Manuel Tıraş Ürünleri

Kadınların en önemli kişisel bakım rutinlerinden biri istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmalarıdır. Eğer siz de istenmeyen tüylerinizden ağrısız ve acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız manuel tıraş ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kadın tıraş ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kadın Tıraş Bıçağı

Kadın Tıraş Bıçağı

Kadınların kullandığı manuel tıraş ürünleri deyince akla gelen ürünlerden ilki kadın tıraş bıçağı oluyor. Kadın tıraş bıçağı, normal tıraş bıçakları ile benzerlik gösterse de erkeklerin kullandığı tıraş bıçaklarına göre çok daha farklı şekilde tasarlanmıştır. Birçok kadın tıraş bıçağının üzerinde örneğin; Gillette Venüs serisi gibi nemlendirme bantları bulunmaktadır. Ayrıca kadın tıraş bıçakları arasında nemlendirme bantlı olan modellerinin yanı sıra; farklı bıçak çeşitliliği, tıraş jeli baskısı ve benzeri gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Ayrıca kadın tıraş bıçaklarının da tıpkı erkek tıraş bıçaklarında olduğu gibi oynar başlıklı olan modelleri bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan tüm kadın tıraş bıçaklarını inceleyerek bütçenize ve kullanım alışkanlığınıza uygun bir ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Bıyık Alma Aparatları

Bıyık Alma Aparatları

Kadınların en çok muzdarip olduğu konulardan biri de yüz bölgelerinde oluşan tüylenmelerdir. Özellikle bıyık ve çene altı tüylerinden kolayca kurtulmanın bir yolu bıyık alma aparatları kullanmaktır. Bıyık alma aparatı; yüzünüzde bulunan tüyleri kolayca ve hızlı bir şekilde almanızı sağlayarak pürüzsüz ve kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ayrıca bu yöntemle tüylerinizi kökünden almış olacağınız için tekrar çıkma süresi de daha uzun olacaktır. Hızlı ve temiz bir yöntem sunan bıyık alma aparatı; özellikle hassas ciltler için idealdir. Çünkü hassas ve alerjik ciltlerde ağda kullanıldığında tahriş sorunu yaşanabilmektedir. Bu aparatlar sayesinde artık kuaför ya da güzellik salonlarında sıra beklemek zorunda kalmayacak ve evde kolayca yüz bölgenizdeki tüylerden kurtulabileceksiniz.

Diğer Manuel Tıraş Ürünleri

Diğer Manuel Tıraş Ürünleri

Kıl ve tüylerinizden kurtulmak için kullanabileceğiniz manuel ürünler yalnızca bunlar değil elbette. Kategorimizde de bulabileceğiniz diğer manuel tıraş ürünlerinden bazıları; kaşlarınıza kolayca şekil vermenizi sağlayacak olan kaş usturası, tüylerinizin incelmesine ve ölü derilerinizden kurtulmanıza yarayan epilasyon eldiveni, kaş ve kirpik için düzeltme ve şekil verme makası, bıyık yayı, nemlendirici tıraş jeli gibi ürünlerdir. Gilette, Sesu, Veet, Avon gibi pek çok markanın manuel tıraş ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bu ürünlerle kıl ve tüylerinizden evde kolay ve pratik bir şekilde arınabilirsiniz. Bu sayede hem kuaför ve güzellik salonlarına para harcamaktan hem de saatlerce sıra beklemekten kurtulabilirsiniz. Manuel tıraş ürünlerinin yanı sıra; dilerseniz Ağda, Epilasyon, Tüy Alma kategorimizden ihtiyacınız olabilecek diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz

Manuel Tıraş Ürünleri

için 457 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(178)
(5)
(4)
(2)
(1)
Gillette (9)
Kuaf (6)
(3)
(3)
(1)
(1)
Ostwint (6)
(1)
(1)
(1)
(1)
Selectlash (12)
(3)
(1)
Veet (6)
Venüs (154)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(30)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(83)
ve üzeri (99)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)
ve üzeri (107)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL