n11
  • CardFinans’ın Varsa;

    UGURLU yaz, 2273’e SMS gönder Tek seferde yapacağın peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinde 50 TL değerinde ParaPuan kazan
  • Advantage’ın Varsa;

    UGURLU yaz, 4477’ye SMS gönder Tek seferde yapacağın peşin ya da taksitli 500 - 999,99 TL arası ilk alışverişinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinde 50 TL değerinde NakitPuan kazan Üstelik, 6 taksit fırsatını yakala

20 Nisan 2021’de harcama yaptığın karta yüklenecek kazanılan ParaPuan / NakitPuan’larını mayıs sonuna kadar keyifle kullan.

Alışverişinle ParaPuan/NakitPuan Kazan

CardFinans ile 50 TL’ye Varan ParaPuan Fırsatı

Finansbank kampanyası nedir? n11.com üyeleri 16 Mart - 15 Nisan 2021 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartıyla veya Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ile n11’de tek seferde yapacakları peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 50 TL değerinde ParaPuan kazanıyor.
Fix Card “Artı Kampanya” nedir? CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
Kampanyaya nasıl katılırım? ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen üyelerin, alışveriş öncesinde "UGURLU" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

*www.n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
Kampanyaya tüm kartlar dahil mi? Ticari kartlar, banka (debit) kartları, sanal kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir.
Kampanyaya ek kart ile katılırsam ne olur? Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir
Kampanyaya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom Mobil TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler hariç diğer alışverişlerinizde geçerlidir.
Kazandığım ParaPuan kartıma ne zaman yüklenir? Kazanılan ParaPuan’lar 20 Nisan 2021 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup mayıs sonuna kadar geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan ParaPuan'lar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
ParaPuanlarım ile taksit kampanyasından yararlanabilir miyim? Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan'ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Kampanyadan ödül kazanırsam Artı Kampanya iptal edilebilir mi? Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihine kadar Artı Kampanya iptal edilemez.
Alışverişimi taksitlendirebilir miyim? Yasal düzenleme gereği BİREYSEL kredi kartları ile kozmetik, alkollü içecek, ofis malzemeleri, telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, hediye kart ve hediye çeki alımlarında, doğrudan pazarlama, yurt dışı alışverişleri, basılı ve külçe halindeki kuyum harcamalarında taksitli satış yapılamamaktadır (Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 6 taksit uygulanabilecektir.) Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 3 taksitle; kulüp ve derneklerle yapılan ödemelerde, tablet alımları, elektronik eşya (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk Lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 taksitle, sağlık ürünü alımlarında 9 taksitle; vergi ödemelerinde, fiyatı 3.500 Türk Lirasına kadar olan televizyon, bilgisayar (tablet hariç) mobilya ve elektrikli eşya alımlarında (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) 12 taksitle; havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalar 18 taksitle sınırlı olmak üzere taksitli satış yapılabilmektedir. Bireysel kredi kartları ile bunlar dışındaki sektörlerde en fazla 12; ticari kredi kartları ile sektör bağımsız en fazla 18 taksit uygulanabilecektir. Bankamız POS'undan anılan yasal düzenlemelere aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerinize ait olacaktır.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi nereden alırım? Kampanya kapsamında www.n11.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.n11.com'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir. www.n11.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Tümünü Gör

* www.n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

** n11.com ve QNB Finansbank A.Ş.'nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Advantage ile 50 TL’ye Varan NakitPuan Fırsatı

HSBC Advantage NakitPuan hediye kampanyası nedir? n11.com üyeleri 16 Mart - 15 Nisan 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartı ile belirli ürünlerde tek seferde yapacakları peşin ya da taksitli 500 - 999,99 TL arası ilk alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 50 TL değerinde NakitPuan kazanıyor ve üstelik peşin fiyatina 6 taksit fırsatını yakalıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım? NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen üyelerin, kampanya boyunca alışveriş öncesinde "UGURLU" yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
*HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
Kampanyaya tüm kartlar dahil mi? Ticari kartlar, banka (debit) kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir.
Kampanyaya ek kart ile katılırsam ne olur? Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
Kampanyaya hangi kategoriler dahil değil? Yatırımlık Altın & Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom Mobil TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan NakitPuan'lar, TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
Kazandığım NakitPuan kartıma ne zaman yüklenir? Kazanılan NakitPuan’lar 20 Nisan 2021 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, mayıs ayı sonuna kadar geçerlidir.
Alışverişimi taksitlendirebilir miyim? Yasal düzenleme gereği BİREYSEL kredi kartları ile kozmetik, alkollü içecek, ofis malzemeleri, telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, hediye kart ve hediye çeki alımlarında, doğrudan pazarlama, yurt dışı alışverişleri, basılı ve külçe halindeki kuyum harcamalarında taksitli satış yapılamamaktadır (Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 8 taksit uygulanabilecektir). Kulüp ve derneklerle yapılan ödemelerde, tablet alımları, elektronik eşya (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan televizyon vb.), havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 3 taksitle; sağlık ürünü alımlarında 9 taksitle; vergi ödemelerinde, fiyatı 3.500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, havayolları ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalar 12 taksitle; mobilya alımlarında ve elektrikli eşya alımlarında (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) 18 taksitle sınırlı olmak üzere taksitli satış yapılabilmektedir. Bireysel kredi kartları ile bunlar dışındaki sektörlerde en fazla 12; ticari kredi kartları ile sektör bağımsız en fazla 18 taksit uygulanabilecektir. Bankamız POS'undan anılan yasal düzenlemelere aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerlerine ait olacaktır.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan'ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi nereden alırım? www.n11.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com’dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında www.n11.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.n11.com'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
Tümünü Gör

* www.n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

** n11.com'un ve QNB Finansbank A.Ş.'nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*** n11.com'un ve HSBC Bank A.Ş.'nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile