kampanyasından kimler faydalanabilir? İnternet kazanımı tüm bireysel ve kurumsal müşteriler ile ön ödemeli ve faturalı hatları kapsamaktadır.
Satın aldığım n11.com Paycell Kart'ı iade edebilir miyim? Ambalajı açılmamış n11.com Paycell Kart'lar iade edilebilir. Ambalajı açılan ürünün adesi yapılamaz.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi mağaza iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com ve Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Ticari amaçlı kullanımı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile