Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Paycell mobil ödeme kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 26 Ekim - 12 Kasım tarihleri arasında FIRSAT yazıp 5955’e SMS gönderdikten sonra, n11.com’da Turkcell faturalarına yansıtarak yapacakları 20 TL ve üzeri harcamalarında bir sonraki alışverişlerinde geçerli 10 TL hediye kazanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 12 Kasım 12.00’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 26 Ekim - 12 Kasım tarihleri arasında FIRSAT yazıp 5955’e SMS gönderdikten sonra, n11.com’da Turkcell faturanıza yansıtarak alışveriş yapıp kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Kampanyadan kimler yararlanabilir? Kampanyadan ses hattı kullanan bireysel Turkcell müşterileri yararlanabilir.
Katılım ücretli mi? Kampanyaya başvuru SMS’i ücretsizdir.
Hediye param ne zaman hesabıma yüklenir? Harcama sonrası kazanılan hediye para 13 Kasım 2019'da hattınıza yüklenecektir.
Hediye paramı nasıl kullanabilirim? Yüklenecek hediye para n11.com’dan yapılan alışverişlerde Turkcell fatura ile ödeme seçeneği tercih edilerek kullanılabilir. Hediye, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
Hediye paranın son kullanım tarihi var mı? Hediye para 7 gün geçerli olup kullanılmadığı durumda geri alınacaktır.
Turkcell ile ödemede aylık alışveriş üst limiti var mı? n11.com üzerinden Turkcell ile ödeme aylık alışveriş üst limiti toplam 150 TL ve 350 TL arasında değişir.
Hediyemi başkasına devredebilir ya da nakit karşılığını alabilir miyim? Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya, Yatırımlık Altın ve Gümüş, SIM Kart ve Hat, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler hariç tüm alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ve n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ve n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile