n11

Kampanyadan Nasıl Yararlanırım?

 • Papara Card Nedir?

  Papara Card ile asla borçlanmaz, hesabınızdaki bakiyeyi harcarsınız. Harcamaları kolayca takip eder, harcarken anında nakit kazanırsınız.
 • Cashback Nedir?

  Papara Cashback, sabit markalarda veya kategorilerde, sabit oranlarda anında nakit kazanabileceğiniz bir program.
 • Henüz Papara Hesabınız Yoksa;

  Hemen aşağıdaki butona tıklayın, hesabınızı oluşturun: Hesap Aç

Her Ay Toplam 50 TL Kazanın

Papara Card ile n11’den alışveriş yapın, her harcamanın %5’ini Cashback ile anında kazanın

Fırsatı Kaçırmadan Alışverişe Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cashback nedir? Cashback, Papara’da yer alan anlaşmalı işyerlerinde ve/veya kategorilerde yapılan harcamalarınızın belirli bir oranının, Papara hesabına elektronik para olarak iade edildiği bir programdır.
Cashback’ten nasıl faydalanılır? Cashback’ten faydalanabilmek için, Papara.com adresinden ya da cep telefonunuza Papara uygulamasını indirerek saniyeler içinde hesap oluşturmanız, onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olmanız ve bir Papara Card’a sahip olmanız yeterlidir.
Programa hangi Papara Card’ları dahildir? Papara Black Card, Papara Lite Card ve Papara Sanal Kart olmak üzere tüm Papara Card’lar Cashback Programına dahildir.
Cashback ile n11’e özel %5 anında nakit kazan nedir? n11 üyeleri, Papara Card’ları ile yaptıkları harcamalarda her ay toplam 50 TL kazanabilirler. Her harcamanın %5’i Cashback ile anında kazanılır.
Cashback ile n11’e özel %5 anında nakit kazan kampanyası ne zamana kadar geçerlidir? Cashback ile n11’e özel %5 anında nakit kazan kampanyası, 15 Eylül 2020 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Cashback’ten hangi durumlarda ödeme yapılmaz? Belirli bir kategoride gerçekleşen harcamalardan kazanç sağlanması için harcama yapılan işyerinin MCC (Üye işyeri kategori) bilgisi ve işlem açıklama bilgisi dikkate alınır. Üye işyeri kategori bilgisi yanlış tanımlanmış işyerlerinde yapılan alışverişlerde ya da işlem açıklama bilgisi yanlış gelen işlemlerde kazanç ödemesi yapılmayabilir.
Cashback ile kazançlar olarak toplu alınabilir mi?

Evet, dilerseniz Cashback tercihini Ay Sonunda Al olarak değiştirebilir ve tüm kazancınızı toplu olarak alabilirsiniz.
Cashback Programı tercihinizi:

 • Papara.com web sitesi üzerinden Hesabım -> Ayarlarım -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini işaretleyip onaylayarak,
 • Papara mobil uygulaması üzerinden Sol menü -> Cashback -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini açarak değiştirebilirsiniz.
 • Ay Sonunda Al tercihini yaptığınızda, o ayın son günü saat 23.59'da kazancınızı toplu olarak alırsınız.
Toplam kazançlar görüntülenebilir mi? Papara mobil uygulamasındaki Cashback sayfasından bu ayki toplam kazancınızı ve bugüne dek olan toplam kazancınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kazanç elde edilen işlem iade olursa ne olur? Kazanç sağladığınız bir harcamanın iptali/iadesi halinde kazandığın kazanç tutarı da Papara’ya iade edilir.

Ödeme yaptığınız işyeri tarafından iadenin size farklı bir ödeme yöntemi ile yapılması halinde (nakit, havale, hediye çeki vb.) ödenen kazanç tutarı Papara hesabından tahsil edilir.

Cashback sayfasındaki “Bu ayki toplam kazancın” bölümünde güncel nakit kazanç tutarınızı görüntüleyebilirsiniz.

*n11.com ve Papara, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**Detaylı bilgi için papara.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile