n11
  • Maximum Mobil Uygulaması Yoksa;

    Maximum Mobil uygulamasını cep telefonuna indir. Maximum Mobil’de Kampanyalar bölümüne git, ilgili kampanyadakş KATIL butonuna tıkla. Tek seferde yapacağın 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinde 50 TL MaxiPuan kazan.
  • Maximum Mobil Uygulaması Varsa;

    Maximum Mobil’de Kampanyalar bölümüne git, ilgili kampanyadakş KATIL butonuna tıkla. Tek seferde yapacağın 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinde 50 TL MaxiPuan kazan.

18 Mayıs 2021’de hesabına yüklenecek kazanılan MaxiPuan’larını 28 Mayıs 2021’e kadar keyifle kullan.

Alışveriş Yap, MaxiPuan Kazan

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Maximum Mobil’e Özel MaxiPuan kampanyası nedir? n11 üyeleri, 16 - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında, Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak n11.com’dan tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden ise 50 TL MaxiPuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım? Maximum Mobil’de "Kampanyalar" bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya hangi kartlar dâhil? Kampanyaya, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç kredi kartı), İş Bankası Bankamatik Kartı dahildir. Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dâhil kartlarınızla yapmanız halinde mümkündür.

Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
Kampanyaya hangi kartlar ve işlemler dâhil değil? Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Yatırımlık Altın ve Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom TL Yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler hariç tüm alışverişlerde MaxiPuan kampanyası geçerlidir.
MaxiPuanlar hesabıma ne zaman yüklenir? MaxiPuan’larınız 18 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
MaxiPuan’ların son kullanma tarihi nedir? MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Mayıs 2021’dir.
MaxiPuan’larımı MaxiMil’e çevirebilir miyim? Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.
Alışverişimi taksitli yapabilir miyim? Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
Tümünü Gör

*n11.com ve İş Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile