Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Fem
Mck
GO
Bic
Fe
Ege
Gsu
A+D
EYM
Epi
Mag
Png
Snp
Vgr
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Bölgesi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Uygulama Alanı

Başka bir kelime deneyin

Kablosuz Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Islak Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

için 2,456 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ağda Epilasyon Tüy Alma

İstenmeyen tüyler belli bir zamanın ardından her birey için bir zorluk halini alıyor. Bu noktada ideal çözümlere ulaşım sağlayabilmek ve en sağlıklı yollarla çözüm sağlamak fazlasıyla önem arz ediyor. Çünkü yanlış ürün ve yöntem kullanımı nedeniyle tüylerde artış ya da sertleşme ve benzeri pek çok durum ortaya çıkabiliyor. Belli bir yaşa erişmenin ardından her birey, özellikle de kız çocukları ve kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli pek çok yol ve yönteme başvuruyor. Bu noktada hem kolay öğrenilmesi hem de uzun süre boyunca etkisini sürdürme amacıyla pek çok birey ağda yapmayı tercih ediyor. Bu sayede uzun süre boyunca istenmeyen tüyleri ortadan kaldırabiliyor. Beraberinde uzman görüşlerine göre ağda yapılması halinde ölü deri de kalkıyor. Dolayısıyla beden sağlığı açısından da ağda fazlasıyla faydalı olan çözüm yöntemlerinden biri. Her bütçeye uygun olan ağda makinesi modelleri ile beraber her yaştan birey evde rahatlıkla ağda yapabiliyor. Jelimsi ve yapışkan yapısına rağmen makine yardımı ile ağdanın herhangi bir yere bulaşma riski de ortadan kalkıyor. Bir diğer adı ağda kazanı olan makineler sıcaklık ile ağdanın erimesine ve jelimsi bir hale kolayca dönüşmesine vesile oluyor. Sürekli ve sistematik bir şekilde ağdayı sıcaklığa maruz bırakan makineler sayesinde kişiler diledikleri zaman aralığında ağda yapabiliyor. Ek olarak yoğun bir gündelik hayata sahip olan bireyler açısından ağda meşakkatli ve de zor olabiliyor. Çünkü hem zaman alan bir işlemdir hem de istenmeyen tüyleri tamamen alması için tüylerin belli bir uzunluğa erişmiş olması gerekiyor. Bu nedenle pek çok ağda çeşitleri yerine farklı çözümler geliştiriyor. Bu sayede ihtiyaç halinde oldukça kısa bir zaman içerisinde istenmeyen tüylerden kurtulabiliyor. Bununla beraber özellikle son dönemlerde epilasyon da her yaştan birey tarafından ilgi görüyor. Acı eşiği düzeyi fark etmeksizin her bireyin kolaylıkla kullanabileceği aletlerden biri de epilasyondur. Epilasyon aleti hem kısa bir zaman içerisinde istenmeyen tüylerden kişiyi kurtarıyor hem de uzun süreler boyunca bölgelerin tüysüz kalmasına olanak sağlıyor. Ek olarak kökten bir şekilde çözüm sunmasından dolayı tüylerde artış ya da sertleşme ve benzeri gibi durumlar da görülmüyor. Yoğun bir gündelik hayata sahip olan her birey için epilasyon cihazı hayat kurtarıcı bir nitelik sergiliyor. Bu kişiler, kadın bakım ürünleri ile ihtiyaç duyduğu an kolaylıkla tüylerinden kurtulabiliyor.

Ağda ve Epilasyon Makinesi Çeşitleri

Ağda ve Epilasyon Makinesi Çeşitleri

İstenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla her birey birbirinden farklı çözümler deniyor ve geliştiriyor. Gelişen teknoloji sayesinde evde kullanım açısından uyumlu olan pek çok yeni nesil ürün de sahneye çıkıyor. Ek olarak her bütçeye uygun olacak şekilde bir fiyat skalasının belirlenmesi sayesinde her birey herhangi bir yere başvurma gereği duymadan isteyen tüylerinden kurtulabiliyor. Zaman konusunda herhangi bir kısıtlaması olmayan bireyler ağda ve benzeri çözüm yollarına sıklıkla başvuruyor. Çünkü ağda yapılmasının hemen ardından duşa girilmemesi ve Güneş’e çıkılmaması öneriliyor. Beraberinde kişinin kendisi üzerinde ağda bantları ve benzeri ürünleri kullanması da ilk zamanlar açısından güçlük çıkarabiliyor. Bu nedenle bireyler farklı yöntemlere yöneliyor. Evde kullanım açısından uyumluluk sergileyen lazer epilatör , istenmeyen tüy sorununu tamamen ortadan kalkıyor. Bu noktada satın alınan epilasyon makineleri ve türevlerinin iyi kalitede olup olmadığına her bireyin dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü ideal kalitede olmayan ürünler cilt sorunları ve benzeri pek çok sağlık rahatsızlığını da beraberinde getirebiliyor. Bu nedenle bireyler daha manuel tüy alma yöntemleri ve türevlerine yöneliyor. Özellikle lazer epilasyonun gereklilikleri de bu durumu etkiliyor. Örneğin lazer epilasyona gidilmeden 4 hafta öncesinden Güneş ile münasebeti tamamen kesmek gerekiyor. Bu nedenle iğneli epilasyon ve benzeri gibi aletleri kullanan pek çok birey kış aylarını tercih ediyor. Bu sayede epilasyonun yapıldığı bölgenin Güneş ile münasebeti tamamen ortadan kalkıyor. Bununla beraber belirtilen gerekliliklerin de insanları ağda seti ve benzeri yöntemlere yöneliyor. Bu noktada bitkisel içerikli ağda çeşitlerinin istenmeyen tüyleri büyük oranda azalttığı da bilinmeli. Bünyeden bünyeye farklılık göstermesine karşın çoğunluk olarak büyük ölçüde azalma oluşuyor. Bu nedenle organik içerikli malzemelerin olduğu ürünlerden yana tercih yapılması pek çok noktada fayda sağlıyor. Bununla beraber tüy alma makineleri ve türevlerinin kullanılması da istenmeyen tüyleri tamamıyla ortadan kaldırıyor. Bu noktada zamanlamayı iyi ayarlamak ve belirtilen her yönergeyi eksiksiz uygulamak yeterli oluyor. Örneğin lazer epilasyon öncesi ürünün kullanılacağı bölgenin herhangi bir kimyasal ürün ile münasebetinin olmaması gerekiyor. Beraberinde iyi nemlendirilmiş olması da kilit noktalardan biri. Ek olarak cihazın kalitesi de yapılacak alanın durumu derecesinde önemli. Bu nedenle her bireyin herhangi bir noktayı atlamadan karar vermesi gerekiyor. Gerekli bilgileri edinmenin ardından çeşitli zaman aralıklarında evde kullanılan lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüy sorunu tamamen ortadan kalkacaktır.

Epilasyonun Öncesi ve Sonrası Sürecinde Yapılması Gerekenler

Epilasyonun Öncesi ve Sonrası Sürecinde Yapılması Gerekenler

Epilasyon öncesi ve sonrası adına bahsedilen süreç ilk bakışta pek çok kişiye ürkütücü geliyor. Bununla beraber çeşitli bireylerin yanlış yerlerde ve yöntemlerde sergilediği işlemin başarısız olması da her bireyin epilasyona şüpheyle yaklaşmasına neden oluyor. Bir diğer adı tüy alma cihazı olan lazer epilasyon cihazı istenmeyen tüyleri tamamen ortadan kaldıracak bir kabiliyete sahip. Gelişen teknoloji ile beraber üretilen yeni nesil cihazlar ev içi kullanıma da uyumluluk sergiliyor. Bu sayede az miktarda boş zamanın olması ya da yoğun gündelik hayat bir sorun teşkil etmekten çıkıyor. Epilasyona nispeten ağda ve de türevi gibi yöntemler daha yoğun rağbet görüyor. Pek çok bireyin nezdinde ağda ısıtıcı epilasyondan daha az ürkütücü bir niteliğe sahip. Lakin ağda belli bir döneme bağlı olarak çözüm sunmakta. Dolayısıyla bir noktadan sonra bireyler daha farklı ve de pratik yöntemleri denemek istiyor. Bu noktada pek çok bireyin aklına lazer epilasyon geliyor. Lazer epilasyonun öncesinde dikkat edilmesi gereken çeşitli eylemler mevcut. İlk olarak lazer epilasyonun öncesindeki 4 ay süresince ciltte herhangi bir değişim yapılmaması gerekiyor. Bir işlemin olması halinde epilasyon etkisini ve de başarısını sergileyemiyor. Beraberinde 4 ay öncesinden güneşlenmenin de bırakılması da öncüller arasında. Güneş ışınlarına maruz kalan cilde uygulanan epilasyon yani tüy alma aleti çeşitli cilt sağlığı sorunlarını da beraberinde getiriyor. Bununla beraber düzenli olarak pek çok birey tüylerini sarartmakta. Lazer epilasyon cihazı ile tüy alma işleminin öncesinde sarartma işleminin uygulanması da zararlıdır. Bu nedenle uzmanlar sıklıkla sarartılmaması gerektiğini belirtiyor. Belirtilen yönergelere uyulması halinde 6 ila 8 seansın ardından pek çok bireyde gözle görülür farklar oluşuyor. Bu sayede istenmeyen tüyler bir sorun olmaktan çıkıyor. Epilasyon aleti fiyatları farklı seçeneklere sahip oluyor. Bunlara ek olarak lazerin ardından da uyulması gereken çeşitli önlemler bulunuyor. Örneğin, 8 seansın ardından dahi güneşe çıkılmaması öneriliyor. Bu noktada üstün koruma sağlayan güneş kremleri fazlasıyla çözüm sunuyor. Ek olarak lazerin yapıldığı bölgenin nem seviyesi de sürekli olarak gözlemlenmeli. Kuru kalması halinde de çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabiliyor. Bu noktada pek çok uzman buz kompresinin uygulanmasını ya da nemlendirici kremlerin kullanılmasını öneriyor.

Ağda ve Epilasyon Aleti Özellikleri ve Aralarındaki Farklar

Ağda ve Epilasyon Aleti Özellikleri ve Aralarındaki Farklar

Her birey istenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla çeşitli yol ve de yöntemler kullanıyor. Bu noktada belirleyici olan unsur bireysel yaşam tarzı ve de mevcut çözüme yönelik hissedilen tatmindir. Örneğin yoğun bir gündelik hayata sahip olmayan kişiler için ağda bezi ve benzeri gibi malzemeler ile tüylerin alınması kolaylaştırıcı bir yöntemdir. Beraberinde daha yoğun bir hayata sahip olan bireyler ev içi kullanıma uygun lazer epilasyon aletlerini tercih ediyor. Bu sayede birkaç ay içinde dilediği bölgedeki tüylerden tamamen kurtuluyor. Her iki süreç de yapılan eylemler açısından farklılık seğriliyor. Örneğin ağda işleminin ardından yapılan bölgenin her alanına ağda yağı sürülüyor. Lazer epilasyonun ardından ise bölge nemli tutulmaya çalışılıyor. Bu nedenle nemlendirici kremler sık sık kullanılıyor. Bu noktada her ikisi için de göz önünde bulundurulması gereken noktalar mevcuttur. Örneğin, ağda satın alırken cilt tipi ve de tüylerin yoğunluğu hesaba katılmalıdır. Aksi takdirde beklenen sonuca ulaşmamak fazlasıyla olasıdır. Bu durum tüy alma aparatları edinme esnasında da geçerlidir. Cilt tipinin durumu her durumda göz önünde bulundurulmalı. Bu sayede yanlış ve de gereksiz bir ürün kullanımının önüne büyük ölçüde geçiliyor. Ek olarak çeşitli malzemeler açısından cilt tipi ya da tüy yoğunluğunu göz önünde bulundurmak zorunlu değildir. Örneğin ağda çubukları ve benzeri ürünler her cilt tipi ve de tüy yoğunluğu açısından idealdir. Bununla beraber ağdalar da sıcak ve de soğuk olmak üzere ikiye ayrılıyor. Genellikle yüz bölgesinde kullanım için üretilen ağdalar soğuk sınıfına dahildir. Isınmaya gereksinim duymadan kullanılan soğuk ağda, aciliyet barındıran zamanlar için hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip. Bununla beraber soğuk ağdayı geniş bir alan üzerinde kullanmak da meşakkatli ve zorlu bir eylem dizisini gerektiriyor. Ek olarak sıcak ağda için durum değişkenlik gösteriyor. Ağdanın bir süre sıcaklığa direkt maruz kalması gerekiyor. Bu sayede katılığını serbest bırakıp jelimsi bir kıvama geçiş yapıyor. Bu nedenle yapılması esnasında temizlik unsuruna dikkat edilmesi fayda sağlayacaktır. Yapışkan bir yapıya sahip olan sıcak ağdanın bulaştığı yüzeyden arınması uğraş gerektiren işlemlerden biridir. Ayrıyeten seçilen ağdanın cilt tipine uygun olup olmadığına da dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde tam anlamıyla bir çözüm sağlanması güçleşiyor.

İşlevsel Ağda ve Epilasyon Ürünleri

İşlevsel Ağda ve Epilasyon Ürünleri

İstenmeyen tüyler gündelik hayatın her alanında zorluk çıkaran unsurlardan biri. Bu nedenle pek çok kişi istenmeyen tüylere kökten çözüm sunacak yolları sürekli bir şekilde araştırıyor. Sayfamızda yer alan geniş ürün kategorisi her bireyin gereksinimlerine karşılık verebilecek varyasyona sahip. Yerinizi değiştirmenize dahi gerek kalmadan sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir. Epilasyon cihazı fiyatı hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz. Bununla beraber her ürün özelliklerini detaylıca inceleyebilir ve bu doğrultuda seçenekler oluşturabilirsiniz. Özellikle ağda makinesi seti seçiminde cilt tipine uygunluğa ya da tüy yoğunluğuna bağlı olarak tercih yapılması fayda sağlayacaktır. Devamında doğru ve ideal ürünlerin kullanımı ile beraber istenmeyen tüylere veda etmek oldukça kolay ve de pratik bir hale dönüşüyor. Cilde uygun ve tüy yoğunluğu açısından etkili olan ağdanın seçilmemesi halinde herhangi bir sonuç ile karşılaşmamak fazlasıyla olası. Herhangi bir maddi ya da manevi çabanın boşa çıkmaması adına ideal ağda seçimine dikkat edilmelidir. Beraberinde ağda ile ağda makinesinin de uyumlu olması gerekiyor. Ağda makineleri iç köşeleri oval ya da sivri olmak üzere değişkenlik gösteriyor. Dolayısıyla satın alınan ağdanın köşesi ile ağda makinesinin iç kısmının köşeleri uyumlu olmalıdır. Kartuş ağda uyumlu olmadığı ağda makinesinin içine dahi girememekte. Bu nedenle eşdeğer nitelikteki ürünlerin seçilmesi her zaman için fayda sağlıyor. Dilerseniz ağda makinesi fiyatları için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve genel ürün fiyat skalası hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Devamında bedeniniz ve tüyleriniz ile uyumlu olan her ağda cihazı hakkında gerekli donanımı da edinebilirsiniz. Üreticiler ideal kaliteye ulaşmayı hedefleyip her daim kullanıcı memnuniyetini öncelemekte. Ek olarak her ürün özelinde yorum kısmı da bulunuyor. Bu sayede ürünü öncesinde edinmiş olan kişilerin tecrübelerine ulaşmak da mümkün. Doğru bir satın alma işlemi açısından diğer kullanıcıların deneyimlerine erişmek süreç açısından oldukça verimli. Çünkü her kullanıcı edindiği üründen uzun süreli bir kullanım süreci beklemekte. Her birey yorumları baz alarak yapacağı seçim ile ideal kalitedeki ürüne kolaylıkla ulaşım sağlıyor. Ek olarak ağda fiyatları skalası hakkında fikir sahibi olmak herhangi bir acil ihtiyaç anında direkt bütçe hazırlayabilmek açısından da faydalıdır.

Ağda ve Epilasyon Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ağda ve Epilasyon Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ağda ve epilasyon cihazı satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunuyor. Bu durumun başlıca nedeni bireyden bireye bağlı olmak üzere pek çok değişkenin söz konusu olmasından kaynaklanıyor. Her birey için ideal olabilecek ağda kalemi ve benzeri ürünler değişkenlik sergiliyor. Bu noktada bireylerin hem ürün çeşitliliği hem de beden nitelikleri hakkında bilgi sahibi olması fayda sağlayan noktalardan biri. Örneğin hassas ciltler için üretilen ürünlerin normal ciltli bireyler üzerinde kullanılmaması öneriliyor. Çünkü her cilt özelliği biricik bir niteliğe sahip. Buna ek olarak her cilt tipinin gereksinimleri de birbirinden farklıdır. Dolayısıyla kullanılan ürünlerinde farklı olması gerekiyor. Cilt tipine yönelik farklılaşma durumu epilasyon fiyatları skalasına etki etmemekte. Örneğin, aynı markanın üretmiş olduğu aynı model ağdanın fiyatı, normal ve hassas ciltli çeşidinde aynıdır. Bu sayede toplumun her kesimi bütçesi açısından uygun olan ürünlere ulaşım sağlayabiliyor. Ek olarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi de çoğunlukla bireysel niteliktedir. Örneğin, yoğun bir gündelik hayata sahip olan biri için düzenli olarak ağda yapmak pek de mümkün olmuyor. Dolayısıyla kişi, daha pratik ve de az zaman alan yöntemlere başvuruyor. Beraberinde benzeri eylemler ile vakit geçirmekten hoşlanan bireyler için ise ağdaya ayrılan zaman bir eğlence aracıdır. Kısacası ideal ürünü belirleyen unsur cilt tipi ve de kişisel isteklerdir. Uzmanların sunduğu her yöntem istenmeyen tüylerden kurtaracak bir niteliğe sahiptir. Bu sayede yol ya da yöntem fark etmeksizin her birey istenmeyen tüylere veda edebiliyor. Dilerseniz tüy alma makinesi fiyatları karşılaştırması yapabilirsiniz. Beraberinde hem cilt tipiniz hem de kişisel istekleriniz doğrultusunda seçenekler oluşturabilirsiniz. Ürün yorumları ile diğer kullanıcıların deneyiminden faydalanabilir ve bu sayede her zaman için fayda sağlayacak bir satın alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İdeal ağda ya da epilasyon aleti ile istenmeyen tüyler hayatınızdan tamamen uzaklaşacaktır. Pratik ve kısa zaman alan işlemler ile kolaylıkla tüylerden kurtulabilir ve önünüzdeki yılları daha konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.