n11

İş Bankası Taksitli Ek Hesap ile Alışverişin Keyfini Çıkar

  • Henüz İş Bankası Müşterisi Değilsen,

    NFC özelliği olan cep telefonuna İşCep'i indir, ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıkla. Karşına çıkacak kısa başvuru formunu doldur. Yeni tip TC kimlik kartındaki çipi NFC uyumlu* telefonuna tarat. “Yüz Tanımayı Başlat” butonuna tıkla. Yüzünü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yap. "Müşteri Temsilcisine Bağlan" butonuna tıkla ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamla. Cep telefonuna gönderilecek geçici müşteri şifresi ile hemen İşCep uygulamasının kolay hizmetlerinden yararlanmaya başla.
  • İş Bankası Müşterisiysen,

    500 - 5.000 TL arası alışveriş yap. Ürün/ürünlerini sepete ekledikten sonra ödeme aşamasında “İş Bankası ile Öde” seçeneğini seç. Ek Hesap kullanarak limitin dahilinde 3 aya varan vade fırsatı ve %0 faiz ile Taksitli Ek Hesap seçeneğinden yararlan.

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası’ndan Taksitli Ek Hesap kampanyası nedir? n11.com’dan 500 - 5.000 TL aralığında alışveriş yapmak isteyen Türkiye İş Bankası müşterileri, 28.05.2021-07.07.2021 tarihleri arasında, “İş Bankası ile Öde” platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilecek ve limitleri dahilinde 3 aya varan vade fırsatı ve %0 faiz ile Taksitli Ek Hesap seçeneğinden yararlanabilecektir.

İş Bankası müşterilerinin vade başlangıç tarihine (Ek hesap gelecek faiz ödeme günü) göre taksit sayısı vadeden daha küçük olabilecektir. Oluşan taksit tutarları ve adedi İş Bankası tarafından sunulacak olan ödeme planında görülebilmektedir.
Farklı alışveriş tutarları ve vadelerde faiz oranı aynı mı olacak? Diğer vade ve tutarlarda güncel taksitli ek hesap faiz oranı uygulanacaktır.
Ek Hesap limitim yeterli değilse ne yapmalıyım? Ek hesap kullanılabilir limitinin alışveriş tutarı için yeterli olmadığı hallerde İş Bankası müşterileri, İş Bankası dijital kanallarından ve şubelerinden anında ek hesap limit artışı yapabilecektir.
Ek hesabım yoksa ne yapmalıyım? Ek hesabı olmayan İş Bankası müşterileri dijital kanallardan ve şubelerden ek hesap başvurusunda bulunabileceklerdir.
Alışverişimi iptal/iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün/ürünlerin n11.com’a iade edilmesi halinde, n11.com tarafından İş Bankası nezdindeki ilgili hesaba iade edilen ürün bedeli ile taksitli ek hesap kapatılacak/ara ödeme yapılacaktır.

*İş Bankası ve n11.com; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile