AĞDA, EPİLASYON, TÜY ALMA

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • Miss Soleil Sensitive Kadın Tıraş Bıçağı x 2 Adet

  (5)

  69,90 TL

  59,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  35,94 TL

 • BIC Miss Soleil Kadın Tıraş Bıçağı 3+1'li Blister

  (3)

  29,90 TL

  22,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  13,74 TL

 • Miss Soleil Sensitive Kadın Tıraş Bıçağı (Duş Jeli Hediyeli)

  (1)

  29,90 TL

  22,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  13,74 TL

 • BIC Twin Lady Çift Bıçaklı Kadın Tıraş Bıçağı x 5 Adet

  59,90 TL

  47,90 TL

  SEPETTE %40 İNDİRİM

  28,74 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vi-Vet Siyah Ağda Sir El Ağdası Kalıp Ağda 500 Ml

  46,00 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

Herkesin en önemli sorunu haline gelen istenmeyen tüyler, hayatı daha da zorlaştırmakta. O gün giyeceğiniz kıyafetleri bile tüylerinizin durumuna göre belirlemek zorunda kalmanız oldukça can sıkıcı olabilir. Her ne kadar çoğu insan ağda yöntemiyle bu sorunla baş etmeye çalışsa da çok kolay bir işlem olmadığı için epey zaman alıcıdır. Eğer çalışıyorsanız ya da öğrenci iseniz tatil günlerinizden bir gününü bu işlem için feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Üstelik işlem, sonrasında cilt tipinize göre hassasiyet oluşturabileceği için mümkünse işlemden bir gün sonra gün ışığına çıkmanız ve istediğiniz kıyafetleri giymek için bir gün beklemeniz gerekebilir. Fakat tüy alma zamanlarınızı uzun vadeye yayması göz önünde bulundurulduğunda avantaj sağladığı söylenebilir. Tabi bu işlem için acı eşiğinizin yüksek olması gerektiğini söylemekte fayda var. Eğer bu işleme ayıracak vaktiniz yoksa ve rutin olarak uğraşmak istemiyorsanız da lazer epilasyon yapmak pratik ve kalıcı bir çözüm olacaktır.

Epilasyon Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler

Epilasyon Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler

Epilasyon oldukça önem verilmesi gereken bir konudur. İşlemi uygulayacağınız cihazın kalitesi ve güvenilirliği de cildinizi teslim etmeden önce üzerinde iyice durup detaylı araştırmalar yapmanızı gerektiren bir adımdır. Öncesinde cildinizi hazırlamanız sizler için oldukça faydalı olacaktır. İyi nemlendirilmiş ve bir süredir üzerinde hiç kimyasal ürün kullanılmayan bir cilt olması işlemin etkili sonuç vermesi yönünden oldukça önemlidir.Ağda yapmayı düşünüyorsanız öncesinde tüylerinizin biraz uzamasını beklemelisiniz. Kalıcı bir çözüm olmadığını bilmeli fakat bitkisel çeşitlerinin uzun süreli kullanımında tüylerinizde azalma meydana getirebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Tabi bu durumun da bünyeden bünyeye değişiklik gösterdiği unutulmamalıdır. Tüm vücut epilasyon yapma düşünceniz varsa işlemi gerçekleştireceğiniz tarihten 4 hafta öncesine kadar tüy köklerini etkileyecek durumlardan kaçınmalısınız. Eğer güneşleniyorsanız bu işlemin bir ay öncesinden güneşlenmeyi de bırakmanız gerekir ya da kış ayları epilasyon için daha elverişli olacağından seanslarınızı o zamanlarda yapmayı deneyebilirsiniz. Tüylerinizi sarartmayı tercih edenlerdesiniz uygulamadan önce bu işlemden kaçınmanız tavsiye edilir. Bu ibareleri dikkatlice uyguladıktan sonra epilasyon aleti yardımıyla işleme başlayabilirsiniz. Uygulamaya başladığınız andan itibaren aniden bir değişim olmayacağından kendi cilt tipiniz ve tüy yoğunluğunuza göre düzenli seanslar halinde uygulamanız gerekmektedir. Genel olarak 6 – 8 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilmeye başlanır. İşlem esnasında ve sonrasında da dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunur. Lazer işlem uyguladığınız bölge mutlaka güneşten korunmalıdır. Bunun için yüksek koruma faktörlü güneş kremleri önerilebilir. Bölge normal zamanlarda da kuru kalmamalı düzenli olarak nemlendirici takviyesi yapılmalıdır. Tercihe göre zaman zaman buz yardımıyla soğuk kompres de uygulayabilirsiniz. Bu sayede işlem gören cilt daha kısa sürede kendini toparlayarak pürüzsüz bir hale bürünür.

Ağda-Epilasyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ağda-Epilasyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüylerinizden kurtulmak için ağda yapmayı tercih ediyorsanız satın alacağınız ağdanın içeriğinin cilt tipinize uygun olması çok önemlidir. Bu adımı geçtikten sonra kullanım açısından rahat olacağını düşündüğünüz modeli seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde zaten uzun süren bu işlem daha uzun saatlerinizi alabilir, eğer doğru yapamazsanız sonuçsuz bile kalabilirsiniz. Ağda çeşitleri göz önüne alındığında gerekli ekipmanınız varsa roll on ağda tercih edilebilir. Diğerlerine nazaran daha kullanışlı olan bu çeşidi kullanmanız için ısıtıcısına sahip olmanız gerekmektedir. Ürünü ısıtıcının haznesine oturtup ısıtıcıyı fişe taktıktan sonra bir süre beklemelisiniz. Yeterli sıcaklığa ulaştığını düşündüğünüzde ya da ürüne bakıp eridiğini gördüğünüz anda kullanıma hazır hale gelmiş demektir. Ürünü tüylerinizi almak istediğiniz bölgeye nazikçe sürdükten sonra yine daha önceden sahip olmanız gereken ağda bandı yardımıyla işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Bir diğer yöntem de sir ağda kullanmak olabilir. Kaynatmakla uğraşmadan aldığınız ürünü sıcak suyun içinde bir süre beklettikten sonra kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Tabi bu işlemde ürün için uygun sıcaklığı ayarlamak oldukça önemli olduğundan bir sirağda makinesi edinmek oldukça işinize yarayacaktır. Diğer yöntemler ise geleneksel denilen ağda yöntemleridir. Günümüzde az da olsa hala kullanıldığını rastlayabilirsiniz. Ağdaya vakit ayırmak istemeyip daha acısız yöntemlerle kalıcı sonuçlar elde etmek isteyen kullanıcılar için en uygun ve popüler yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon aleti evde kullanmanız için oldukça uygun tasarlanmış olup kablolu ya da kablosuz seçenekleriyle de sizlere seçim şansı sunar. İlk uygulamadan itibaren tüylerinizde ciddi bir azalma yaşatırken altı ay kadar uzun bir süre için de pürüzsüzlüğün garantisini verir. Her vücut tipine ve her bölgeye uygun tasarımıyla sizlere zahmetsiz bir uygulama yaşatır. Ergonomik tasarımı ve bulundurduğu ekstra başlıklar sayesinde tercihinize göre kullanabilirsiniz. Tüy yoğunluğunuza göre işlem gücünü arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Tamamen siz değerli kullanıcılarını düşünen bu ürünü uzun yıllar aynı performansla kullanabilirsiniz. Fiyat olarak uzun vadede bakıldığında ağdayla bir farkı olmadığı görülebilir. Bütçe dostu olan bu ürünler sizlerin de hayatını kolaylaştırdığından kısa sürede vazgeçilmezin olacaktır.

Epilasyon Aletlerinin Kullanımı

Epilasyon Aletlerinin Kullanımı

Piyasada oldukça fazla epilasyon cihazı modeli olduğundan seçim yapmak güç olabilir. Etrafınızda çokça gördüğünüz epilasyon makinesi sizler için pratik çözümlerden biri olabilir. Ürünü yalnızca prize takarak tüylerinizi almak istediğiniz bölgeye sürmenizle işlem gerçekleşir. Ekstra başka malzemelere ihtiyaç duymazsınız. Boyutları itibarıyla her bavulda yer bulabileceğiniz bu cihazı, tüm seyahatlerinizde yanınıza alabilir zahmetsizce taşıyabilirsiniz. Ürünün acil gelişen davetlere hazırlanırken de kurtarıcınız olabilir. Fakat bu yöntemin bazı kullanıcılar için acılı bir çözüm olabileceği unutulmamalıdır. Üstelik tüy alım süresi olarak da çok ciddi zamanlar sunmaz. Bir diğer seçenek ise en popüler ve kalıcı yöntemlerden biri olan lazer epilasyon aleti. Evinizde kendinize en uygun zamanları belirleyip kendi seanslarınızı oluşturmanın rahatlığını yaşarsınız. Lazer epilasyon çeşitleri bireylerin ten rengine, ya da uygulanan yöntemin şekline göre farklılık gösterir. Koyu tenli bireylerde tüylerin daha iyi görülmesi açısından uygulanan yöntem başka iken açık renkli bireylerde başkadır. İşlem uygulanan bölgelerde yüzde yüze yakın sonuçlar elde etmek için ise o bölgede daha etkili olan yöntem tercih edilir. Yüz ve boyun bölgesi daha hassas ve farklı yapıda olduğundan uygulanan yöntem de haliyle farklılık gösterir. Cihazı ilk kullanımınızda ise ten renginiz ve tüylerinizin yapısının anlaşılması açısından seçeceğiniz risksiz bir bölgede kısa bir süre test seansı yapmanız tavsiye edilir. Bu seanstan sonraki 1 – 2 gün bölgede bir anormallik olup olmadığı değerlendirildikten sonra bir sorun yoksa işlem diğer bölgelerde de uygulanabilir. Bir problem olduğunu düşünüyor iseniz cilt doktoruna danışmanız tavsiye edilir. Her anlamda hayatınızı kolaylaştıran bu ürünlere sahip olmak sizi uzun süre boyunca istenmeyen tüylerle uğraşmaktan kurtarır. Epilasyon aleti fiyatları da oldukça makul olup hemen hemen diğer yöntemlerle aynı fiyata gelir. Hayatınız boyunca ortalama 100 kez ağda yaptırdığınızı varsaydığınızda oraya harcadığınız bütçeyle bir epilasyon cihazına ayırdığınız bütçede çok büyük farklar olmamasıyla birlikte epilasyon cihazıyla daha karlı bile çıkabilirsin. Bahsedilen tüm bu ürünlerin detaylı özelliklerini incelemek, görsellerini ve farklı modellerini görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ağda, epilasyon ve tüy alma ürünlerinin yanı sıra diğer kadın bakım ürünlerini de incelemek isterseniz Kadın Bakım Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.