n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Evcil Hayvan Ürünlerine Özel İndirim kampanyası nedir? n11 üyeleri; 25 Kasım 2022 tarihine kadar, Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinden tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 20 TL sepette ek indirim kazanıyor.

Sepet tutarı arttıkça, indirimler katlanarak artmaya devam ediyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 25 Kasım 2022 saat 23.59’a kadar, Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerden 250 TL ve üzeri alışveriş yapılarak kampanyadan yararlanılabilir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir.
En yüksek indirim tutarı nedir? En yüksek indirim tutarı 60 TL’dir.
Kampanya ne zamana kadar devam ediyor? Kampanya 25 Kasım 2022 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır.
Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.