n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Elektronik Kategorisinde Yaza Özel Sepette Ek kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 2 - 3 - 4 Ağustos 2021 tarihleri arasında Elektronik kategorisinden yapacakları alışverişlerde 220 TL’ye varan sepette ek indirim fırsatı yakalıyor.
  • 55 TL Sepette Ek İndirim, 2.500 TL ve üzeri,
  • 110 TL Sepette Ek İndirim, 5.000 TL ve üzeri,
  • 165 TL Sepette Ek İndirim, 7.500 TL ve üzeri,
  • 220 TL Sepette Ek İndirim, 10.000 TL ve üzeri Elektronik alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanya hangi tarihlerde geçerli? Kampanya, 4 Ağustos 2021 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, TV & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video, Oyun, Konsol kategorilerinde geçerlidir.
>Dijital Kodlar & Ürünler, Oyun ve Yazılım, E-kitap ve Okuyucuları, Yenilenmiş & İkinci El & Teşhir Cihazlar, İkinci El Yenilenmiş Oyun & Konsol, DJ Ekipmanları & Pikap, Sim Kart, Hat Paketler kategorilerinde geçerli değildir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilirsiniz.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile